18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pokaz Taekwondo...

~DMT • 2018-04-02, 07:33
Jednak wygrał cios Kendo :karate:


Ja...........ro

2018-04-02, 12:56
a policja stpi z boku i robi sobie beke. co maja zrobic, zamknac pijaczka i starowinke za najdurniejsze zarzuty? komendant by im premie obcial. ale w Polsce by dostali co najmniej zawiasy i kuratora, babcia moze nawet hotel z wyzywieniem na zime. statystyki musza sie zgadzac a podatki oraz praca sluzb nie moga isc na marne!

Nutzz

2018-04-02, 13:08
@up O czym Ty pie**olisz gościu?

kaiel

2018-04-02, 13:21
kutarate albo chudo facet trenuje

Ja...........ro

2018-04-02, 13:29
Nutzz napisał/a:

@up O czym Ty pie**olisz gościu?


swieta sa, mam dobry humor, to zamiast wyklinac wytlumacze:
za male i glupie wykroczenia jak picie piwa na ulicy, bojka starych lumpów, posiadanie 0,021 grama w kieszeni czy pedzenie bimbru w piwnicy (o ile dobry) powinno sie pouczyc i puscic, czasem moze przykladnie wlepoc 50zl mandatu. natomiast w Polsce jest odwrotnie - w/w traktuje sie jak przestepstwa i wsadza czasem nawet do paki.
za to dla odmiany zupelnie bez konsekwencji mozna wyjebac pancernym autem w niewinne osoby (przy okazji zwalajac wine na poszkodowanego), mozna wjezdzac najebamym do metra, zrobić sztuczke magiczke na znikniecie miionow zlotych, wydawac durne wyroki bez konsekwencji, przyjmowac i przyznawac sie do przyjmowania lapowek, spisywac lewy majatek na zone, obsadzic najwazniejsze stanowiska w kraju jakimis pasierbicami czy innymi bekartami bez szkoly, strzelac przypadkiem przez co zarazem bezkarnie do ludzi czy r*chac dzieci.
a policja sluzy od tego, by oddzielic jednych od drugich. Tylko sluza tym, ktorzy im placa zamiast tym, co powinni.

Jorgen88

2018-04-02, 13:30
jak naj***ny ojciec mojego kumpla :D

Nutzz

2018-04-02, 14:15
Weź wyjedź choć raz z Polski albo wyjmij głowę z dupy, zobacz jak to jest na świecie i przestań pie**olić.

Mors_Nigra

2018-04-02, 14:27
@~Jaczuro ale nikt nie twierdził, że powinni coś zrobić... gadasz sam ze sobą jak wariat a potem się dziwisz, że ktoś Cię pyta, co ty pie**olisz.

vl...........00

2018-04-02, 14:45
Co tu policja ma do roboty, jak baba sama chłopa badylem wyjaśni :D

Szpilant

2018-04-03, 18:34
Ćwiczyłem kiedyś Taekwondo... Hwoarangiem w Tekkenie.