18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Pogo

~_Yarko_ • 2021-08-10, 09:20

Nawet się piwa nie można napić.

Halman

2021-08-10, 09:21
owsiak to lubi...

kedzior242

2021-08-10, 09:54
Nigdy nie skumam tego amerykańskiego pogo z machaniem łapami.
Kręci kikutami jak wiatrak.

Pizdus

2021-08-10, 10:04
Halman napisał/a:

owsiak to lubi...



No i ch*j ci do tego

Kitkaa

2021-08-10, 10:06
Ale śmiechłam :P

Halman

2021-08-10, 10:14
p*zdus napisał/a:

No i ch*j ci do tego



straszysz mnie WOŚP? (Wojownicy Oślepiający Śliną Przeciwnika)

Throneum

2021-08-10, 10:29
bardzo dobrze, róbta co chceta

Zpider

2021-08-10, 10:37
Wcale tego umyślnie nie zrobił

grudzin7

2021-08-10, 11:06
Zpider napisał/a:

Wcale tego umyślnie nie zrobił



Przecież o to właśnie chodzi w pogo aby trochę celowo komuś przyj***ć, pomachać łapami, oberwać od kogoś znowu pomachać łapami... ot taki sposób na wyładowanie się bez robienia krzywdy sobie nawzajem.

motorcycleman

2021-08-10, 11:10
grudzin7 napisał/a:

Przecież o to właśnie chodzi w pogo aby trochę celowo komuś przyj***ć, pomachać łapami, oberwać od kogoś znowu pomachać łapami... ot taki sposób na wyładowanie się bez robienia krzywdy sobie nawzajem.


Heh, kumplowi na studniówce poleciał ząb.

metyoo

2021-08-10, 13:57
dobry sposób na danie komuś w mordę, nie wszczynając przy tym bójki :D

Nyrewesa

2021-08-10, 15:13
Jedni wyznają Owsiaka i lubią taką zabawę, drudzy jak halman od najmłodszych lat chodzą na plebanię do swojego idola proboszcza i bawią się w doktora proktologa

shiters

2021-08-10, 16:11
Nyrewesa napisał/a:

Jedni wyznają Owsiaka i lubią taką zabawę, drudzy jak halman od najmłodszych lat chodzą na plebanię do swojego idola proboszcza i bawią się w doktora proktologa



a jeszcze inni (w tym ja) mają na to wyj***ne. Mnie totalnie ch*j do tego czy ktoś lubi WOŚP, Woodstock i inne takie. Każdy ma swój pogląd, nie rozumiem tylko przypie**alania się o różnice w zdaniu.

yoyobart

2021-08-10, 16:53
za stary ch*j jestem,żeby tłumaczyć czym było pogo w l. 80 tych, kto k***a nie przeżył, to ch*ja wie i niech go ssie, pozdro dla ludków z jarocina z lat 85-89 bosman abracham

Wiewór

2021-08-10, 17:17
shiters napisał/a:

a jeszcze inni (w tym ja) mają na to wyj***ne. Mnie totalnie ch*j do tego czy ktoś lubi WOŚP, Woodstock i inne takie. Każdy ma swój pogląd, nie rozumiem tylko przypie**alania się o różnice w zdaniu.



I dlatego w tym kraju jest jak jest. Ludzie twojego pokroju bez własnego zdania pozwalają na to żebysmy mieli podatki wyższe niż w średniowieczu, pozwalają zeby sądy ch*ja robiły, policja była polityczna a kościół j***ł dzieci i wpie**alal się do polityki i okradał skarb państwa..
Kwestia WOŚP jest sprawą polityczna przez działania PiS który ich notorycznie atakuje i próbuje zniszczyć przez naciski kościoła który uważa że ma monopol na zbieranie kasy dla potrzebujących czyli przede wszystkim dla siebie.
Albo jesteś po stronie dobra czyli WOŚP albo należysz do politycznej osi zła czyli napie**alajacych na Owsiaka czy środowiska katolickich talibów i pislamistow.
Osoby które twierdza ze są neutralne tak naprawdę są po stronie PiS bo brak sprzeciwu jest niema zgoda na to co robią.