18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokusa na siłce

Dorik • 2015-07-22, 12:04
Masa sama się nie zrobi.

mi...........80

2015-07-22, 12:11
Śmieszne i fajny sposób na wyrwanie lasek na siłowni.

Dorik

2015-07-22, 14:13
@up o ile jakieś tam znadziejsz :p

KrisCFC

2015-07-22, 15:43
Tylko idiota podnosi sztangę bez zabezpieczenia obciążenia... poza tym szkoda, że się nie zrzygał... :(

Tipo

2015-07-22, 16:24
KrisCFC
Tylko idiota podnosi sztangę bez zabezpieczenia obciążenia... poza tym szkoda, że się nie zrzygał... :(

Bez asekuracji raczej dobrze , że nie ma ale co ja tam wiem:)

kubim

2015-07-22, 16:45
Up:

Chodzi o zabezpieczenie obciążenia przed samoistnym zjechaniem, tak jak na filmiku, nie o asekurację innej osoby ;)

Sessvisto

2015-07-22, 16:51
kubim napisał/a:

Up:

Chodzi o zabezpieczenie obciążenia przed samoistnym zjechaniem, tak jak na filmiku, nie o asekurację innej osoby ;)



Jak podnosi bez asekuracji i mu spadnie sztanga na klatę, to co ma z nią zrobić? Dlatego jeżeli ćwiczy się bez asekuracji to nie zakłada się tych zabezpieczeń, żeby w razie czego można było pozbyć się obciążenia.

Jab7kO

2015-07-22, 17:19
No i pozytywnie :)

Namex

2015-07-22, 17:31
O widzę już sadolowe eksperty się wypowiadają na temat siłowni i klasycznie ch*ja o tym wiedzą.

BratStali

2015-07-22, 17:59
Nie jestem ekspertem (przyznałem się) ale czy to jakoś nie ma wpływu na zawał czy coś innego groźnego, tak jeść w czasie treningu? Pytam bo nie wiem czy sam tak nie zrobić.

kam332

2015-07-22, 18:44
ani to śmieszne, ani to mądre.

Marllix

2015-07-22, 19:00
@up
Ani ty fajny,ani ty mądry.

hideharu

2015-07-22, 20:17
BratStali

Hm ciężko powiedzieć. Fakt że możesz się utopić łyżką wody, oddech podczas wysiłku jest inny więc wcale o to nie trudno. A co do jedzenia to czasem robią testy wysiłkowe i nic im nie jest, chociaż jedzenie ciasta podczas dużego wysiłku? Przed treningiem nawet spoko bo ci cukier skacze i wydajesz się mieć więcej powera, ale jeść ciasto w trakcie. Wątpię. Oczywiście tutaj koleś nie ćwiczy na poważnie więc nie ma co tego brać za przykład.

Sajmon90

2015-07-23, 00:49
Nie chciałbym mieć takiego pajaca na swojej siłowni.

.Piotrek

2015-07-23, 08:09
hideharu napisał/a:

BratStali

Hm ciężko powiedzieć. Fakt że możesz się utopić łyżką wody, oddech podczas wysiłku jest inny więc wcale o to nie trudno. A co do jedzenia to czasem robią testy wysiłkowe i nic im nie jest, chociaż jedzenie ciasta podczas dużego wysiłku? Przed treningiem nawet spoko bo ci cukier skacze i wydajesz się mieć więcej powera, ale jeść ciasto w trakcie. Wątpię. Oczywiście tutaj koleś nie ćwiczy na poważnie więc nie ma co tego brać za przykład.


Gówno w dupie. Jak się nażrzesz cukru przed treningiem to nie będziesz miał siły. Cukier ci nagle skoczy, wypie**oli Ci insulina i w efekcie organizm zacznie anabolizować ten cukier(synteza kwasów tł. i glikogenu, synteza białek jeśli w pokarmie były aminokwasy etc) i w efekcie zamiast mieć siłe( a do tego potrzebny jest katabolizm) po chwilowym "mieciu siły" masz nagły spadek siły i ch*j z treningu. Gdybyś miał racje to carbo by się brało przed treningiem a do przedtreningówek dodawano by glukoze.