18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

URAGE

2019-10-26, 09:50
Kamil1986DC napisał/a:

Ten głupi Polaczek nie ma nawet pojęcia skąd i od kiedy w Anglii mieszkają czarni...poza tym cwe*uch jest j***nym imigrantem z jakiejś ch*jni z Europy wschodniej i sie niby czuje lepszy od czarnych czy o ch*j mu chodzi, że łazi po tym muzeum i pie**oli te swoje smuty uchodźca pie**olony



Ty na serio masz 33 lata, czy pomnożyłeś to przez 3? pie**olisz jakbyś podstawówkę skończył w 2-giej klasie. Trollujesz, czy naprawdę jesteś jakimś tępym idiotą? Z tej wypowiedzi to ewidentnie widać, że masz problemy z czytaniem i słuchaniem ze zrozumieniem. Są szkoły dal dorosłych, wiesz? Zapisz się do jakiejś.

edmund

2019-10-26, 09:59
SpeedyG napisał/a:

ch*j im w dupę, Imperium Brytyjskie miało tyle kolonii i wyrządzili tyle zła na świecie, że teraz pokutują.



niby tak, tylko że sam widzisz jak gówno zaczyna zalewać Europę,
popatrz na formę przekazu i manipulacji

SupremeLeader

2019-10-26, 10:02
URAGE napisał/a:

Ty na serio masz 33 lata, czy pomnożyłeś to przez 3? pie**olisz jakbyś podstawówkę skończył w 2-giej klasie. Trollujesz, czy naprawdę jesteś jakimś tępym idiotą? Z tej wypowiedzi to ewidentnie widać, że masz problemy z czytaniem i słuchaniem ze zrozumieniem. Są szkoły dal dorosłych, wiesz? Zapisz się do jakiejś.



On juz chodzi do szkoły, takiej specjalnej...

maly-boy

2019-10-26, 10:08
Nawet na podglądzie nie chciało mi się tego oglądać.

madufo

2019-10-26, 10:18
Gościu jest homoseksualistą. Zapraszam na jego kanał jedyny jakiego faktycznie da sie sluchac. NIe afiszuję się swoja orientacją i sam wprost o innych mówi, że są pedałami, bo to stan umysłu.

FanatiCS

2019-10-26, 10:26
Jak ktoś pie**oli o tym że tam jest tak od dawnych czasów to proponuję sobie pooglądać filmy z lat 70,80 czy nawet z 90 i zobaczyć jak wtedy wyglądała Wielka Brytania. Historia jest zmieniana na bieżąco. Dzieci które dzisiaj są małe będą już miały w świadomości taką wersję historii jak pokazuje to muzeum a ich dzieci jeszcze inną. To wszystko prezentuje oficjalna nauka. Patrząc na to wszystko szaleństwem jest brać za pewnik historię starszą niż 100lat. Za granicą taki bolek znany jest jako noblista i wybawca narodu, ba nawet tu u źródła część społeczeństwa dalej wierzy w tę bajkę. Taki mały przykład z naszego podwórka.

shoe5maker

2019-10-26, 10:46
Niech się czarni zachowują jak ludzie to będą kiedyś traktowani jak ludzie.

Goldmann

2019-10-26, 10:49
3:38 - Nie jest czarny, bo jest Polakiem! :D

maciejpp

2019-10-26, 11:21
mieszkałem kiedyś w Dudley okolice Birmingham j***neeee ciapackie miasto tylko bombe zaj***ć

Kamil1986DC

2019-10-26, 11:47
Polskie robactwo samo tam siedzi i zaśmieca swoją obecnością Anglię,a samo chcialoby zabronić tego innym.Polaczki gówno znaczycie na świecie i nie wy będziecie decydować kto żyje w innych krajach.Nie podoba się wam wschodnioeuropejskie dzikusy w cywilizowanych krajach to wracać do tego swojego pijacko-katolickiego k***idołka i zamknąć w końcu te bezzębne mordy.

avalanch

2019-10-26, 11:48
Byłem 3 tygodnie temu :D szkoda że tam nie wlazłem :D

Kamil1986DC napisał/a:

Polskie robactwo samo tam siedzi i zaśmieca swoją obecnością Anglię,a samo chcialoby zabronić tego innym.Polaczki gówno znaczycie na świecie i nie wy będziecie decydować kto żyje w innych krajach.Nie podoba się wam wschodnioeuropejskie dzikusy w cywilizowanych krajach to wracać do tego swojego pijacko-katolickiego k***idołka i zamknąć w



Już udpokoiłeś wary ? Ojciec ci raz dziennie w mordy ch*ja wyciąga i zaraz lecisz na forum odreagować ?


