18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojebana jakaś

TT4 • 2018-11-08, 06:33
Osobiście mam lęk przestrzeni i prędzej przygotowałbym się to lotu w kosmos w latach sześćdziesiątych niż taką wspinaczkę.


CbK

2018-11-08, 12:53
Znalazła dildo dla siebie 8-)

jebacgowno

2018-11-08, 13:14
j***ni atencjusze. Ludzie włazili na szczyty, dachy, wieże, drzewa i inne ch*jemuje odkąd świat istnieje. Jednak nie mieli jak tym się chwalić bo gopro i drony są dostępne dopiero od kilku lat. No i się zaczęło lansowanie i pie**olenie o spełnianiu marzeń i wychodzeniu ze strefy komfortu. I cała armia stulejarzy się ślini nad tymi sk***iałymi materiałami. k***ensik, ja też to oglądam ale tylko w nadziei że się jeden ku*as z drugą p*zdą w końcu sp***olą i rozjebią o glebę.

camson

2018-11-08, 14:30
TT4 napisał/a:

Osobiście mam lęk przestrzeni i prędzej przygotowałbym się to lotu w kosmos w latach sześćdziesiątych niż taką wspinaczkę.



Dziś nazywa się to lękiem przestrzeni. Kiedyś nazywało się "być cipą".

Grgar

2018-11-08, 16:06
Kobieta wchodzi po drabince na szczyt iglicy "o ja pie**ole jaka odważna" i leci piwo za piwem,
Alex Honnold wchodzi bez żadnych zabezpieczeń po pionowej skale o długości 900 metrów-temat nie przebija się na główną.

Jakieś przemyślenia?

LOOFAH

2018-11-08, 16:37
Tak, Alex Honnold ma za małe cycki.

Też mam lęk wysokości, ale wraz z doświadczeniem życiowym człowiek dostrzega, że kilkudziesięciometrowy maszt nie jest taki zły, kiedy postawić go np. koło urzędnika skarbówki. Powiedzmy inaczej - gdyby ktoś tam na górze ktoś położył formę dostępu do grubej kasy, to bym wlazł. A inaczej.... inaczej to pewnego dnia też już nie wytrzymam i wejdę ;)

maddog77

2018-11-08, 17:08
Wlazłbym dzień wcześniej i wysmarował wszystko na górze towotem żeby tylko po to zobaczyć minę tej c**y jak spada :)

PhantomMask

2018-11-08, 19:17
jebacgowno napisał/a:

j***ni atencjusze. Ludzie włazili na szczyty, dachy, wieże, drzewa i inne ch*jemuje odkąd świat istnieje. Jednak nie mieli jak tym się chwalić bo gopro i drony są dostępne dopiero od kilku lat. No i się zaczęło lansowanie i pie**olenie o spełnianiu marzeń i wychodzeniu ze strefy komfortu. I cała armia stulejarzy się ślini nad tymi sk***iałymi materiałami. k***ensik, ja też to oglądam ale tylko w nadziei że się jeden ku*as z drugą p*zdą w końcu sp***olą i rozjebią o glebę.


Niektórzy codziennie pracują na wysokości i nikt tego nie nagrywa i nie robi z siebie k***a bohatera. A wchodzić bez szelek na taką wysokość to czysta głupota...łapie skurcz w nodze i po ptokach.

xv89

2018-11-08, 19:23
Gdyby ktoś szukał:

Boy Is Fiction "I Left You There".

GrzechOOsadol

2018-11-08, 20:11
Dajcie namiar gosciowi BNT - wejdzie na bank :-)

Pozdro BNT
Corny luft

pacman_shazzam

2018-11-08, 20:16
TT4 napisał/a:

Poj***na jakaś



skisłem xD

ziu

2018-11-08, 22:41
Ja mam kurewski lęk wysokości, ale wlazłbym tam. Adrenalina jak sk***ysyn. Ostatnio w górach byłem. Co z tego, że były barierki i przepaść dalej. Łeb musiałem wychylić :krejzi:

korinogaro

2018-11-09, 00:28
@SinceAge dobra rada, problem tylko potem jest taki że często ludzie którzy jednak wleźli na drzewo/maszt/komin korzystając z tej metody (a mają lęk wysokości) gdy już są na górze nie są w stanie zmusić się do zejścia tylko kurczowo się czegoś łapią i sterczą. No a potem musi ich straż pożarna ściągać.

mateuszsadoltzr

2018-11-09, 03:59
Paweł bedzie skakał tu jest z metr "piedziesiat"...No jest wysoko jest k***a wysoko!

grauper

2018-11-09, 06:56
Czekam na materiał jak spada :v