18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pojebana baba

~Velture • 2019-11-30, 00:15
k***a jego mać, jakaś nawiedzona pojebuska. :shock:

Jedyne co mogę powiedzieć to, że współczuję mężowi.


Mom and Death

2019-11-30, 12:35
Typ też jakiś przyj***ny, pruje tą p*zdę jak jakaś histeryczka.

SirMajkel

2019-11-30, 12:40
fryzure? Przecież typ jest ostrzyżony prawie, że na łyso, jaka to fryzura? Cwaniaczek pewnie myśli, że za darmo będzie się strzygł i pewnie już go tam dobrze znają. Seryjny pozywacz?

~Velture

2019-11-30, 12:54
SirMajkel napisał/a:

fryzure? Przecież typ jest ostrzyżony prawie, że na łyso, jaka to fryzura? Cwaniaczek pewnie myśli, że za darmo będzie się strzygł i pewnie już go tam dobrze znają. Seryjny pozywacz?



Dla mnie dziwne, że przyszedł po zwrot kasy. Czyli co? Po tym jak mu te kudły ścięto zapłacił, wyszedł i dopiero później zmienił zdanie, że jednak mu się nie podoba? No bo dla mnie logiczne, że jak mi się nie podoba fryzura to składam reklamację podczas tej samej wizyty.

dżonyłojlker

2019-11-30, 13:05
bloodwar napisał/a:

To muszą być jakieś podrabiańce, tylko udają poj***ne a tak naprawdę to cnotki-niewydymki w przebraniu



Takie też są. Miałem kiedyś do czynienia z dziewczyną mocno jebniętą na mózg, podejrzewam że była w jakimś stopniu upośledzona umysłowo - świadczyć o tym może fakt że w wieku 23-ech lat była dziewicą (o czym jeszcze nie wiedziałem).
Gdy pierwszy raz próbowałem się do miej dobrać, nic z tego nie wyszło bo histeryzowała. Pomyślałem że to taka gierka (bo w końcu była przyj***na). Za drugim razem wziąłem się poważnie do rzeczy - zaryglowałem drzwi w aucie (była tak głupia że nie umiała odblokować) i próbowałem ją rozebrać, broniła się z niewiarygodną siłą, jak na tak drobną dziewczynę - jak by walczyła o życie. Potargałem jej rajtuzy i majtki, trochę ją przydusiłem, ale widzę ze ta histeria to chyba na poważnie, a dziewczyna siadła na wycieraczce i zwinęła się w kłębek, jak zbite zwierze. Chociaż bardzo chciałem ją zr*chać, to jednak zrobiło mi się jej szkoda. Później się komuś wygadała i wyszło na to że to ja jestem poj***ny a nie ona.

kolosasz

2019-11-30, 14:42
...zrobiłbym jej to co wyżej napisane plus spalił żywcem a później zabił, plus całą jej rodzinę zakopałbym żywcem w grobie

skandal

2019-11-30, 15:09
patitati napisał/a:

zaryglowałem drzwi w aucie (była tak głupia że nie umiała odblokować) i próbowałem ją rozebrać, broniła się z niewiarygodną siłą, jak na tak drobną dziewczynę - jak by walczyła o życie. Potargałem jej rajtuzy i majtki, trochę ją przydusiłem,



Tak zaczynasz każdą grę wstępną z nowo poznaną dziewczyną ?

patitati napisał/a:

dziewczyna siadła na wycieraczce i zwinęła się w kłębek, jak zbite zwierze,



Brzmi to jak jakaś trauma. Dodając do tego że nikogo nikogo nie miała w tym wieku to być może ktoś ją skrzywdził w jakiś sposób.

Ale jeżeli ty zaczynasz z nowo poznaną dziewczynę od "Potargałem jej rajtuzy i majtki, trochę ją przydusiłem" to nie sądzę żeby ci się zwierzała z czegokolwiek.

Naprawdę dziwi cię to że wyszedłeś na poj***nego ? Jeżeli nie to sorry ale nic cie już nie pomoże.

zelek19

2019-11-30, 21:42
Naplulbym jej w ten głupi ryj.

