18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojedynek

~_Yarko_ • 2021-03-08, 19:51


Pilot vs obrona PL - ArmA 3/MiG-29
Jak się odezwie Salieri16000i to Wam to wszystko wyjaśni.
Ekspert na Sadisticu.
I to nie jest żart :arrow:

Krak

2021-03-09, 10:54
Kupy na sdolu sie zdarzają ale, że zbierają piwa?!

gacu37

2021-03-09, 11:16
Mnie tylko zastanawia reakcja ludzi którzy mieszkają parę km od miejsca działań i nagle spada z nieba deszcz pocisków przeciwlotniczych. To musi być haos

ellsworth

2021-03-09, 18:19
To działo naziemne wygląda jakby szczało :D

St...........on

2021-03-09, 20:58
SupremeLeader napisał/a:

Poczytaj sobie niedorobiony matole o "Wild weasels" latających na właśnie f16 i czym się dokładnie zajmują. I widzisz jaki ty k***a głupi jesteś?



Miałem pisać o dzikich łasicach, ze jak byłem w woju to nasi piloci adaptowali ich taktykę (jeden udajacy atak na PLOT i odskakujacy, drugi walący w plecy PLOT) , ale nie ma tutaj komu, tylko paru pasjonatów militariów ,reszta mentalne gimby.

P.S To działko wygląda podobnie do Phalanx'a

Znalazłem całą wersję, na poczatku lata coś jak Gripen, potem MiG.


JaysonJay

2021-03-10, 00:03
przecież to jest jakaś gra

FIdel

2021-03-10, 11:40
SupremeLeader napisał/a:

Poczytaj sobie niedorobiony matole o "Wild weasels" latających na właśnie f16 i czym się dokładnie zajmują. I widzisz jaki ty k***a głupi jesteś?



a może się na f 35 przerzucą bez offsetu tak jak polska hahaha polskie wojsko to gówno tak samo jak to państwo z kartonu

:lol:

Cycu320 napisał/a:

Buda niemiecki psie



polskie wojsko to gówno, nawet Białoruś by nas rozwaliła

aaaaaaaaaaaaaa

2021-03-10, 21:42
gacu37 napisał/a:

Mnie tylko zastanawia reakcja ludzi którzy mieszkają parę km od miejsca działań i nagle spada z nieba deszcz pocisków przeciwlotniczych. To musi być >C<haos



Pociski przeciwlotnicze nie spadają...

Rozyk00

2021-03-11, 05:28
bloodwar napisał/a:

Pomyślcie sobie jak musi być obsrany PRAWDZIWY pilot jak nadlatuje nad cel, spodziewa się prostych do oszukania rakiet przeciwlotniczych sterowanych albo radarowo albo naprowadzanych termicznie a tu nagle okazuje się, że przeciwnicy mają staroświeckie działko i najstarszy system naprowadzania na świecie czyli ludzkie oko I pilot wie, że ma przesrane bo nagle pojawiło się 3000 powodów na minutę dla których jego samolocik może dość szybko spotkać się bezpośrednio z ziemią



tylko ze to dzialko jest sterowane automatycznie na podczerwien, i oblicza do przodu gdzie strzelac, wiec troche ci nie pyklo to madrzenie sie :D