18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pokłócił się z psem.

de_Sade • 2019-06-11, 09:13
Obraził psa na ulicy, a ten uniósł się honorem.

medyklujleczywchuj

2019-06-12, 22:20
poligon6 napisał/a:

Co za ciota. Rzucił go laczkiem? Takie duże bydle?
Dużego psa nie jest tak łatwo ubic. Dlatego stosuje sie trutki, i pułapki, te klasyczne ze szkłem i zyletkami, bardziej wymyslen jak gabka nasaczona smalcem, która zatyka przewód pokarmowy.
W przypadku psów raczej nie sprawdzi sie trutka na szczury i tym podobne, maja za dobry wech. Ale mozna próbować.



Bardzo dziękuje za cenne rady. Na pewno skorzystam w przyszłości! Do tego komentarze p*zdeczek miłośników tych śmierdzieli to miód na moje uszy. Pozdrawiam cieplutko Poligon6. A reszta niech wraca r*chać swojego psa kiedy śpi, kiedy je i kiedy sra.

poligon6

2019-06-12, 22:24
medyklujleczywch*j napisał/a:

Bardzo dziękuje za cenne rady. Na pewno skorzystam w przyszłości! Do tego komentarze p*zdeczek miłośników tych śmierdzieli to miód na moje uszy. Pozdrawiam cieplutko Poligon6. A reszta niech wraca r*chać swojego psa kiedy śpi, kiedy je i kiedy sra.



Dziękuje, staram się być na bieżąco, dlatego jesli poza psem wk***ia nas sąsiad to spryskać psa preparatem na dziki. Jebie naprawde długo, tygodniami a nawet miesiącami.

Ni...........ny

2019-06-12, 22:50
@poligon6, wygląda na to że znalazłeś swoja drugą połówkę :mom_please: Wrzućcie na HARDa nagranie na który liżecie się po fiutach.

poligon6

2019-06-12, 23:12
Niezwyciężony napisał/a:

Wrzućcie na HARDa nagranie na który liżecie się po fiutach.



I kolejny gej, ile tu sie tego zleciało po ostatniej pradzie. Fuj! Co ty k***a ogladasz!

WizarD90

2019-06-13, 08:30
Cytat:


Dużego psa nie jest tak łatwo ubic. Dlatego stosuje sie trutki, i pułapki, te klasyczne ze szkłem i zyletkami, bardziej wymyslen jak gabka nasaczona smalcem, która zatyka przewód pokarmowy.

W przypadku psów raczej nie sprawdzi sie trutka na szczury i tym podobne, maja za dobry wech. Ale mozna próbować.


Niezwyciężony napisał/a:

Ja pie**ole, z ciebie to jest srogi psychopata




Strzelam, że to bait ;)

medyklujleczywchuj

2019-06-13, 10:39
WizarD90 napisał/a:

Strzelam, że to bait



oczywiscie ze to bait, widac tylko ile ludzi zabłądziło z kwejka po ilości bólu dupy w komentarzach.