topic

Podwójny wypadek naszych ulubieńców

Salieri16000 • 2019-09-21, 11:08
Stan poszkodowanych nie jest mi znany:

bombaklaat

2019-09-21, 17:42
Pasów nie zapiął

edmund

2019-09-21, 18:19
bombaklaat napisał/a:

Pasów nie zapiął

dobrze już pojechałeś, odpuść sobie z piciem na dzisiaj

ellsworth

2019-09-21, 19:39
Zawsze mnie to zastanawiało, skoro to takie ważne żeby motor wyłączyć, ze nie może z jakichś powodów chodzić, to dlaczego producenci nie wmontują jakiegoś automatycznego wyłącznika przy horyzontalnym ustawieniu maszyny?!?

ruffin-89

2019-09-21, 21:40
URAGE napisał/a:

Ten piękny moment kiedy kamerzysta przerażony zaczyna biec i człowiek myśli, że oczywiście do kolegi , a j***ny poleciał sprawdzić (wyłączyć?) motor xD No, benzyna tania nie jest

No raczej poleciał go wyłączyć aby nie doszło do zapłonu, dodatkową korzyścią jest że silnik się nie zatrze.

ellsworth napisał/a:

Zawsze mnie to zastanawiało, skoro to takie ważne żeby motor wyłączyć, ze nie może z jakichś powodów chodzić, to dlaczego producenci nie wmontują jakiegoś automatycznego wyłącznika przy horyzontalnym ustawieniu maszyny?!?

Montują, ale nie zawsze zadziałają.

Smokw

2019-09-21, 22:32
URAGE napisał/a:

Ten piękny moment kiedy kamerzysta przerażony zaczyna biec i człowiek myśli, że oczywiście do kolegi , a j***ny poleciał sprawdzić (wyłączyć?) motor xD No, benzyna tania nie jest

Uuuu.. prawko znalazłeś w Laysach, czy jeszcze nie robiłeś? Na każdym kursie pierwszej pomocy masz, żeby wyłączyć zapłon. Przecież to logiczne.

ellsworth napisał/a:

Powiem lepiej. Według obecnych i najnowszych standardów pierwszej pomocy to nawet jak masz możliwość odłącz akumulator. Coraz więcej nowych samochodów ma nie zależne obiegi prądu . ja mam tak z radiem . Cały czas jest "standby". szeroki temat. jednak jak będziesz miał masę paliwa wokół to rozłącz jeszcze akumulator.