LordVIP

2019-12-01, 02:16
Ja nie wiem czy w wielkiej Hameryce od małego uczą ich powtarzania tych samych słów przez cały czas jak opóźniony debil, czy o co im chodzi? Tak mówią w każdym filmie nagranym na żywo, tak mówią w tych ich żałosnych programach pseudodokumentalnych. Co oni k***a mają we łbach?

krasnal_hałabała

2019-12-01, 12:04
botspam napisał/a:

Tobie by się przydało wstrzyknąć kilka szarych komórek



Uważasz że upodlenie ludu przez elity jest czymś dobrym? W USA społeczeństwo jest świadome swoich praw, w USA społeczeństwo swoje prawa egzekwuje, w USA władza przynajmniej minimalnie liczy się ze społeczeństwem. W Polsce człowiek jest zależny od urzędnika, to etatystyczny urzędnik mówi mu czy wolno mu wybudować na własnej ziemi altankę, to urzędnik decyduje czy obywatelowi wolno na własnej ziemi ściąć drzewo, kiedy obywatel znajdzie na swojej ziemi trzystuletnią monetę to musi zgłosić to i jeszcze robią mu wjazd na chatę czy więcej tego nie ma, w Polsce jak obywatel na swojej ziemi znajdzie ropę to musi ziemię oddać państwu i to państwo decyduje ile zapłacić mu za wywłaszczenie a zwykle jest to nie więcej niż 10 procent wartości ziemi i to sprzed znalezienia złóż ropy tudzież innego surowca. W Polsce nie wolno ci posiadać broni ani tym bardziej się bronić, ba! jeśli znasz sztuki walki i użyjesz ich do obrony przed Sebixem to jest to przekroczenie obrony koniecznej. Więc chyba tobie, mój przyjacielu nieuczony, przydałoby się wstrzyknąć kilka szarych komórek.

Haylash

2019-12-01, 17:11
Bardziej zaskakuje mnie nie ogar właścicieli tego salonu.

botspam

2019-12-01, 19:22
krasnal_hałabała napisał/a:

Uważasz że upodlenie ludu przez elity jest czymś dobrym? W USA społeczeństwo jest świadome swoich praw, w USA społeczeństwo swoje prawa egzekwuje, w USA władza przynajmniej minimalnie liczy się ze społeczeństwem. W Polsce człowiek jest zależny od urzędnika, to etatystyczny urzędnik mówi mu czy wolno mu wybudować na własnej ziemi altankę, to urzędnik decyduje czy obywatelowi wolno na własnej ziemi ściąć drzewo, kiedy obywatel znajdzie na swojej ziemi trzystuletnią monetę to musi zgłosić to i jeszcze robią mu wjazd na chatę czy więcej tego nie ma, w Polsce jak obywatel na swojej ziemi znajdzie ropę to musi ziemię oddać państwu i to państwo decyduje ile zapłacić mu za wywłaszczenie a zwykle jest to nie więcej niż 10 procent wartości ziemi i to sprzed znalezienia złóż ropy tudzież innego surowca. W Polsce nie wolno ci posiadać broni ani tym bardziej się bronić, ba! jeśli znasz sztuki walki i użyjesz ich do obrony przed Sebixem to jest to przekroczenie obrony koniecznej. Więc chyba tobie, mój przyjacielu nieuczony, przydałoby się wstrzyknąć kilka szarych komórek.



Nie jesteśmy przyjaciółmi. Piszesz najpierw o wstrzykiwaniu pavulonu w karetkach na masową skale w Polsce, a na poparcie swojej tezy wyjeżdżasz z prawem budowlanym i wywłaszczaniem za 10% wartości ziemi (jestem ciekaw skąd masz takie dane bo przy każdej budowie obwodnic i ekspresówek są ludzie "wywłaszczani" i nikt nie dostaje 10% wartości).Jak Ci tak źle na polskiej ziemi którą nazywasz cebulandią to lotniska otwarte a wizy zdjęte leć podbijać USA

TomBe

2019-12-01, 20:43
Nigdy nie przestanie mnie zadziwiać fakt jak bardzo ludzie potrafią być poj***ni.
A k***a nie wierzę...

krasnal_hałabała

2019-12-03, 19:35
botspam napisał/a:

Nie jesteśmy przyjaciółmi. Piszesz najpierw o wstrzykiwaniu pavulonu w karetkach na masową skale w Polsce, a na poparcie swojej tezy wyjeżdżasz z prawem budowlanym i wywłaszczaniem za 10% wartości ziemi (jestem ciekaw skąd masz takie dane bo przy każdej budowie obwodnic i ekspresówek są ludzie "wywłaszczani" i nikt nie dostaje 10% wartości).Jak Ci tak źle na polskiej ziemi którą nazywasz cebulandią to lotniska otwarte a wizy zdjęte leć podbijać USA



Wizy dalej obowiązują, widzę że nie jesteś zbyt doinformowany, wizy turystyczne zostały zniesione, na dłuższy pobyt trzeba mieć dalej zieloną kartę i wizę i do tego pozwolenia na pracę, jeśli chcesz pracować.