18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pokaż dupe- szybka riposta

Lysy_Bysior • 2021-10-23, 13:38
Chora akcja z covidianami w PKP. Czujny


Mzimu

2021-10-23, 13:40
"nigdy nie kłóć się z wariatem, bo ktoś postronny może nie zauważyć między wami różnicy"

wojtekpwse

2021-10-23, 13:47
Sapie tymi dziurami jak prosiak z brudnym kondonem na mordzie. Zaświadczenie pedryl chce zobaczyć, POJEBAŁO JUŻ TEN NARÓD DO RESZTY.

HejterSadola

2021-10-23, 13:59
wojtekpwse napisał/a:

Sapie tymi dziurami jak prosiak z brudnym kondonem na mordzie. Zaświadczenie pedryl chce zobaczyć, POJEBAŁO JUŻ TEN NARÓD DO RESZTY.



Od razu z oczu widać że jakiś niedoj***ny jest

35i

2021-10-23, 14:00
Nie chciało mi się oglądać. Pokazał mu tego hemoroida, czy nie?

HejterSadola

2021-10-23, 14:11
35i napisał/a:

Nie chciało mi się oglądać. Pokazał mu tego hemoroida, czy nie?



Nie miał jak bo nie zdjął maski.


Najlepsze jest to że dzielni wojownicy covida chcą zaświadczeń, męczą człowieka który ma inne podejście do tematu a sami nie zalecają się do ogólnych restrykcji. Jeden ma maskę która nie powinna być używana ze względu na jej nieefektywność (nie jest jednorazowa) a grubasek ma zaciągnięta do połowy ryjka. Więc chciał bym zadać pytanie retoryczne. Jakim trzeba być chamem, burakiem i prostakiem by wszczynać takie pyskówki?
Dali władze ludziom a oni się podzielą bo zawsze wyjdzie na to że idiotow w społeczeństwie jest więcej niż tych normalnych i oto widać pierwsze efekty które są załączone na danym filmiku.

Adam_WKLADAM

2021-10-23, 14:15
ja tych zjebow od maseczek nie rozumiem... zakladam ze pokorne owieczki jak nosza maski to tez sa juz zaszczepieni wiec co ich obchodzi czy ktos inny ma pieluche na gebie czy nie ( ktora jak udowodnily badania kliniczne gowno daje na covida ). A jak covidianin sie obawia to niech sie zglasza po szczepionkowe boostery nawec co miesiac.

Tak apropo to takich zjebow jest wszedzie pelno, nie tylko w Polsce. Ale co sie dziwic skoro media napie**alaja juz prawie od dwoch lat jaki to ten covid straszny nie jest.. ze biliony umierajo codziennie na niego.. a owieczki polykaja te bzdury bez popity.

Moja teoria jest taka: ze to wirus wyprodukowany w chinach specjalnie i wypuszczony rowniez najprawdopodobniej specjalnie po to zeby zredukowac drastycznie rosnaca populacje starych ludzi ( efekt polityki jednego dziecka ) ktora rosnie blyskawicznie w chinach i zagraza ich gospodarce ktora i tak jest chwiejna bo jednak rzad chinski musialby duzo wydac na utrzymanie tych wszystkich staruchow

35i

2021-10-23, 14:40
Bobicker napisał/a:

Nie miał jak bo nie zdjął maski.
Najlepsze jest to że dzielni wojownicy covida chcą zaświadczeń, męczą człowieka który ma inne podejście do tematu a sami nie zalecają się do ogólnych restrykcji. Jeden ma maskę która nie powinna być używana ze względu na jej nieefektywność (nie jest jednorazowa) a grubasek ma zaciągnięta do połowy ryjka. Więc chciał bym zadać pytanie retoryczne. Jakim trzeba być chamem, burakiem i prostakiem by wszczynać takie pyskówki?
Dali władze ludziom a oni się podzielą bo zawsze wyjdzie na to że idiotow w społeczeństwie jest więcej niż tych normalnych i oto widać pierwsze efekty które są załączone na danym filmiku.



