18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojawiam się i znikam

grzesii • 2017-02-19, 21:56
Olsztyn. Pijany mężczyzna (21 l.) spowodował kolizję, a następnie wraz z kolegą uciekł z miejsca zdarzenia, zostawiając w aucie 17-letnią koleżankę.


~DMT

2017-02-19, 22:02
Po samym wypadku i po tych pseudo - ksenonach, zgaduję, że kierowca miał na imię Sebastian i dwa promile :amused:

kampton

2017-02-19, 22:43
A koleżanka to pewnie Karyna albo Dzesika .

mygyry

2017-02-19, 22:43
MaszAyahuaskę napisał/a:

po tych pseudo - ksenonach


Przy okazji tego co kolega przywołał, powiedzcie mi jak to jest, że nawet niewiele jeżdżąc to praktycznie codziennie mijam jakichś tjunerów z tymi zj***nymi lampami, które nie mają żadnej homologacji na nasze drogi, to jak to jest, że im sromotnie nie jebią kar i nie zabierają dowodów za to gówno nie lampy, które albo oślepiają jak ch*j, albo tak gównianie świecą, że chyba nietoperze prowadzą te auta w nocy, przecież to widać z daleka, że ktoś jedzie na ksenonach aliexpresu za 5$.
Dlaczego mijający, lub łapiący na suszarkę policjanci nie reagują? Za to chętnie dojebią mandat jak ci się żarówka spali o czym nawet mogłeś nie wiedzieć...

Volfodzio

2017-02-20, 10:10
up - bo właściciel auta wyciągnie z piwnicy oryginalne lampy, pojedzie na stacje, później na komendę, odbierze dowód, zapakuje tjunerskie lampy i dalej śmiga. Choćby miał to robić co miesiąc to i tak będzie to robił, na złość, dla lansu, dla kolejnych anegdotek jak to go policja szykanuje i w ogóle JP.

PS A tego "filmiku" nie można było jako gif wstawić?

35i

2017-02-20, 10:11
Zostawili koleżankę, bo była zużyta.

voidinfinity

2017-02-20, 10:16
MaszAyahuaskę napisał/a:

kierowca miał na imię Sebastian



Ten w Oświęcimiu też :krejzi:

Volfodzio napisał/a:

up - bo właściciel auta wyciągnie z piwnicy oryginalne lampy, pojedzie na stacje, później na komendę, odbierze dowód, zapakuje tjunerskie lampy i dalej śmiga.



Nie licząc, że jego szrotomobil powinna odwieźć laweta na parking policyjny - a za wszystko sebastian powinien zapłacić :krejzi:

Jak go stać to jestem za :-)

waloos

2017-02-20, 12:59
Ale tu przecież nie ma żadnej kolizji!? Wypadek i owszem, ale kolizja to jest z drugim samochodem.
No chyba, że jebnął w coś czego na filmie nie widać, wtedy sory.

eMJay8086

2017-02-20, 13:42
@waloos
Do kolizji nie trzeba dwóch samochodów.

wiskas

2017-02-20, 20:37
Najlepsze jest to że za tymi barierkami jest skarpa i działki na dole ... Lot musiał być pierwsza klasa ;p

MV6

2017-02-20, 23:57
MaszAyahuaskę napisał/a:

Po samym wypadku i po tych pseudo - ksenonach, zgaduję, że kierowca miał na imię Sebastian i dwa promile :amused:



zobacz sobie obojętnie jaki film z monitoringu i okaże się, ze wszyscy jeżdżą na pseudo zenonach - w każdym filmie, który oglądałem barwa świateł była niebieska.