18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogoda nie sprzyja wędkarzom

~Sunday • 2020-01-09, 12:30

Prawdziwi fanatycy :ciasteczkowy:

KieldW

2020-01-09, 12:51
Ciekawe jak szybko przy takiej pogodzie zamarzają dziury. Te w lodzie i w ciałach wędkarzy :p

Takafura

2020-01-09, 12:54
Gdyby z jakiegoś powodu - choroba, uraz głowy albo ratowanie życia moich dzieci musiał coś złapać z pod lodu w takich warunkach - to k***a siedział bym w tej terenówce a wędkę wystawił przez 10 mm szparę !

dyhayne

2020-01-09, 13:10
Niech se ognisko rozpalą, ogrzeją się :lol:

krajsik

2020-01-09, 13:48
Ile facet jest w stanie wytrzymać żeby tylko nie siedzieć z żoną w domu

racing

2020-01-09, 13:49
Zawsze uważałem, że wędkarstwu sprzyjają depresja i bieda. :-P
Depresja bo jak to można siedzieć k***a cały dzień sam i patrzeć na kij? A bieda dlatego, że zawsze gdy widzę wędkarza myślę sobie "ale biedny człowiek, na jedzenie nie ma to przyszedł ryby łapać". :lol:
Na filmie widzimy, którzy są zdesperowani przez biedę.

Takafura

2020-01-09, 15:28
racing napisał/a:

jak to można siedzieć k***a cały dzień sam i patrzeć na kij?


Masz żonę ? Zobaczymy 20 lat po ślubie czy Cię nie weźmie na wędkowanie ;-)

ul...........rt

2020-01-09, 15:53
racing napisał/a:

Zawsze uważałem, że wędkarstwu sprzyjają depresja i bieda.
Depresja bo jak to można siedzieć k***a cały dzień sam i patrzeć na kij? A bieda dlatego, że zawsze gdy widzę wędkarza myślę sobie "ale biedny człowiek, na jedzenie nie ma to przyszedł ryby łapać".
Na filmie widzimy, którzy są zdesperowani przez biedę.



To ci powiem że się grubo mylisz. Mało jest takich podjarek w życiu, jak biorąca ryba i potem jej hol. Nigdy nie wziąłem jednej ryby do domu, zawsze wszystkie wypuszczam , a za sprzęt który mam mógłbyś sobie śmiało kupić całkiem fajne auto, więc to nie z biedy ;) Wędkarstwo to drogie hobby, kto wędkuje to wie o czym mówię ;)


SPIERDOLIX

2020-01-09, 15:59
[quote="racing"]Zawsze uważałem, że wędkarstwu sprzyjają depresja i bieda. /quote]

Oby więcej takich jak Ty hahahha mniejsza konkurencja w dążeniu do milionów € łowiąc tuńczyki

;D

Black Snake

2020-01-09, 17:26
racing napisał/a:

Zawsze uważałem, że wędkarstwu sprzyjają depresja i bieda.
Depresja bo jak to można siedzieć k***a cały dzień sam i patrzeć na kij? A bieda dlatego, że zawsze gdy widzę wędkarza myślę sobie "ale biedny człowiek, na jedzenie nie ma to przyszedł ryby łapać".
Na filmie widzimy, którzy są zdesperowani przez biedę.



To pogadaj z moim ojcem... Grube tysiące idą na sprzęt wędkarski. Sam kołowrotek potrafi kosztować kilkaset złotych, a tych kołowrotków to wędkarze od zaj***nia mają.
A to jedna z tańszych rzeczy.

luxpiotr

2020-01-09, 19:13
Zamiast zbudować jakiś pseudo namiot nad łowiskiem to siedzą jak bałwany na wyp*zdowie. Pewnie po tej akcji mają ruchy jak robocop.

Plastykpl

2020-01-09, 19:52
Myślałem że j***ny zamarzł

Euzebia

2020-01-09, 23:13
"Na rybach" można trafić na pogodę Dobrą lub Bardzo dobrą.
Jak widać na filmie - pogoda była tylko Dobra :lol:

mesjans

2020-01-10, 15:19
racing napisał/a:

Zawsze uważałem, że wędkarstwu sprzyjają depresja i bieda.
Depresja bo jak to można siedzieć k***a cały dzień sam i patrzeć na kij? A bieda dlatego, że zawsze gdy widzę wędkarza myślę sobie "ale biedny człowiek, na jedzenie nie ma to przyszedł ryby łapać".
Na filmie widzimy, którzy są zdesperowani przez biedę.



Znajdź restaurację która podaje rybę złowioną tego samego dnia, nie mrożoną i w dodatku nie z hodowli. Jak ci wystawią rachunek to stwierdzisz że to jednak nie dla biednych.

doktores

2020-01-10, 17:36
mesjans napisał/a:

Znajdź restaurację która podaje rybę złowioną tego samego dnia, nie mrożoną i w dodatku nie z hodowli. Jak ci wystawią rachunek to stwierdzisz że to jednak nie dla biednych.



To się przejedź na Mazury lub nad Solinę, sporo kanajp z własnym stawem, gdzie możesz złapać pstrąga i od ręki mogą przygotować. I w żadnej, ale to ani jednej, nikt tego nie poleca. Rybka najlepsza jak poleży 24h w zamrażarce.