18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pokaz umiejętności

Halman • 2019-02-20, 17:35

niechybnie kraj moczem i gównem spływający....

Kamil3l

2019-02-20, 17:41
no i spoko i pokazał

Essent

2019-02-20, 17:52
No k***a mać! Tyle koni pod maską, a ten debil nie potrafił zwykłego bączka wykręcić :homer:

Peli333

2019-02-20, 18:41
bo to quattro i nie tak łatwo dupe zarzucic, miałem 1,8T 150 KM i żeby polatać cokolwiek to potrzebowałem powierzchni min wielkości boiska do nogi (nie jestem nie wiadomo jakim drifterem i chciałem żeby wszystko było bezpiecznie)

freaky

2019-02-20, 18:57
Takie umiejętności to ja szanuję.

Smoku

2019-02-20, 20:14
No to się wyjaśniło gdzie szkolą się kierowcy SOP.

camson

2019-02-20, 20:20
To chyba to legendarne kłajatro co :D ? Cztery zera i piąte za kierownicą.

bakus1233

2019-02-20, 20:32
No to się popisał ha ha

krylo9222

2019-02-20, 21:48
W TT napęd quattro to ch*j nie quattro. Tak jak w A3 czy gulfie czy leonie jest to głównie napęd na przód, tył jest dołączany. Napęd na koła tylne na haldexie, sprzęgło wielopłytkowe ''i tak dalej i tak dalej''. Prawdziwe Quattro jest na mechanizmie różnicowym typu torsen i zaczyna się od A4 wzwyż. TT sie nadaje do tarcia chrzanu.

ziu

2019-02-20, 23:22
@up
Dużo napędów jest teraz dołączanych. Oszczędne to i działa, ale jak już chcesz się wykazać, to poświęć te kilka minut na chociażby podstawową edukację.
Quattro owszem, ale to jest w audi. VW ma k***a 4 motion i to jest jedna grupa, tak technologie stosowane są takie same i jednocześnie zupełnie inne.
Bmw ma swoje x-drive, mercedes ma swojego 4 matica itd itd. - ot sadistic uczy i bawi

Prawda jest taka, że quattro delikatnie ujmując rozpie**ala konkurencje i to jest niestety fakt, bo ja fanem audi za ch*ja nie jestem.
Jeździłem z różnymi napędami i osobiście kocham napęd na tył, ale po prostu napęd w audi działa niemiłosiernie dobrze i latanie w górach bokami wynalazkiem z ich stajni jest czystą przyjemnością.

Mam wrażenie, że kolega wyżej nie jeździł nigdy z czymś co ma napis quattro na desce, ale to też teraz postaram się ogarnąć no i troche edukacji dla sadoli i kolegi kilka postów wyżej (szacunek za naukę w bezpiecznym miejscu).
Jeżeli chodzi o zabawę w jazdę na wprost patrząc w szybę boczną samochodu, to patent i do szybkiego popie**alania, i do kręcenia bączków nawet z tym niemiłosiernie zj***nym dołączanym napędem (jak tu się ekspert wypowiedział) jest niemiosiernie prosty. Balansowanie hamulcem i gazem, że się tak wyrażę. Fakt patent prosty, a jednocześnie dużo nauki, żeby to dobrze wykonywać. Potem to już zabawa przednia, ale byle nikomu krzywdy nie zrobić.
Ja wychodzę z założenia, że jak już się bawię i mam coś rozpie**olić to tak, żeby tylko moje dobro ucierpiało, a nie czyjeś. (Dużo latam po górskich drogach).

Także sadole miłego zrywania asfaltu.

Jabulko69

2019-02-21, 09:29
a mogl jeszcze koziolka wypie**olic za niszczenie tak pieknego miejsca jakim jest boisko do koszykowki

kashato

2019-02-21, 09:41
ziu napisał/a:

@up
Dużo napędów jest teraz dołączanych. Oszczędne to i działa, ale jak już chcesz się wykazać, to poświęć te kilka minut na chociażby podstawową edukację.
Quattro owszem, ale to jest w audi. VW ma k***a 4 motion i to jest jedna grupa, tak technologie stosowane są takie same i jednocześnie zupełnie inne.
Bmw ma swoje x-drive, mercedes ma swojego 4 matica itd itd. - ot sadistic uczy i bawi
Prawda jest taka, że quattro delikatnie ujmując rozpie**ala konkurencje i to jest niestety fakt, bo ja fanem audi za ch*ja nie jestem.
Jeździłem z różnymi napędami i osobiście kocham napęd na tył, ale po prostu napęd w audi działa niemiłosiernie dobrze i latanie w górach bokami wynalazkiem z ich stajni jest czystą przyjemnością.
Mam wrażenie, że kolega wyżej nie jeździł nigdy z czymś co ma napis quattro na desce, ale to też teraz postaram się ogarnąć no i troche edukacji dla sadoli i kolegi kilka postów wyżej (szacunek za naukę w bezpiecznym miejscu).
Jeżeli chodzi o zabawę w jazdę na wprost patrząc w szybę boczną samochodu, to patent i do szybkiego popie**alania, i do kręcenia bączków nawet z tym niemiłosiernie zj***nym dołączanym napędem (jak tu się ekspert wypowiedział) jest niemiosiernie prosty. Balansowanie hamulcem i gazem, że się tak wyrażę. Fakt patent prosty, a jednocześnie dużo nauki, żeby to dobrze wykonywać. Potem to już zabawa przednia, ale byle nikomu krzywdy nie zrobić.
Ja wychodzę z założenia, że jak już się bawię i mam coś rozpie**olić to tak, żeby tylko moje dobro ucierpiało, a nie czyjeś. (Dużo latam po górskich drogach).
Także sadole miłego zrywania asfaltu.




Niemiłosiernie dobrze to opisałeś.

Pozdrawiam niemiłosiernie

krylo9222

2019-02-21, 10:36
Niemiłosiernie to on nie umie czytać ze zrozumieniem. Gdzie napisalem, że golf ma quattro? I po czym wnioskujesz, że nie jezdziłem skoro nic nawet nie wspomniałem o jeździe ? :D

wilkoala

2019-02-21, 12:17
kashato napisał/a:

Prawda jest taka, że quattro delikatnie ujmując rozpie**ala konkurencje i to jest niestety fakt, bo ja fanem audi za ch*ja nie jestem.



Nie zgadzam się, najlepszy napęd na 4 buty ma subaru.