18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokojowe protesty brazylijskich komuchów

phrontch • 2018-04-08, 19:38
Były prezydent Brazylii, Luiz Inácio Lula da Silva oddał się w ręce policji. Został skazany prawomocnym wyrokiem na 12 lat więzienia za korupcję. Czerwona zaraza wybiegła na ulicę i w bardzo pokojowy sposób zaczęła protestować w wielu miejscach Brazylii, okazując solidarność ze skazanym

Niszczenie cudzej własności to specjalność czerwonej zarazy :




Na poniższym filmiku natomiast kobieta próbuje przejechać przez zablokowaną przez pokojowo protestujących ulicę:





Na poniższym filmie po raz kolejny szacunek dla mienia publicznego




A na koniec, nie ma to jak spalić flagę własnego kraju, wymach*jąc sierpem i młotem




:plzdie:

Rozchędażacz

2018-04-09, 22:26
Raz sierpem, raz młotem, czerwoną hołotę! :tasak: :psycho:

Mu...........23

2018-04-10, 09:44
Dobry czerwony to martwy czerwony!

Biały_Orzech

2018-04-10, 14:36
Brazylia to kraj który potrzebuje Duterte

TB303

2018-04-10, 14:39
phrontch napisał/a:

Luiz Inácio Lula da Silva oddał się w ręce policji.


Myśli, że w ten sposób oszuka przeznaczenie? Naiwniak :amused:

ePeeL

2018-04-10, 18:34
Cytat:

Czyli koleś ich okradał za co został skazany a oni wychodzą go bronić. Coś jak nasz KOD, ludzie bronią SBeckich emerytur zapominajac że 30 lat temu byli pałowani i okradani. Ah ta lewicowa logika.



Dobrze, że po tej "prawicowej" stronie barykady w Polsce są sami kryształowi ludzie na czele z Piotrowiczem, Jasińskim i Karskim, j***ny k***a debilu :facepalm:

ePeeL

2018-04-11, 22:24
Rebeliant_ZPF napisał/a:

@up: Zawsze się zastanawiałem ilu w Polsce żyje idiotów, którzy uważają, że PiS to prawica. Może wiesz ilu was jest?



Dlatego, cymbale, napisałem "prawicowej" w cudzysłowie, bo uważam, że PiS nie jest prawicą, ale widzę, że nawet najprostsze formy ironii podane na tacy przed ryj przerastają niektórych z was. Ja jebie...