18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokłócił się z psem.

de_Sade • 2019-06-11, 09:13
Obraził psa na ulicy, a ten uniósł się honorem.

poligon6

2019-06-11, 09:34
Co za ciota. Rzucił go laczkiem? Takie duże bydle?

Dużego psa nie jest tak łatwo ubic. Dlatego stosuje sie trutki, i pułapki, te klasyczne ze szkłem i zyletkami, bardziej wymyslen jak gabka nasaczona smalcem, która zatyka przewód pokarmowy.

W przypadku psów raczej nie sprawdzi sie trutka na szczury i tym podobne, maja za dobry wech. Ale mozna próbować.

Ni...........ny

2019-06-11, 09:44
poligon6 napisał/a:

Co za ciota. Rzucił go laczkiem? Takie duże bydle?
Dużego psa nie jest tak łatwo ubic. Dlatego stosuje sie trutki, i pułapki, te klasyczne ze szkłem i zyletkami, bardziej wymyslen jak gabka nasaczona smalcem, która zatyka przewód pokarmowy.
W przypadku psów raczej nie sprawdzi sie trutka na szczury i tym podobne, maja za dobry wech. Ale mozna próbować.



Ja pie**ole, z ciebie to jest srogi psychopata :ciasteczkowy2:

poligon6

2019-06-11, 10:31
Niezwyciężony napisał/a:

Ja pie**ole, z ciebie to jest srogi psychopata



Ja pie**ole jak ci opisze metody przesłuchań to tez bedziesz się tak spuszczać. Albo jak na ukrainie polowano i jedzono ludzi podczas głodomoru.

Sa...........hi

2019-06-11, 10:41
Nawet psy nie lubią ciapatych.

Ni...........ny

2019-06-11, 10:51
poligon6 napisał/a:

Ja pie**ole jak ci opisze metody przesłuchań to tez bedziesz się tak spuszczać. Albo jak na ukrainie polowano i jedzono ludzi podczas głodomoru.



Przesłuchanie ma doprowadzić do pozyskania informacji.
Kanibalizm w czasie głodu pozwala przetrwać.
A gąbka nasączona smalcem, która zatyka przewód pokarmowy, wywołuje erekcję u chorego pojeba :kawa:

poligon6

2019-06-11, 10:55
Niezwyciężony napisał/a:

A gąbka nasączona smalcem, która zatyka przewód pokarmowy, wywołuje erekcję u chorego pojeba



Ma na celu zabicie psa. Czego nie rozumiesz chory pojebie.

Ni...........ny

2019-06-11, 11:24
poligon6 napisał/a:

Ma na celu zabicie psa. Czego nie rozumiesz chory pojebie.



Tak, wiem. Ale jeżeli już trzeba to zrobić można zabić psa w bardziej cywilizowany sposób, szybszy i mniej bolesny.
A nie nakarmić gąbką i walić gruchę do konającego całymi dniami w męczarniach zwierzęcia.
Jesteś psychopatą, powinieneś się leczyć :kawa:

edek_kotek

2019-06-11, 12:05
Pies terrorysta ? u nich wszystko możliwe ;-)

poligon6

2019-06-11, 12:09
Niezwyciężony napisał/a:

Tak, wiem. Ale jeżeli już trzeba to zrobić można zabić psa w bardziej cywilizowany sposób, szybszy i mniej bolesny.
A nie nakarmić gąbką i walić gruchę do konającego całymi dniami w męczarniach zwierzęcia.



Jak mozna walic gruche do psa? Rozwiń temat bo widzę ze masz jakieś doświadczenie w temacie.

_P...........me

2019-06-11, 12:33
Bardzo dobrze! Co to za znęcanie się nad psem?

TB303

2019-06-11, 12:38
@Niezwyciężony
To zwykły, atencyjny zjeb, próbujacy zabłysnąć pseudo-sadolstwem, podczas kiedy płakałby po fakcie uderzenia psa choćby laczkiem. Pozerska p*zda, ot co.

poligon6

2019-06-11, 12:49
TB303 napisał/a:

To zwykły, atencyjny zjeb, próbujacy zabłysnąć pseudo-sadolstwem, podczas kiedy płakałby po fakcie uderzenia psa choćby laczkiem. Pozerska p*zda, ot co.



Sa i pierwsi miłosnicy pchlarzy, serdecznie witamy.

TB303

2019-06-11, 12:51
poligon6 napisał/a:

Sa i pierwsi miłosnicy pchlarzy, serdecznie witamy.


Jesteś pozerska ciotą, tyle na ten temat. Tylko uważaj, żeby mamusia tego nie zobaczyła, bo szlaban dostaniesz.