To nie chodzi o to co i gdzie siedzi tylko jaka była historia tego miejsca, teraz też się mówi że to nie niemiaszki drugą wojne wywołali ;) to jak k***a czarny mógł cokolwiek tam pionierować jak dopiero podobno co z siatki wyszedł :D

SM0KEtatum

2019-10-26, 11:55
Kopernik byla kobieta! znaczy sie tfu! murzynem!

Kamil1986DC

2019-10-26, 12:03
avalanch napisał/a:

Byłem 3 tygodnie temu szkoda że tam nie wlazłem
Już udpokoiłeś wary ? Ojciec ci raz dziennie w mordy ch*ja wyciąga i zaraz lecisz na forum odreagować ?
To nie chodzi o to co i gdzie siedzi tylko jaka była historia tego miejsca, teraz też się mówi że to nie niemiaszki drugą wojne wywołali to jak k***a czarny mógł cokolwiek tam pionierować jak dopiero podobno co z siatki wyszedł



ch*j mnie obchodzi historia jakiegoś Birmingham... wk***iają mnie polaczki,j***ny wędrowny narodzik jak cyganie, zaśmiecają cały świat zwłaszcza zachód Europy,a przypie**alają się do innych ludzi o to samo.Polaczek ma siedzieć na zachodzie i zamiatać ulicę,a nie głosić swoje ksenofobiczo-rasistowskie hasła bo nie od tego są polaczki

SupremeLeader

2019-10-26, 12:11
Kamil1986DC napisał/a:

Polskie robactwo samo tam siedzi i zaśmieca swoją obecnością Anglię,a samo chcialoby zabronić tego innym.Polaczki gówno znaczycie na świecie i nie wy będziecie decydować kto żyje w innych krajach.Nie podoba się wam wschodnioeuropejskie dzikusy w cywilizowanych krajach to wracać do tego swojego pijacko-katolickiego k***idołka i zamknąć w końcu te bezzębne mordy.



Kamilek poza tym "k***idołkiem" NIGDY nie byłeś. Jest coś takiego jak dentysta, skorzystaj zamiast tu płakać. Musisz być bardzo pokrzywdzony przez los, skoro wszedzie, gdzie sie da wylewasz swoje żale. To forma wołania o pomoc? Teraz już pytam na poważnie, rodzice się nad Tobą znecają? Sąsiad ci wkłada łapy w majtki? Wszystko po trochu? Skorzystaj z pomocy, są jakieś specjalne instytucje, ktoś ci na pewno pomoże. A może to po prostu efekt dojrzewania, gdy mózg nie nadąża za hormonami. Nie wiem w jak głębokiej patologii siedzisz, ale zdrowo ci to zwichnęło psychikę i postrzeganie świata. A moze po prostu jestes rozpieszczonym gowniarzem, który o życiu i świecie ma ch*j nie pojęcie. Po twoich górnolotnych wypowiedziach pewien jestem jednego, dorosły to Ty nie jesteś. Pomimo ograniczenia intelektualnego, spróbuj zrozumieć co Ci napisałem i weź to sobie do serca.

Kamil1986DC

2019-10-26, 12:16
SupremeLeader napisał/a:

Kamilek poza tym "k***idołkiem" NIGDY nie byłeś. Jest coś takiego jak dentysta, skorzystaj zamiast tu płakać. Musisz być bardzo pokrzywdzony przez los, skoro wszedzie, gdzie sie da wylewasz swoje żale. To forma wołania o pomoc? Teraz już pytam na poważnie, rodzice się nad Tobą znecają? Sąsiad ci wkłada łapy w majtki? Wszystko po trochu? Skorzystaj z pomocy, są jakieś specjalne instytucje, ktoś ci na pewno pomoże. A może to po prostu efekt dojrzewania, gdy mózg nie nadąża za hormonami. Nie wiem w jak głębokiej patologii siedzisz, ale zdrowo ci to zwichnęło psychikę i postrzeganie świata. A moze po prostu jestes rozpieszczonym gowniarzem, który o życiu i świecie ma ch*j nie pojęcie. Po twoich górnolotnych wypowiedziach pewien jestem jednego, dorosły to Ty nie jesteś. Pomimo ograniczenia intelektualnego, spróbuj zrozumieć co Ci napisałem i weź to sobie do serca.



Wyżej napisałem od czego jesteś, więc bierz szczote do łapy i do roboty

;-)