18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pokojowi protestanci

phrontch • 2020-06-02, 23:22
Kolejna szyba ofiarą pokojowych protestów




dżonyłojlker

2020-06-02, 23:29
Białe zjeby próbują dorabiać do tego jakąś ideologię. Nie kumają, że ciemnoskórym gentlemanom chodzi tylko o szaber i rozpie**al.

zenek111

2020-06-02, 23:31
Dobrze tak białym debilom, którzy się lansują w necie i pokazują kciuk do góry tej hołocie.

Mam nadzieję, że to ich czegoś nauczy i nie będą popierać tych pseudo protestów. :roll:

No...........iX

2020-06-02, 23:38
To tylko jeden odosobniony przypadek.
Reszta czarnych jest milutka jak kaczuszka.

Galin

2020-06-03, 02:02
I bardzo k***a dobrze. Mam nadzieję, że ich to otrzeźwi i zorientują się, że nie ma żadnych stron, bo do tego trzeba mieć jakieś idee.

polakwrocek

2020-06-03, 02:12
Jeśli są po ich stronie to powinny wyjść pocałować stopy i dać im dostęp do mieszkania i swojego przybytku.
Tak ciężko zrozumieć ?

santi68

2020-06-03, 02:15
MOKEBE CIĘ OPLUJE A TY GO PRZEPROSISZ... TO SĄ ZWYKLI FRAJERZY I TO JEST WŁAŚNIE PROBLEM BIAŁYCH W AMERYCE

Galin napisał/a:

I bardzo k***a dobrze. Mam nadzieję, że ich to otrzeźwi i zorientują się, że nie ma żadnych stron, bo do tego trzeba mieć jakieś idee.



Zapomnij, neo-marksistowskie lewactwo ma tak sprany łeb ze przepraszają bambusów na kolanach

KaprysLosu

2020-06-03, 02:44
oni chyba protestują dla samego sensu protestu, raczej nie słyszałem, że oczekują jakiś politycznych zmian... więc skoro kamerzysta jest po stronie anarchii to w sumie otrzymał to o co walczy, albo bardziej namiastkę. tylko po co on panikuje?? to ja nie wiem. Jak by chcieć wygrać zawody i jednocześnie bać się tego, że może się to udać :)

Zawulon

2020-06-03, 09:27
zenek111 napisał/a:

Dobrze tak białym debilom, którzy się lansują w necie i pokazują kciuk do góry tej hołocie.
Mam nadzieję, że to ich czegoś nauczy i nie będą popierać tych pseudo protestów.



Będą popierać bo to woda na młyn demokratów. Ich głównym hasłem od lat jest antyrasizm. Nie ma rasizmu, wojny ras na ulicach ? Nie ma paliwa politycznego. Co nie znaczy, że ta biała hołota, pożyteczni idioci, w ogóle zdają sobie sprawę z tego jak są rozgrywani przez środowisko które wspierają.

Co więcej, głownym argumentem demokratycznych ynteligentów jest teraz apel aby nie łączyć protestów z bandytami "którzy wykorzystują fakt, że policja jest zajęta represjonowaniem pokojowych demonstracji". Więc klasyczne wyparcie - czarni są super, jak jakiś czarny jest be, to przypadek, bandyta jak każdy, kolor skóry nie istotny a robi wszytsko bo policja zamiast go ścigać morduje czarnych gdzie indziej... xD Kocham to tępe społeczeństwo. Ale spokojnie, pod względem intelektualno-logicznym nasze goni ich bardzo szybko

keisats

2020-06-03, 14:02
Skąd wiemy, że to protestanci?

kwas79

2020-06-03, 15:12
Z tej odległości, zapewne kciuk był zidentyfikowany jako środkowy :D