18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogryziona przez psy

Jesse.Pinkman • 2021-11-23, 10:59
Kobieta w Indiach zaatakowana przez psy.

trambulator

2021-11-23, 11:20
pie**olone ameby umysłowe - tylu bezczynnie się przygląda bez reakcji. Chyba, że ta babka juz nie była im potrzebna na wiosce :D

Halo

2021-11-23, 11:55
Zostaw tego kija!! Za psa dostaniesz więcej niż za człowieka. Możesz się tylko patrzeć co się stanie :)

Tobiahus96

2021-11-23, 12:11
Co za głupie psy. Teraz wścieklizna to ich najmniejszy problem, ch*j wie jakiego syfu się nabawili.

Babababazpl

2021-11-23, 12:14
W Chinach to by nikt pewnie nie zareagował, a tu proszę - jaka kultura społeczna. Może i srają na ulicy, jeżdżą na dachach pociągów i wrzucają trupy do Gangesu, ale jednak pomogą bliźniemu w potrzebie. :-)

Mzimu

2021-11-23, 13:26
Jak ja nienawidzę agresywnych psów. Wziąć za tylne łapy i jebnąć mocno o asfalt albo murek, tak, żeby łeb się rozpadł. I patrzeć w te przerażone gały jak zdycha. Zero litości dla takich bydląt.

metyoo

2021-11-23, 13:32
fenomen! na zdłodzieja od razu znajduje się deska, żeby mi przypie**olić, a tutaj człowieka burki podgryzają i deska się nie znalazła!

Pantaran

2021-11-23, 15:22
Pies. Najlepszy przyjaciel człowieka.

Folur

2021-11-23, 21:09
Ja pie**ole z każdą chwilą coraz więcej się tych ciapaców zlatuje, ale tylko po to że stać i się gapić, nikt nie pomyśli żeby pomóc.

polakwrocek

2021-11-23, 21:47
Pamiętam jak powiedziałem że pchlarza łapiesz za łapy i wypie**alasz na orbitę..
Ktoś napisał że pies ma zęby , strach jest itd...
... 2 dni później ktoś inny wrzucił film jak koleś łapie pchlarza za nogi co kogoś gryzł i wypie**olił w orbitę...

Taki pieseł to może z 15 kg , młynek można nad głową zakręcić -.-

ra0mir

2021-11-23, 22:09
Dokładnie, za tylne łapy do góry i młynek.

Heinrich

2021-11-24, 05:44
Mzimu napisał/a:

Jak ja nienawidzę agresywnych psów. Wziąć za tylne łapy i jebnąć mocno o asfalt albo murek, tak, żeby łeb się rozpadł. I patrzeć w te przerażone gały jak zdycha. Zero litości dla takich bydląt.



Dokładnie tak. Od siebie jeszcze bym dodał deskoterapie dla właścicieli, co dla dowartościowania siebie pokupowali sobie pitbule czy inne gówno i nie potrafią tego wychować czy nawet kaganca założyć.
A na agresywnym ścierwie to by można jeszcze dorobić. Załadować w klatki i sprzedać chinolom na ich ulubione stresowanie mięsko.

:mrgreen:

vodka81

2021-11-24, 10:27
Mzimu napisał/a:

Jak ja nienawidzę agresywnych psów. Wziąć za tylne łapy i jebnąć mocno o asfalt albo murek, tak, żeby łeb się rozpadł. I patrzeć w te przerażone gały jak zdycha. Zero litości dla takich bydląt.



od ojca usłyszałeś? że chętnie by ci popatrzył w przerażone gały jak zdychasz? ciekawe ciekawe :D

Krakus36

2021-11-24, 16:42
bezpańskie psy należy zabijać nie trzymać szczurów nie łapią innych gryzoni też nie one wolą żywcem wpie**olić człowieka lub inne zwierzę, jeden kundel zaczyna i reszta psów się rzuca i nie odpuści. ZERO pożytku jest z psów co mieszkanie wam pilnują? Owce wam k***a pilnują? Psa udomowili tak że sra szcza i j***ć chce non stop TRUĆ!

JednorękiBandyta

2021-11-25, 23:44
Tyle cip na jednym nagraniu, zawsze znajdzie się jakiś tłumok na sadolu narzekający na Polaków, ale wystarczyłby tam jeden przeciętny chłopak z polski i od razu zrobiłby porządek z takimi kundlami, wścieklizna to tamto? Właśnie tym się różnimy i nasza cywilizacja że potrafimy świadomie ryzykować życie za pewne sprawy a nie stać 6 p*zd i patrzeć się jak babę zwykłe pchlarze rozszarpują...