18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokaż dupe- szybka riposta

Lysy_Bysior • 2021-10-23, 13:38
Chora akcja z covidianami w PKP. Czujny


OpenStreetMaps

2021-10-23, 20:41
Polak wolny zawsze niepokorny! Gardzę wszystkimi pożytecznymi idiotami którzy jak barany dają się prowadzić na sznurku absurdu. Choć wystarczy odrobina refleksji i spostrzegawczości żeby zauważyć że wszędzie z tej sztucznie kreowanej paniki wyłazi brak logiki .
Ja nawet spisać w spisie się nie dałem bo jestem niewierzący i w nic nie wierzę sk***ysynom rządzącym.

avalanch

2021-10-23, 20:44
Zobaczcie sobie cały Live jak szybko społeczeństwo siadło na niego bo sobie jakieś niedoj***ny kierownik pociągu zrobił inbe z powodu braku maseczki

zipi

2021-10-23, 21:23
35i napisał/a:

Widocznie nie, skoro się parchu produkujesz. Nie będziesz mi życia układać kato prostaczku, granatem od pługa oderwany. Gdyby to nikogo nie interesowało, to rzeczywiście byście mnie olali, a tak odezwało się stado baranów. Od siebie dodam, że wszelkie zwyrodnienia traktuję równo i z obrzydzeniem, zarówno pedalstwo jak i wiarę w bajki w dorosłym życiu. Po prostu jesteście na tyle tępi, że nie ogarniacie, że ktoś może mieć inny światopogląd, małostkowe robaczki.



do końca nie doczytalem ale odpowiem Ci na początek, nawet nie jestem Katolikiem religie zawsze miałem w dupie, a co wiecej iestem pedałem tych ktorych tak calujesz po dupie wiec na kolana scieku i grzecznie sie zgadzaj na to co powiem

:-D

Blyatman

2021-10-23, 22:44
Kiedyś usłyszałem mądre słowa nie kłóć się z debilem bo sprowadzi Ciebie na swój poziom i wygra z Tobą

JaTylkonaChwile

2021-10-23, 22:45
BRAWO! Ciesz sie czytajac wiekszosc komentarzy. Dlaczego? Juz tlumacze.

Jakis czas temu na sadolu kazdy kto komentowal w podobny sposob - "maseczki ch*ja daja" itd byl atakowany, wysmiewany i zaliczany do plaskoziemcow. Rozumiem, ze jakis czas temu mogl panowac strach, niepewnosc ale od dobrych kilku miesiecy, kazdy z IQ wiekszom niz 35 widzi, ze cala ta szopka z covidem to jedno wielkie pie**olenie glupot. Myslacych ludzie jest coraz wiecej to mnie cieszy.

Wszystkie k***ie syny na sadolu pie**olące glupoty w stylu :
- jestem lekarzem, zapraszam na moj oddzial
- moja mama jest lekarka i pracuje 40 godzin dziennie
- w szpitalu w ktorym pracuje umiera 8000 osob dziennie na covida
- znam osobiscie 429 osob, ktore zmarly na covida...
wszystkie te pie**olone kanale siejace panike, strach i niepewnosc - mam nadzieje, ze k***y wyzdychacie na raka i wasze geny nigdy nie beda przekazywane dalej. Za kilka j***nych srebrnikow (dodatki covidowe) napie**alaliscie glupie komentarze by podtrzymywac mit pandemii.... ch*j wam w oko kanalie.

Od czasow pandemii bylem chyba z 6 razy w paru szpitalach, przychodni itd. Przejechalem Europe kilka razy. Zaliczylem kilka miedzynarodowych lotnisk, setki wizyt w super/hipermarketach - wszystko bez maski. Jestem niezaszczepiony i wiecie co? Zyje. Najwidoczniej mam bezobjawowego covida.

Na koniec ciekawostka :

Jak myslicie - jak wyglada laboratorium w ktorym wykonuje sie tysiace testow covidowych dziennie? Skafandry, butle z tlenem, "prysznic" odkazajacy itd? Klimaty w stylu flmu "Epidemia" ? Niestety nie. Realia sa takie, ze osoby tam pracujace wiedza, ze to sciema dlatego niektorzy chodza bez maski, krotki rekawek, jeansy, brak rekawiczek - wyj***ne. Poprostu wyj***ne. W TV widzicie ludzi zapie**alajacych w skafandrach kosmicznych - poniewaz, ktos gdzies kiedys w poblizu przechodzil i ponoc mial covida :D w takim laboratorium prawie wszyscy maja WYj***nE. Wiem - sam widzialem :D Nawet nie chcecie wiedziec ile testow dziennie wykonuja i ile kasy z tego maja... prywatne laboratorium, powiem tylko, ze za 1 dzien profitow moglibyscie zyc spokojnie przez rok lub 2 nie martwiac sie o nic.

