18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokłócił się z psem.

de_Sade • 2019-06-11, 09:13
Obraził psa na ulicy, a ten uniósł się honorem.

pikaczju

2019-06-11, 19:13
Pokazywanie buta albo rzucanie obuwiem zdaje się jest jakimśtam ichnim sposobem okazania pogardy - widziałem coś podobnego kilkukrotnie.

Seavitia

2019-06-11, 20:08
Katie napisał/a:

@TB303 @poligon6 oboje jesteście pozerskimi ciotami jakby nie patrzeć. Wchodzicie tutaj tylko się wyżyć po wpie**olu klapkiem od matki
Dla ciapusa bycie ugryzionym przez psa to gorzej niż oberwać liścia świńskim jelitem. Ichniejsza tradycja podaje że machomet w przerwie między posuwaniem swojej ośmioletniej żony i biciu czołem o posadzkę ku czci swego demona został boleśnie pogryziony przez psa, przez co przeklął je jako szatańskie nasienie. Pies nie człowiek, ale dobrze wyczuł na kim zatapia kły.



Gorzej nie jest - psy dla ciapatych są na takim samym poziomie co świnie. Świńskie jelito, czy ugryzienie przez psa (BA - nawet zdechnięcie ciapatego w miejscu, gdzie pies się przzeszdł) blokują im drogę do zaświatów na równym poziomie.


Btw. a moze poligon tak na zwierzeta reaguje bo jest ciapaty? Bo z całą pewnością zazdrości psom i kotom, że te częściej mają okazje widziec cycki, niz on kiedykolwiek będzie miał okazję.

~_Yarko_

2019-06-11, 20:15
@up
"Gorzej nie jest - psy dla ciapatych są na takim samym poziomie co świnie."

Będę psy jeszcze bardziej szanował, oraz delektował się schabowszczakiem.

Be6he6mo6th

2019-06-11, 20:41
poligon6 napisał/a:

Co za ciota. Rzucił go laczkiem? Takie duże bydle?
Dużego psa nie jest tak łatwo ubic. Dlatego stosuje sie trutki, i pułapki, te klasyczne ze szkłem i zyletkami, bardziej wymyslen jak gabka nasaczona smalcem, która zatyka przewód pokarmowy.
W przypadku psów raczej nie sprawdzi sie trutka na szczury i tym podobne, maja za dobry wech. Ale mozna próbować.



Dobre, dobre. Teraz już wiem jak załatwić psy sąsiadów wszystkich dookoła, którzy zapomnieli, że na wsi nie mieszkają, a szczekające gówno na powietrze, nie potrafią uciszyć i napierdziela gnój 24h na dobę.

poligon6

2019-06-11, 21:19
Be6he6mo6th napisał/a:

Dobre, dobre. Teraz już wiem jak załatwić psy sąsiadów wszystkich dookoła, którzy zapomnieli, że na wsi nie mieszkają, a szczekające gówno na powietrze, nie potrafią uciszyć i napierdziela gnój 24h na dobę.



Zawsze służe radą, gabka była dobra jeszcze pare lat temu. Teraz potrafia zabrać psa na USG i zrobić operacje. Ale jak taki psiarz wykosztuje się tak z 1200 zł na operacje to będzie kundla trzymał blisko.

Z mniej inwazyjnych metod, kupic preparat na dziki i spryskać. Jebie tak że trzeba psa ogolic i wymyć.

St...........on

2019-06-11, 22:31




Niezwyciężony napisał/a:

Ja pie**ole, z ciebie to jest srogi psychopata



Jakby Ciebie za młodu pies zapiął jak jego i by się zakleszczył jak z nim to też byś nienawidził psów :amused:

Ch...........KI

2019-06-11, 22:34
Taki chudy pies to nawet na smalec się nie nadaje

syulung

2019-06-11, 22:41
Niezwyciężony napisał/a:

Ja pie**ole, z ciebie to jest srogi psychopata



Tak to psychopata i śmieć, tacy zawsze boją się i nie nawidzą psów, z prostego powodu, psy wyczówają takie śmieci na kilometr i wiedzą że to ścierwo do utylizacji co chętnie im okazują.

mmisiek11

2019-06-11, 23:22
Dawno żaden filmik mnie tak nie usatysfakcjonował :D Dobra psinka !

poligon6

2019-06-11, 23:31
syulung napisał/a:

Tak to psychopata i śmieć, tacy zawsze boją się i nie nawidzą psów, z prostego powodu, psy wyczówają takie śmieci na kilometr i wiedzą że to ścierwo do utylizacji co chętnie im okazują.



Właśnie rozrzuciłem, trochę gabek nasaczonych pysznym tłuszczem z boczku, a moze nie? Wole poczytać jak się podniecaja sadolowe sp***oliny :-)

fingard

2019-06-11, 23:42
Należało się habibiemu

Andre1945

2019-06-12, 01:27
Oho, sadolowe pie**olce, co to łzy nie uronią nad zabitymi niewinnymi ludźmi, ale krzywda piesi rani im te twarde serduszka. Pewnie stary kiełbasę do nich przywiązywał, żeby chociaż pchlarze się z nimi bawiły i tak już zostało. Kundel najlepszym przyjacielem sadolp*zdy. :D

kulawiec

2019-06-12, 01:38
Aż mam ochotę kupić mu bulteriera. Albo ze dwa i nawet laczki dorzucę w komplecie. Byle tylko napie**alali tymi laczkami psy po nosie i niech ktoś filmy kręci.

AN...........or

2019-06-12, 16:40
Niezwyciężony napisał/a:

Ja pie**ole, z ciebie to jest srogi psychopata



Dobrze właśnie ze daje rady, bo ja muszę ukatrupić psa sąsiadki bo szczeka za płotem, i myślałem o kiełbasie z haczykami albo trutką a tam mam pomysł teraz nowy