18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokojowy pocisk od władka putina

Jesse.Pinkman • 2022-02-23, 13:20
Szczastia w obwodzie ługańskim, zabudowania cywilów. Zachód wciąż głęboko zaniepokojony zaistniałą sytuacją.

pablohasan

2022-02-23, 13:51
Z jednej strony murzyński ch*j putinowi w dupę. Z drugiej zaś czy jesteście zaskoczeni postawą tzw. Zachodu? Pchać sie w wojnę z ruskiem o jakąś Ukrainę?
Ukraina zostanie pozostawiona na pożarcie jak Polska w '39.

Kriski

2022-02-23, 14:35
Jak Władkowi zachód pozwoli wchłonąć Ukrainę to zrobi jak hitler, pójdzie po resztę.
Jak mu (putinowi) nie zamkną dostępu do europy, tak dla ludzi jak i towarów, z lądu, powietrza i wody to ch*ja mu sankcjami zrobią.
Odciąć ruskich od wszystkiego na zachodzie i basta. Chce handlować to niech z murzynami się dogaduje.
Ale to mrzonki bo "biznesy" muszą się kręcić.

andrzejrobert75

2022-02-23, 14:39
Kriski napisał/a:

Jak Władkowi zachód pozwoli wchłonąć Ukrainę to zrobi jak hitler, pójdzie po resztę.
Jak mu (putinowi) nie zamkną dostępu do europy, tak dla ludzi jak i towarów, z lądu powietrza i wody to ch*ja mu sankcjami zrobią.
Odciąć ruskich od wszystkiego na zachodzie i basta.
Ale to mrzonki bo "biznesy" muszą się kręcić.



Kto AMG będzie kupował i bentleje,Należy ukraińska flagę wrzucać na profile i ratusze malòwac na żółto niebiesko.

Kriski

2022-02-23, 14:41
andrzejrobert75 napisał/a:

Kto AMG będzie kupował i bentleje,Należy ukraińska flagę wrzucać na profile i ratusze malòwac na żółto niebiesko.



"Biznesmeni" i tak kupią.

nebelwerfer

2022-02-23, 15:09


ciekawe trafił w jakiś słup czy był nastawiony na wybuch na jakiejś wysokości?

janlew

2022-02-23, 15:14
Jesse.Pinkman napisał/a:

Zachód wciąż głęboko zaniepokojony zaistniałą sytuacją.


Ja też jestem niby zachód dla nich, i w ogóle nie jestem zaniepokojony. Wnuki bestialskich morderców polskich dzieci, i petardy jakie im Putin na łeb spuszcza, w ogóle mnie nie niepokoją. Tym bardziej że nawet okien nie wyj***ło.

dadar123

2022-02-23, 15:54
janlew napisał/a:

Ja też jestem niby zachód dla nich, i w ogóle nie jestem zaniepokojony. Wnuki bestialskich morderców polskich dzieci, i petardy jakie im Putin na łeb spuszcza, w ogóle mnie nie niepokoją. Tym bardziej że nawet okien nie wyj***ło.



Głupota zalewa czasem umysł i tępota w młodym wieku się rozwija. Na to już nic nie poradzisz, ale warto zmienić lekarza

chorym

2022-02-23, 16:01
ktoś mi powie co ma na celu bombardowanie cywilów? :D

Kriski

2022-02-23, 16:03
janlew napisał/a:

Ja też jestem niby zachód dla nich, i w ogóle nie jestem zaniepokojony. Wnuki bestialskich morderców polskich dzieci, i petardy jakie im Putin na łeb spuszcza, w ogóle mnie nie niepokoją. Tym bardziej że nawet okien nie wyj***ło.



Jak już put in skończy z tymi wnukami to się za niedoszłą republikę polski i będziesz się musiał cyrylicy nauczyć.

Bobik33

2022-02-23, 16:04
Oby wkrótce internet zaroił się od filmików ze zdychającymi ruskimi. Nie szkoda tego ścierwa.

Vladar

2022-02-23, 16:10
Wielka Rosja

lakeroll

2022-02-23, 16:14
Skąd wiadomo kto wystrzelił pocisk?