18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogonił czarnego niedźwiedzia...

Halman • 2022-01-21, 09:55

chyba ruska wódka w nim płynie... :-D

Lobo24

2022-01-21, 09:58
Tam było coś jeszcze czy mi się zdaje? Poza niedźwiedziem i zielonym? Niedźwiedź coś łapał?

masiur

2022-01-21, 10:00
Lobo24 napisał/a:

Tam było coś jeszcze czy mi się zdaje? Poza niedźwiedziem i zielonym? Niedźwiedź coś łapał?



nie jestem pewny, ale chyba jamnik

Rozjebie

2022-01-21, 10:33
Niedźwiedź polował na te szczurki

pablohasan

2022-01-21, 11:05
Lobo24 napisał/a:

Tam było coś jeszcze czy mi się zdaje? Poza niedźwiedziem i zielonym? Niedźwiedź coś łapał?



Jajnik

janlew

2022-01-21, 11:38
Co za debil... on się rzucił ratować szczekającego szczura :facepalm:
Może to k***a jakiś alternatywny świat, gdzie chata jest jamników i trzymają człowieka na podwórku, by ich bronił przed niedźwiedziami

Halman

2022-01-21, 11:43
janlew napisał/a:


Może to k***a jakiś alternatywny świat, gdzie chata jest jamników i trzymają człowieka na podwórku, by ich bronił przed niedźwiedziami


hahahaha, dobra faza...

baronturbina

2022-01-21, 11:51
janlew napisał/a:

Co za debil... on się rzucił ratować szczekającego szczura
Może to k***a jakiś alternatywny świat, gdzie chata jest jamników i trzymają człowieka na podwórku, by ich bronił przed niedźwiedziami


Bo pancio kocha swoje psełki hahaha. Równie dobrze mógł mieć z tym niedźwiedziem na pieńku od dawna.

Lobo24

2022-01-21, 13:27
masiur napisał/a:

nie jestem pewny, ale chyba jamnik



No własnie. Jakiś mały brzdąc próbowałratować się w domu człowieka a ten go wypchnął z powrotem.

blyto90

2022-01-21, 13:43
janlew napisał/a:

Co za debil... on się rzucił ratować szczekającego szczura
Może to k***a jakiś alternatywny świat, gdzie chata jest jamników i trzymają człowieka na podwórku, by ich bronił przed niedźwiedziami



k***a obsmarkalem się jak to przeczytałem! Zdrówko!

takisobiepolak

2022-01-21, 15:21
Ale szatan! Jak sie od razu bez wachania rzucil z pyskiem z niego! Dobrze ze ten w zielonej koszulce szybko zlapal tego niedzwiedzia bo by go rozpie**olil tak, ze tylko futro pod kominkiem by z biedaka zostalo

maniek423

2022-01-21, 15:30
If the bear is brown, lie down, if it's black, fight back and if it's white, say goodnight czy jakoś tak

URAGE

2022-01-22, 03:45
janlew napisał/a:

Co za debil... on się rzucił ratować szczekającego szczura
Może to k***a jakiś alternatywny świat, gdzie chata jest jamników i trzymają człowieka na podwórku, by ich bronił przed niedźwiedziami



Pies, kurczak, czy k***a chomik, jego własność i jej bronił. Może i jest głupszy niż jajca ma twarde, ale mimo wszystko j***nY RZUCIŁ SIĘ NA NIEDŹWIEDZIA! k***a! Wy to niczego nie docenicie, a cwani tylko w komentarzach.