Ja, niestety widzę tu ścisły związek z wiarą. Ten sam typ ułoma, który szczuje swoje potomstwo na inne, nie chodzące na religię w szkole, czyli taki typowy sundański Janusz.

gagatek690

2021-10-23, 15:09
35i napisał/a:

Ja, niestety widzę tu ścisły związek z wiarą. Ten sam typ ułoma, który szczuje swoje potomstwo na inne, nie chodzące na religię w szkole, czyli taki typowy sundański Janusz.



skąd wy lewaki bierzecie takie z dupy wzięte opowieści? Mieszkam na Podlasiu, mam bardzo wierzącą teściową , wierzących współpracowników co nie odpuszczą sobie niedzielnej mszy a i w tygodniu potrafią pójść do kościoła. Sam do kościoła nie chodzę, moja żona i córka chodzą baaardzo sporadycznie. W szkole u córki 1/3 dzieciaków wypisała się z religii. Nikt na nikogo nie szczuje, relacje z teściową i współpracownikami mam normalne, w szkole córki też o żadnym szczuciu na "ateistów" nie słychać. I to wszystko w powiatowym miasteczku na Podlasiu więc myślę że w "oświeconej " części Polski ludzie na niewierzących mają jeszcze bardziej wyj***ne. Ale lewactwo musi mieć wroga, lubi syndrom "oblężonej twierdzy" więc będą pier....ć, pier...ć pier...ć jak ich ci katole gnębią.

35i

2021-10-23, 15:24
gagatek690 napisał/a:

skąd wy lewaki



Z własnego życia, tępy burasie (to za lewaka, nie znasz, nie oceniaj). Typowe tępacko-katolskie pieprzenie "kto nie z nami, ten lewak". Poza tym, pie**olisz, po prostu Ci nie wierzę, typowe katolskie pie**olenie, powielane jak z matrycy (kartka z opisem o nieprześladowaniu pobrana z zakrystii?), niewiniątko się znalazło.

Reasumując, swoim wpisem sam dałeś przykład takiego wpie**alania się komuś w życie.

Adam_WKLADAM

2021-10-23, 15:43
po komantarzach widze ze polskie NPC lewaki jeszce nie mialy upgradu systemu bo najezdzaja na religie i to ostro, a przeciez wedlug obecjen lewackiej doktryny religia katolicka jest COOL bo papiez jest progresywny, caluje muzulmanow po dupie, popiera srodowiska LGBTqlmnop, itd...

notak

2021-10-23, 15:59
niby riposta, a debil
osobiście to mam gdzieś, czy ktoś ma maseczkę na ryju czy też nie,
tak samo jest u mnie, gdzie zarządzam, choć grozi mi mandat,
niemniej, sam noszę, czasem zakładam, czasem nie,
ale właśnie na tym polega szacunek dla innych, bo jeśli ktoś czuje się zagrożony to nie spinam dupy, ale uszanuję i założę,
a jak ktoś jak ja, ma wyj***ne, to niech wchodzi bez i też spoko

dodam, że mam grypę i dla bezpieczeństwa innych noszę maseczkę u siebie

budgie73

2021-10-23, 16:22


Adam_WKLADAM napisał/a:

po komantarzach widze ze polskie NPC lewaki jeszce nie mialy upgradu systemu bo najezdzaja na religie i to ostro, a przeciez wedlug obecjen lewackiej doktryny religia katolicka jest COOL bo papiez jest progresywny, caluje muzulmanow po dupie, popiera srodowiska LGBTqlmnop, itd...


Na grupie tego nie poruszaliśmy , pierwsze słyszę.

Pi...........22

2021-10-23, 16:24
Głupie te społeczeństwo

Adrian92

2021-10-23, 16:31
Jestem ciekawy czy mają ze sobą też rękawiczki? Bo jeśli nie to to ch*j a nie dbanie o własne bezpieczeństwo bo chcąc niechcąc dotykasz tych samych rzeczy w pociagu co tysiące innych ludzi a nikt przecież tego co 10 minut nie dezynfekuje. Jak idziesz do sklepu i wybierasz owoce to tak samo osoba zarażona mogła je wcześniej dotykać. Idąc do restauracji czy pizzeri, nie maasz pewności, że kucharz nie jest zarażony i nie kichnął Ci do talerza.
Jakby się ludzie mieli pozarażac to już dawno by się wszyscy pozarażali bo nikt tak naprawdę w 100 % nie dba na co dzień o swoje bezpieczeństwo.
Ludzie są tak ogłupieni, zyją w jakiejś paranoi. Nie wiem jakim pok***ieńcem trzeba być by się pruc do ludzi w komunikacji miejskiej o to czy ktoś ma maseczke bądź nie. Wracam do domu czy jadę do pracy i chce chwili spokoju.