18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

SupremeLeader

2019-10-26, 12:18
Kamil1986DC napisał/a:

Wyżej napisałem od czego jesteś, więc bierz szczote do łapy i do roboty



Tak jak pisałem. Gowniarz, który nie ma zielonego pojęcia o świecie.

SM0KEtatum

2019-10-26, 12:24
Kolejny Pseudo Testoviron. Chyba hormonow dzis za duzo wziales. Przeciez oprucz kolesia na filmie to juz w komentarzu ktos ci napisal ze chodzi o zaklamywanie historii i naginanie prawdy. Nie ma to nic wspolnego czy tam sa czarni, zolci, czy zieloni. Chodzi o to ze opisywane tam zdazenia nie mialy miejsca. Ale takich przykladow bylo juz sporo, np katyn czy tez miednoje gdzie to niby nazisci wymordowali polakow. Ostatnio przeciez tez ciekawe sa "Polskie" obozy koncentacyjne . Jakies dwa pokolenia i to beda fakty. Pewnie nawet i "autentyczne" cyfrowe zdiecia sie znajda na dowod. Bo ci co znaja prawde wyciagna nogi a aktualnie technologia jest o wiele wydfajniejsza w falczowaniu prawdy niz kilkanascie lat temu.

*wydajniejsza i falszowaniu- (i inne ) zanim sie jakas gramar menda dojebie

Kamil1986DC

2019-10-26, 12:41
edmund napisał/a:

niby tak, tylko że sam widzisz jak gówno zaczyna zalewać Europę,
popatrz na formę przekazu i manipulacji



Zgadza się, gówno zalewa Europę odkąd polandia weszła do Unii.Kilka milionów gówien siedzi teraz jak pasożyt w Niemczech, Anglii, Holandii itp. i 'ubogaca kulturowo' chlając najtańsze piwska w parkach,kradnąc w marketach i robiąc burdy po pijanemu w miejscach publicznych.

Matt

2019-10-26, 13:55
No k***a mac znowu national Geographic k***a jego mac.
Administrator proszę wypie**alaj takich nie dojebow z sasistic. Pl

edmund

2019-10-26, 14:45
Kamil1986DC napisał/a:

Zgadza się, gówno zalewa Europę odkąd polandia weszła do Unii.Kilka milionów gówien siedzi teraz jak pasożyt w Niemczech, Anglii, Holandii itp. i 'ubogaca kulturowo' chlając najtańsze piwska w parkach,kradnąc w marketach i robiąc burdy po pijanemu w miejscach publicznych.



nie przeczę temu że z Polski / nie jak piszesz ,,polandia,, gardząc sobą i naszym krajem- chyba że trolujesz za kasę, albo nie mieszkasz w Polsce /
wyjeżdza sama elita do pracy w Europie, zdarzają sie pojeby, ale jednak ,
kulturowo, fizycznie jesteśmy bliżej więc kilka pokoleń i następuje jednak asymilacja

URAGE

2019-10-26, 14:52
Kamil1986DC napisał/a:

ch*j mnie obchodzi historia jakiegoś Birmingham... wk***iają mnie polaczki,j***ny wędrowny narodzik jak cyganie, zaśmiecają cały świat zwłaszcza zachód Europy,a przypie**alają się do innych ludzi o to samo.Polaczek ma siedzieć na zachodzie i zamiatać ulicę,a nie głosić swoje ksenofobiczo-rasistowskie hasła bo nie od tego są polaczki




Ni ch*ja nie rozumiesz o co chodzi w tym filmie i choćby ci to młotem do głowy wbijać to i tak nie zrozumiesz. Jesteś takim właśnie przysłowiowym polaczkiem-robaczkiem z wybujałym ego, z których się śmiejesz. Idealnym przykładem polskiej patologii przynoszącej wstyd i hańbę na imie swojego narodu. Mógłbyś więc przestać pisać te hipokrytyczne bzdury i pójść jednak do jakiejś szkoły specjanej ratować resztki niepewnego rozumu. Jak Cie jednak tak brzydzi bycie Polakiem to zawsze możesz dostarczyć nam pięknego materiału na harda z otwarcia swojego pustego łba.

Polokima

2019-10-26, 15:02
Ja się tak zastanawiam, po co wy w ogóle się zniżacie poziomem do tego "Kamil1986DC", Gość ma swoje zdanie, którego i tak nie zmienicie. Gada głupoty bo gada, ale na ch.. w ogóle wchodzić z takim typem w polemikę. To się w ogóle mija z celem. :D
Tylko czas tracicie, są ludzie i ameby umysłowe, ten przedstawiciel prezentuję ten drugi gatunek.

Kamil1986DC

2019-10-26, 15:13
URAGE napisał/a:

Ni ch*ja nie rozumiesz o co chodzi w tym filmie i choćby ci to młotem do głowy wbijać to i tak nie zrozumiesz. Jesteś takim właśnie przysłowiowym polaczkiem-robaczkiem z wybujałym ego, z których się śmiejesz. Idealnym przykładem polskiej patologii przynoszącej wstyd i hańbę na imie swojego narodu. Mógłbyś więc przestać pisać te hipokrytyczne bzdury i pójść jednak do jakiejś szkoły specjanej ratować resztki niepewnego rozumu. Jak Cie jednak tak brzydzi bycie Polakiem to zawsze możesz dostarczyć nam pięknego materiału na harda z otwarcia swojego pustego łba.