medyklujleczywchuj

2021-10-23, 22:48
avalanch napisał/a:

Zobaczcie sobie cały Live jak szybko społeczeństwo siadło na niego bo sobie jakieś niedoj***ny kierownik pociągu zrobił inbe z powodu braku maseczki



mogli go wyjebac z jadacego pociagu byloby jednego barana mniej

Adrian92

2021-10-23, 22:50
notak napisał/a:

nie bardzo rozumiem co napisałeś, bo nie zaprzeczam że wirus jest, kilkunastu znajomych zmarło,
ja tylko piszę o maseczkach, bo szczepienie się jest tylko i wyłącznie własnym wyborem
dodam jako nie zaszczepiony



Ostatnio też widziałem pewną klinikę która się reklamowała, że robią testy na covid za jedyne... 390 zł. Z kolei w innej za 120 zł.
Tak czy inaczej, na tych nic nie wartych testach koszą sobie niemałą kasę i żerują na ludziach i ich naiwności.
Weźmy sportowców, piłkarzy, każdy z Nich ma robione dwa, trzy testy i często się zdarza, że za 2 czy 3 razem jest zupełnie inny wynik niż za pierwszym.
A przecietny Kowalski nie zrobi więcej jak jeden bo na więcej go nie stac. Więc same testy to największy absurd a to na Nich się sieje propagandę z liczbami nowych zachorowań.

Czaki1m

2021-10-23, 23:59
Pruję sie o maseczkę a kinol na wierzchu. :D

7wporzondku

2021-10-24, 09:08
Dajcie normalnie żyć. Mam lepsze rzeczy do roboty niż dawać sobie mózg prać przez covidbiznes. I tak jak kolega wyżej ciesze sie ze sie ludzie zaczynaja ogarniac że to wszystko kolejna szopka

Rasael

2021-10-24, 10:29
Bo bycie mentalnym zjebem nie jest (niestety) nielegalne. Jak ja się brzydzę tymi płaskoziemskimi śmieciami przepełnionymi urojeniami o posiadaniu mistycznej wiedzy na temat międzynarodowych spisków na globalną skalę. Zdychajcie w zasranych slamsach i przesączonych wydzieliną z ropiejących, otwartych ran, wy obślizłe, bezwartościowe czerwie.

Adrian92

2021-10-24, 18:20
Rasael napisał/a:

Bo bycie mentalnym zjebem nie jest (niestety) nielegalne. Jak ja się brzydzę tymi płaskoziemskimi śmieciami przepełnionymi urojeniami o posiadaniu mistycznej wiedzy na temat międzynarodowych spisków na globalną skalę. Zdychajcie w zasranych slamsach i przesączonych wydzieliną z ropiejących, otwartych ran, wy obślizłe, bezwartościowe czerwie.



Przecież Ty jestes idealnym przykładem zjeba, więc się ciesz, że nie jest nielegalne bo byś siedział dożywocie.

kocur

2021-10-26, 12:26
Adam_WKLADAM napisał/a:

ja tych zjebow od maseczek nie rozumiem... zakladam ze pokorne owieczki jak nosza maski to tez sa juz zaszczepieni wiec co ich obchodzi czy ktos inny ma pieluche na gebie czy nie ( ktora jak udowodnily badania kliniczne gowno daje na covida ). A jak covidianin sie obawia to niech sie zglasza po szczepionkowe boostery nawec co miesiac.
Tak apropo to takich zjebow jest wszedzie pelno, nie tylko w Polsce. Ale co sie dziwic skoro media napie**alaja juz prawie od dwoch lat jaki to ten covid straszny nie jest.. ze biliony umierajo codziennie na niego.. a owieczki polykaja te bzdury bez popity.
Moja teoria jest taka: ze to wirus wyprodukowany w chinach specjalnie i wypuszczony rowniez najprawdopodobniej specjalnie po to zeby zredukowac drastycznie rosnaca populacje starych ludzi ( efekt polityki jednego dziecka ) ktora rosnie blyskawicznie w chinach i zagraza ich gospodarce ktora i tak jest chwiejna bo jednak rzad chinski musialby duzo wydac na utrzymanie tych wszystkich staruchow



te czapeczkę z folii masz ? i ziemia jest płaska :D

Adam_WKLADAM

2021-11-06, 04:19
kocur napisał/a:

te czapeczkę z folii masz ? i ziemia jest płaska



Idiota bez szkoły jestes i tyle.. wszyscy wiedzą że ziemia nie jest plaska tylko jest okragła... okragła i pusta w środku jak skorupka jajka a w środku mieszkają reptylianie