18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podwozie było złe i pobocze też...

hellbwoi • 2018-01-15, 11:41
Jakiś hamburger przeoczył pickupa z lawetą na poboczu ale postanowił wznieść się ponad to.



Cytat:

Dziwny wypadek na autostradzie. Kierujący SUV-em nie miał nikogo na swojej drodze prócz traktora, który był na poboczu. Mimo to, jakimś sposobem kierowca wjechał na tył ciągnika, jakby ten był rampą. Na szczęście nikomu nic się nie stało.




krajsik

2018-01-15, 12:02
Za dużo grania w GTA

radek225

2018-01-15, 12:07
Albo kierowała baba, albo kierowca zajęty był pisaniem SMSa. Za trzymanie komórki w łapach w trakcie prowadzenia auta powinni łapy upie**alać. Jak gdzieś jadę, telefon wkładam w uchwyt, wpisuję, gdzie chcę jechać i w trakcie prowadzenia auta telefonu NIE TYKAM nawet palcem. Nie ważne, ile SMSów by przyszło, od kogo. Wzrok przed siebie, i słucham komunikatów głosowych z nawigacji. Jak zaparkuję, wtedy oddzwaniam. Słuchawek BT nie lubię, i zawsze zapominam je ładować.

janlew

2018-01-15, 12:12
No nie wiem czy to przypadek. Ja widząc taką lawetę, nie raz miałem myśl, ale by było zajebiście na tym wyskoczyć. Hamburgery zaś bardzo poważnie podchodzą do American Dream. Możliwe że widzimy efekt.

chudy005

2018-01-15, 13:44
Sam Spielberg, nie powstydziłby się takiej sceny akcji...

zwierzak30

2018-01-15, 15:44
k***a jak w kreskówkach. :)

Noside

2018-01-15, 18:53
Odkąd tylko sięgam pamięcią chciałem zrobić coś takiego. Doskonale rozumiem kierowcę. Niech żyje GTA!

rafikfaf87

2018-01-16, 01:58
krajsik napisał/a:

Za dużo grania w GTA

:roll:
Ej tam zaraz komputiery to piw dajo dużo za komientarze.
Dobry najazd mioł to i konkursa w skokach wygroł w Burgierhaben. :smiechzula: