18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogo

~_Yarko_ • 2021-08-10, 09:20

Nawet się piwa nie można napić.

mesjans

2021-08-10, 17:22
Widziałem kiedyś na pogo jak szczupłej dziewczynie w japonkach na nogach zachciało się pogo gdzie wszyscy w glanach skakali, po kilku minutach nieprzytomną zabrała karetka, na kilka minut trzeba było przerwać granie :) głupia p*zda.

KrainLG

2021-08-10, 17:56
Jak małpy z BLM...

skywalker75

2021-08-10, 18:10
Wiewór napisał/a:

I dlatego w tym kraju jest jak jest. Ludzie twojego pokroju bez własnego zdania pozwalają na to żebysmy mieli podatki wyższe niż w średniowieczu, pozwalają zeby sądy ch*ja robiły, policja była polityczna a kościół j***ł dzieci i wpie**alal się do polityki i okradał skarb państwa..
Kwestia WOŚP jest sprawą polityczna przez działania PiS który ich notorycznie atakuje i próbuje zniszczyć przez naciski kościoła który uważa że ma monopol na zbieranie kasy dla potrzebujących czyli przede wszystkim dla siebie.
Albo jesteś po stronie dobra czyli WOŚP albo należysz do politycznej osi zła czyli napie**alajacych na Owsiaka czy środowiska katolickich talibów i pislamistow.
Osoby które twierdza ze są neutralne tak naprawdę są po stronie PiS bo brak sprzeciwu jest niema zgoda na to co robią.



już za dużo TVN na dzisiaj

St...........sz

2021-08-11, 08:55
Wiewór napisał/a:

I dlatego w tym kraju jest jak jest. Ludzie twojego pokroju bez własnego zdania pozwalają na to żebysmy mieli podatki wyższe niż w średniowieczu, pozwalają zeby sądy ch*ja robiły, policja była polityczna a kościół j***ł dzieci i wpie**alal się do polityki i okradał skarb państwa..

Zgadzam się :) Dodam tylko od siebie łamanie Konstytucji i gnębienie Policją tudzież innymi służbami podległymi ludzi chcących uczciwie pracować i zarabiać. Co do j***nia dzieci zapomniałeś wspomnieć o ha tfu! ,, celebrytach,,


Kwestia WOŚP jest sprawą polityczna przez działania PiS który ich notorycznie atakuje i próbuje zniszczyć przez naciski kościoła który uważa że ma monopol na zbieranie kasy dla potrzebujących czyli przede wszystkim dla siebie.
Albo jesteś po stronie dobra czyli WOŚP albo należysz do politycznej osi zła czyli napie**alajacych na Owsiaka czy środowiska katolickich talibów i pislamistow.
Osoby które twierdza ze są neutralne tak naprawdę są po stronie PiS bo brak sprzeciwu jest niema zgoda na to co robią.



Z tym się nie do końca zgadzam za bardzo uogólniasz. Konflikt z WOŚP był w początkowej fazie problemem tak naprawdę kleru(poszło o hajs jak wspomniałeś), a PiS dał się w to wciągnąć na szczeblu politycznym ponieważ lewaki(opozycja) popierają WOŚP, na którym również są propagowane idee lpgrtvagd tudzież inne odłamy. Polityka w obecnym czasie jest mocno spolaryzowana. WOŚP to nie rumak niosący dobrobyt na białym koniu. Oni też zarabiają niemały hajs na swojej działalności i też go przeznaczają na swoje działania statutowe(zakup sprzętu i szkolenia) ale też i ideologiczne czyli wywracające życie społeczne i hierarchię do góry nogami i wpajanie młodzieży szkodliwych haseł i fałszywego obrazu rzeczywistości. Pojęcie dobra i zła tu nie ma zastosowania bo czy PiS z kaczorem czy PO czy Hołownia czy lewaki to i tak zło w mojej ocenie. Zaraz posypią się tu na mnie k***y i hejt, ale muszę to powiedzieć: Każdy kto jest na bieżąco z polityką i trochę się tym interesuje widzi, że jedyną partią, która jest przeciwko dokręcaniu ludziom śruby, przeciwko: lockdownom,wykupowi ziemi i mieszkań przez obcokrajowców i ściągania emigrantów ze wschodu i zachodu, zadłużaniu kraju na kolejne pokolenia, przymusowi szczepień, łamaniu prawa, segregacji sanitarnej, ideologii lpgrtv, robieniu k***y z Konstytucji i praw człowieka jest Konfa. Nie mam na myśli Korwina, któremu klepka się odchyla w głowie tylko nowe pokolenie wolnościowców jak Berkowicz i Mentzen(radzę posłuchać obydwu), którzy przejmą po nim schedę. Nie mam na myśli również inteligenckiego choć nawiedzonego Brauna. Z Narodowców najbardziej wyróżnia się Bosak na, którego ciężko ch*ja zagiąć. Rozpie**ala w debatach tv i internetowych prawie, że każdego suchymi faktami. Można ch*jów nie lubić bo to poniekąd mix wybuchowy ale o dziwo ta zgraja się dogaduje między sobą i chciałbym dożyć czasów jak wypie**olą lewactwo pisowskie i powskie na zbity ryj razem z folksdojczami i ruską agenturą. Marzenia.

Masiu9

2021-08-12, 09:50
kedzior242 napisał/a:

Nigdy nie skumam tego amerykańskiego pogo z machaniem łapami.
Kręci kikutami jak wiatrak.



To nie pogo tylko "mosh"...