18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pogrzeb

C0C0JUMBO • 2019-10-13, 20:16
Podczas pogrzebu puszczono nagranie przemowy zmarłego... Miał humor skubany



Zajepożyczone...

piterrulez

2019-10-13, 22:43
Odbiegając od "sarkastycznych komentarzy" i prześmiewczego tonu Sadistica to patrzcie jaka to natura człowieka jest dziwna. Nawet w obliczu takiej tragedi najbliżsi potrafią się śmiać i na chwilę zapomnieć, że już tego kogoś więcej nie zobaczą. Coś jak sytuacje kiedy myśli się "koniec świata, wszystko się zawaliło, życie straciło sens" a tu okazuje się że wcześniej czy później znowu potrafimy śmiać się z debilnego żartu kolegi czy czegoś mniej śmiesznego

Przemovsky

2019-10-13, 22:47
ch*j tam, jak kiedyś wyjebie wrotki każe puścić na swoim pogrzebie " Wham! - Wake Me up before You go go"

Deadlyo

2019-10-13, 23:52
Przemovsky napisał/a:

ch*j tam, jak kiedyś wyjebie wrotki każe puścić na swoim pogrzebie " Wham! - Wake Me up before You go go"



Ja tam w testamencie nakażę każdemu opowiedzieć dowcip, bez wyjątku nawet księdzu

eura28

2019-10-14, 00:16
Ja bym wynajęła kilka osób, żeby przyszły na mój pogrzeb w ciemnych płaszczach i okularach przeciwsłonecznych i z nikim nie rozmawiały. Rodzina przez resztę życia będzie srać ze strachu i zastanawiać się kto to i co przed nimi ukrywałam.

Andrzejas

2019-10-14, 01:10
A ja tam skromnie. Na moim nagrobku napiszcie tylko, że "Psy Rafała j***ły"...

Kristoff

2019-10-14, 01:39
przestańcie pie**olić o testamentach, planach z dynamitem w dupie bo i tak umrzecie zanim zaczniecie żyć, wiec zamiast fantazjować zadajcie sobie pytanie co powiecie św.Piotrowi, wypchałem sobie srake kapiszonami czy spędziłem ten czas wychowując syna, tuląc żonę, spędzając czas z rodzicami.

kotorminator

2019-10-14, 09:04
@Kristoff
Nie wierzę w żadne św Piotry czy inne aniołki, ale bardzo mądrze napisane.
A co do żartu zmarłego, pełna profeska.

czarny665

2019-10-14, 09:38
r061071 napisał/a:

to pogrzeb Szyszko czy Morawieckiego? bo słabo mowie po belgijsku o austryjackim nie wspomne



Belgijski? Gdzie w takim języku mówią? W San Escobar?

Krak

2019-10-14, 11:20
8broda8 napisał/a:

Ja jak umrę każe sobie na grobie założyć darmowy WIFI spot z zasięgiem do 2-óch metrów. Wizyta rodziny będzie nieco dłuższa niż tylko na zdrowaśke.



Nie wiem kim jesteś i skąd ale jak Twoja rodzina łasa jest na darmowe wifi to nie mam żadnych pytań.

s0pel

2019-10-14, 12:23
Na pogrzebie mojej babci, grabarz nie wyłączył telefonu a jako dzwonek miał ustawione "despacito"...

Ja...........ro

2019-10-14, 17:35
8broda8 napisał/a:

Ja jak umrę każe sobie na grobie założyć darmowy WIFI spot z zasięgiem do 2-óch metrów. Wizyta rodziny będzie nieco dłuższa niż tylko na zdrowaśke.



już teraz pakiety danych w ofertach po kilkadziesiąt zeta sięgają 50gb lub są oferty bez limitów. Wchodzi 5g, sieć idzie do przodu, za 5-10 lat wciąż będzie wifi, owszem, jednak większość zwykłych ludzi będzie i tak już mieć telefony w 5g albo bez limitów na dane albo z takimi pakietami, że nikomu nie bedzie sie chcialo łączyć z wifi nawet we własnym domu.

edmund

2019-10-14, 21:39
zMiEnNy_NiCk napisał/a:

popłakałem się ze śmierci,choć na chwilę....



nie bądz taki spięty,
chyba że lubisz taki stan

ScrappyCoco

2019-10-19, 21:35
Dagos napisał/a:

Lubisz wkładać sobie przedmioty w dupsko? Bardzo fajnie, możesz wysłać fotki, chętnie obejrzymy.



Pedał