18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokaz zdolności operacyjnych indyjskiego starca...

Halman • 2022-05-10, 16:12

no przech*je te hindusy... :-D

SolAr

2022-05-10, 20:55
no i się jebnął...

Juzwa

2022-05-10, 21:03
Karmazon napisał/a:

Ty się naucz stawiać przecinki.



Nie czepiaj się. Oni na Podlasiu tak stawiają przecinki.

kulawiec

2022-05-10, 23:12
A mówiłem, wampirza pałka -500 /s do życia to kiepski wybór dla starego dziada, weź lepiej Traktor zagłady +50 do respektu na dzielni albo Warzywa myte w urynie +80 do uwielbienia wśród lokalnych moherów to nie, uprał się kozaczyć z pałkami, no to ma.

baronturbina

2022-05-11, 01:05
Juzwa napisał/a:

Nie czepiaj się. Oni na Podlasiu tak stawiają przecinki.


Możesz mnie obrażać jak chcesz ale ni ch*ja nie pisz ze jestem z Podlasia. :-D to boli.

julek1947

2022-05-11, 03:04
Dziabnoł go widziałeś, dziabnoł.

Juzwa

2022-05-11, 10:26
julek1947 napisał/a:

Możesz mnie obrażać jak chcesz ale ni ch*ja nie pisz ze jestem z Podlasia. to boli.



Ależ ja cię nie obrażam. Pochodzenie człowieka to żaden wstyd. Ja się nie wstydzę swojego pochodzenia. Urodziłem się i żyję w Krakowie. Miasto teraz jest średnio przyjazne dla mieszkańców. Ale się go nie wstydzę.

kryminal666

2022-05-11, 13:04
w głowie mu sie zakręciło....

baronturbina

2022-05-11, 13:28
Juzwa napisał/a:

Ależ ja cię nie obrażam. Pochodzenie człowieka to żaden wstyd. Ja się nie wstydzę swojego pochodzenia. Urodziłem się i żyję w Krakowie. Miasto teraz jest średnio przyjazne dla mieszkańców. Ale się go nie wstydzę.


Nie jestem z Podlasia. Urodziłem się i mieszkam w cywilizowanej części Polski ;-)

Juzwa

2022-05-11, 18:05
baronturbina napisał/a:

Urodziłem się i mieszkam w cywilizowanej części Polski




Wyjaśnij, dlaczego tak jedziesz po Podlasiu? Nie pasuje ci ich gwara, tradycje, ubrania, zapach? Po prostu napisz o ch*j ci chodzi z tym Podlasiem? Dla mnie Podlasie jest równie dobre jak Kaszuby, Podhale, Śląsk czy inne rejony Polski.

baronturbina

2022-05-11, 19:45
Juzwa napisał/a:

Wyjaśnij, dlaczego tak jedziesz po Podlasiu? Nie pasuje ci ich gwara, tradycje, ubrania, zapach? Po prostu napisz o ch*j ci chodzi z tym Podlasiem? Dla mnie Podlasie jest równie dobre jak Kaszuby, Podhale, Śląsk czy inne rejony Polski.


Szczerze mam to w dupie. Po prostu idioci się napinają i bronią Polskę”c” jak lwy, a to mnie bawi. Ale to że tam się po polsku nie mówi i mentalność sowiecka panuje jest faktem.

Juzwa

2022-05-11, 21:28
Spokojnie bo ci żyłka jebnie i padniesz. Szkoda byłoby. Kto tak pięknie pie**oliłby farmazony o Podlasiu?

baronturbina

2022-05-11, 21:35
Juzwa napisał/a:

Spokojnie bo ci żyłka jebnie i padniesz. Szkoda byłoby. Kto tak pięknie pie**oliłby farmazony o Podlasiu?


Spokojnie Panocku nic mi nie pęknie. Bez szału. Jak przyjdzie put-on wiemy gdzie pójdzie Podlasie :-p

mit2

2022-05-11, 21:41
Juzwa napisał/a:

Wyjaśnij, dlaczego tak jedziesz po Podlasiu?


Pewnie mu jakiś Podlasianin rogi przyprawił, albo sam jest z Podlasia i tak leczy kompleks niższości :mrgreen:

To by też tłumaczyło, że tak dobrze zna tamtejszą mentalność i zwyczaje :lol:

baronturbina

2022-05-11, 22:47
mit2 napisał/a:

Pewnie mu jakiś Podlasianin rogi przyprawił, albo sam jest z Podlasia i tak leczy kompleks niższości
To by też tłumaczyło, że tak dobrze zna tamtejszą mentalność i zwyczaje


Nie zesraj się mit2 l. Pisałem kiedyś Że z pracy mam nieprzyjemność bywać w Białymstoku, Łomży, w nie Podlasiu ale czesc mieszkańców się identyfikuje: Malaszewicze i Terespol. Widzę różnice między zachodem polski. Jak pisałem sowieci i komuna zagnieździli się tam dość głęboko w mentalności ludzi.

Juzwa

2022-05-12, 11:00
Turbina, dajże już spokój. Wiemy skąd jesteś, napisałeś: "Urodziłem się i mieszkam w cywilizowanej części Polski ". Wyluzuj. My naprawdę szanujemy ludzi z Podlasia.