18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poganie atakują!

Ragnar • 2013-05-31, 01:14
Poganie tym razem przesadzili! Jak oni mogli pytam się?! No jak?! :loldev:


Lucky.79

2013-05-31, 12:38
A ten zamiast się modlić, z kamerką napie**ala chcąc pouczać innych....

daniok91

2013-05-31, 12:45
Widzimy tutaj Pogana...w Boże Ciało, zamiast uczestniczyć w liturgii nagrywa swoich braci = innych pogan. Zero kultury. Nie dopuszczalne w 2013 roku...

elfieoko

2013-05-31, 12:47
dla tego pseudo-katola

z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia

orzech1991

2013-05-31, 12:49
@qhash
I czego atakujesz? Aż tak Cię boli że można wyrażać swoje zdanie? To Ty człowieczku wyjdź, bo skoro w moim komentarzu dopatrzyłeś się wielkiego uduchowienia to znaczy, że malutko zrozumiałeś.
I nie wiem w jakich kręgach się obracasz, że moralnie klasyfikujesz ateistów wyżej od chrześcijan. Świata chyba nie poznałeś jeszcze ani historii ani niczego. Dziwne, że jeszcze nie spłonąłeś w żarze swojej ignorancji.

Gl0BaL

2013-05-31, 12:54
Wstyd mi za katolików. Powoli robią to samo co Ciapatolandia - zero k***a szacunku dla odmiennych poglądów.

W sumie to dobrze bo katolicka bojówka będzie się w razie czego ze zjednoczonymi emiratami europejskimi na pierwszym froncie napie**alać.

Samudaripen

2013-05-31, 12:54
Ragnar napisał/a:


Co do czytania, prędzej czy później przyszedłby do Pogan jakiś mędrzec, który by wprowadził i pismo i całą resztę potrzebną do rozwoju społeczności. To taki jedyny minus, że byśmy byli o drugie 100lat za murzynami jak teraz jesteśmy :mrgreen:


Dokładni wtedy byśmy się rozwinęli o wiele później i być może teraz nie wymądrzalibyśmy się jeden przed drugim na sadisticu :D


DuckDodgers napisał/a:

I potem katole się zastanawiają skąd ta niechęć do nich, dlaczego tzw. ateiści się ich czepiają i szydzą. A właśnie że wadzą, plują jadem na każdego kto ma inne przekonania i to samo dostają w zamian.

Zamiast skupić się na modlitwie bawi się telefonem, ot cała hipokryzja klasycznego polskiego katosa na krótkim filmiku.



:facepalm: Tyle, że ten film nie został nagrany przez katolika tylko "ateistęę", który chciał zrobić z katolików debili, nagrywając ten film.
P.S
Nie wiem gdzie mieszkasz, ale nie licząc różnych prowokacji m.in tej nie widziałem, żeby katolicy na kogoś pluli i z kogoś szydzili

qhash

2013-05-31, 12:55
orzech1991 napisał/a:

@qhash
I czego atakujesz? Aż tak Cię boli że można wyrażać swoje zdanie? To Ty człowieczku wyjdź, bo skoro w moim komentarzu dopatrzyłeś się wielkiego uduchowienia to znaczy, że malutko zrozumiałeś.
I nie wiem w jakich kręgach się obracasz, że moralnie klasyfikujesz ateistów wyżej od chrześcijan. Świata chyba nie poznałeś jeszcze ani historii ani niczego. Dziwne, że jeszcze nie spłonąłeś w żarze swojej ignorancji.



chwila, moment, kto pierwszy postawił katolików wyżej niż ateistów?

i nie umoralniaj mnie człowieczku, bo to raczej ty mniej poznałeś świat

skończyłem z tobą dyskusję

masabitumiczna

2013-05-31, 12:55
orzech1991 napisał/a:


5. Niektóre komentarze pokazują jak bardzo wrogo jesteście nastawieni do wiary, której celem jest szerzenie jakby nie było miłości.



Tutaj mamy świetny przykład tego jak wyznawcy wiary są wrogo nastawieni do innych...

smolak3

2013-05-31, 12:58
A pedofile filmuja ......................

DuckDodgers

2013-05-31, 13:00
Gl0BaL napisał/a:

Wstyd mi za katolików. Powoli robią to samo co Ciapatolandia - zero k***a szacunku dla odmiennych poglądów.

W sumie to dobrze bo katolicka bojówka będzie się w razie czego ze zjednoczonymi emiratami europejskimi na pierwszym froncie napie**alać.



Nie tylko tu widzę podobieństwa :D Tyle że ciapaci mają lepszą broń niż kiedyś katosy ale w imię Boga już się narżnęli w historii. Czy Allach akbar czy w imie Chrystusa przed dekapitacją albo spaleniem na stosie, nie widzę żadnej różnicy, środki się zmieniły. I tez bym ich napuścił jednych na drugich, można by robić relację na bieżąco który bóg jest najmojszy :D

MorbidGod

2013-05-31, 13:02
Komentarze bardziej rozpie**alają niż filmik xD

orzech1991

2013-05-31, 13:08
@qhash
pewnie, po co dyskutować jak się nie ma racji, pociągnę zatem dalej monolog:
możesz mieć i 100 lat ale jak historii znać nie będziesz to zawsze powiesz, że katolik gorszy od ateisty nie wiedzieć czemu. Nie mówię, że każdy ateista jest gorszy od każdego katolika, broń Boże :P chodzi mi o Prawdziwych Katolików i Prawdziwych Ateistów i porównanie ich postaw moralno-etycznych.

Cytat:

Tutaj mamy świetny przykład tego jak wyznawcy wiary są wrogo nastawieni do innych...


Jeśli to, co napisałem w tym punkcie jest dla Ciebie wrogim nastawieniem to nie wiem już. Uznam to za żart. ;)

Samudaripen

2013-05-31, 13:10
Gl0BaL napisał/a:

Wstyd mi za katolików. Powoli robią to samo co Ciapatolandia - zero k***a szacunku dla odmiennych poglądów.

W sumie to dobrze bo katolicka bojówka będzie się w razie czego ze zjednoczonymi emiratami europejskimi na pierwszym froncie napie**alać.



elfieoko napisał/a:

dla tego pseudo-katola
Obrazek
z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia



Lucky.79 napisał/a:

A ten zamiast się modlić, z kamerką napie**ala chcąc pouczać innych....



nRsl napisał/a:

Jak on mógł kręcić kamerą podczas EWANGELII !? Przecież to jest skandal dlaczego on nie śpiewa i nie jest skupiony w modlitwie? ;x ABSURD!
ps. Chu* mu w stary pryk , lepiej żeby grali w piłkę niż noł lajfili całe życie ;) :evil:



hszanu napisał/a:

grać nie wolno, poza terenem kościola, ale nagrywac kamerką podczas procesji to ten ch*j już mógł tak ?



i inni..
k***a ten filmik to prowokacja zrobiona przez takiego samego gimboateiste(gimboateiste nie ateiste) lub świadka jehowy jak wy, byście nim mogli za argumentować w spokoju "ciemnote katoli".
Tutaj macie jakbyście nie wiedzieli Co to jest prowokacja i Przykład pewnej prowokacji zjebusy...

qhash

2013-05-31, 13:14
orzech1991 napisał/a:

@qhash
pewnie, po co dyskutować jak się nie ma racji



masz racje, że nie masz racji

diamonn

2013-05-31, 13:15
lepszy ateista niż fałszywy katolik.