URAGE napisał/a:

Ni ch*ja nie rozumiesz o co chodzi w tym filmie i choćby ci to młotem do głowy wbijać to i tak nie zrozumiesz. Jesteś takim właśnie przysłowiowym polaczkiem-robaczkiem z wybujałym ego, z których się śmiejesz. Idealnym przykładem polskiej patologii przynoszącej wstyd i hańbę na imie swojego narodu. Mógłbyś więc przestać pisać te hipokrytyczne bzdury i pójść jednak do jakiejś szkoły specjanej ratować resztki niepewnego rozumu. Jak Cie jednak tak brzydzi bycie Polakiem to zawsze możesz dostarczyć nam pięknego materiału na harda z otwarcia swojego pustego łba.



Rozumiem doskonale o co chodzi w filmie tego polaczka,ale pomijając fakt że pie**oli on tam głupoty to ja piszę o zachowaniu polaczków,a nie o samym filmie.

edmund

2019-10-26, 16:03
Polokima napisał/a:

Ja się tak zastanawiam, po co wy w ogóle się zniżacie poziomem do tego "Kamil1986DC", Gość ma swoje zdanie, którego i tak nie zmienicie. Gada głupoty bo gada, ale na ch.. w ogóle wchodzić z takim typem w polemikę. To się w ogóle mija z celem.
Tylko czas tracicie, są ludzie i ameby umysłowe, ten przedstawiciel prezentuję ten drugi gatunek.



napisałem z ciekawości, aby się dowiedzieć,
moim zdaniem to bot

PieronJasnySzlag

2019-10-26, 20:17
Zachodnią cywilizacje zżera nowotwór neomarksizmu. Prawo naturalne, konserwatyzm czy szeroko rozumiana prawicowość zostały wycięte z przestrzeni publicznej. Zastępuje je rewolucja czerwonej zarazy.
Zwarzywszy na to że przyszła dominująca cywilizacja - Chińska która prędzej czy później do nas przyjdzie również nie należy do żadnej opcji wolnościowej to za 100lat mamy na ziemi niezły matrix.

ZgRyZ

2019-10-26, 21:04
twórcy nowożytnego niewolnictwa, próbują zmieniać historię dla własnych korzyści. najmłodsze państwo średniowiecza rości sobie prawo do ogłaszania bzdur o ich pochodzeniu, i oczywiście, wzorem niemców, próbami pomiejszania ważności jednej z najstarszych nacji na świecie, a napewno w europie - Słowian.
centrum europy nie leżało na zachodzie lecz na wschodzie. to zachód niepotrafił znaleźć drogi do azji. my nie potrzebowaliśmy szukać, gdyż azja była zdeterminowana handlem z potęgą Lechitów, Rusów czy innymi plemionami Słowiańskiej potęgi. to zachód europy był zadupiem cywilizowanego świata.
zresztą są nim do dnia dzisiejszego. kiedy na zachodzie karano kradzież obcinaniem dłoni, u słowian kradzieże praktycznie nie występowały.
jak się to ma do dzisiejszego obrazu?

Tr...........ty

2019-10-26, 23:48
Kingk***aKong napisał/a:

Sama Prawda !!!
Dlatego sp***alamy stąd w przyszłym roku, zanim dziecko pójdzie do szkoły z tymi obciążonymi genetycznie pojebami/zwierzętami, bo tak sięzachowują. Brudas na brudasie, roszczeniowi i niedoj***ni.



sp***alacie, bo pociągnęliście socjal, który niebawem Wam odetną. Jako prawdziwi patrioci wrócicie pewnie do Polski i będziecie ciągnąć 500+
Ludzie mający fach siedzą na zachodzie, bo im się po prostu nie opłaca wyjeżdżać, a stać ich na dobrą prywatną szkołę dla dziecka.

KingKurwaKong

2019-10-27, 02:18
dr_dex napisał/a:

sp***alasz bo cie tam nie chca i na twoje miejsce znalezli jakiegos ruska, bulgara czy ch*j wie co tam.

A co do szkoly to jest w ch*j prywatnych/renomowanych/bardzo dobrych/w ch*j drogich ale tutaj musisz pogadac ze swoim payslip'em czy to jest opcja rowniez dla ciebie

pozdrawiam



Zarządzam grupą centrów konferencyjnych, i bardzo często zatrudniam i zwalniam takich wszystko wiedzących doktorków, żona jest szefem w restauracjii, mamy wszystko czego nam potrzeba z wyjątkiem dwóch rzeczy: rodziny i cywilizowanych ludzi.

CzerstWybut

2019-10-27, 09:54
A może kamilek nam powie gdzie mieszka ? W Polsce ?

Pankracy

2019-10-27, 10:30
Daster napisał/a:

A może kamilek nam powie gdzie mieszka ? W Polsce ?



czytam te brednie i tez sie zastanawiam gdzie ten robak możne mieszkać , chodzi mi o ulice i numer domu .