18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podwójny shot na pasach

~McSadol • 2021-08-27, 21:06
gość i pchlarz za jednym razem ..


dżonyłojlker

2021-08-27, 21:14
Ale to jest dobre :ok: Piwko dla kierowcy, za obywatelską postawę i dezynsekcję ulic.

Cezar87

2021-08-27, 21:27
porczmanki napisał/a:

Ale to jest dobre Piwko dla kierowcy, za obywatelską postawę i dezynsekcję ulic.



Wiem wiem ze to post tylko aby piwek nalapac od innych dzieciakow, ale i tak mam nadzieje ze zginiesz podoba smiercia i to niebawem :)

dżonyłojlker

2021-08-27, 21:35
Cezar87 napisał/a:

Wiem wiem ze to post tylko aby piwek nalapac od innych dzieciakow, ale i tak mam nadzieje ze zginiesz podoba smiercia i to niebawem



Za taki post nie da się "nałapać" tych cudownych piwek. Jedyne co można otrzymać to życzenia śmierci i pogróżki od homosiów co wpie**alają się na ślepo na pasy i utożsamiają się z innymi pedziami których potrąciło auto na pasach.

eweli25

2021-08-27, 21:52
Ślepego idioty, wchodzącego bezmyślnie na pasy mi nie szkoda ale piesia tak

OpenStreetMaps

2021-08-27, 22:14
Kierowcy parę lat odsiadki za to co zrobił.

Ale jak mogło do tego dojść ?
Podyskutujmy czy pierwszeństwo pieszych na pasach idzie w parze z bezpieczeństwem

Ciągle uczulanie kierowców na bezpieczeństwo innych to hodowanie nonszalanckich i beztroskich idiotów
którzy zatracili instynkt samozachowawczy i nawet nie pomyślą żeby się rozejrzeć zanim wlezą na pewną śmierć .
Bowiem psychologia jest nieubłagana wieczne na pasch uprzywilejowanie prowadzi do bezmyślnej rutyny .

Działania tak samo przeciw-skuteczne jak pomoc humanitarna dla Afryki w postaci żywności i darów. Pomoc która tak naprawdę zabija. Co bez najmniejszych wątpliwości zostało udowadniane badaniami.

Gdyby do biurwy nędzy Polska znalazła się pod okupacją a wrogie wojska miały w zwyczaju dla zabawy , bezkarnie rozjeżdżać przechodniów i rowerzystów to nagle okazało by się że ilość wypadków z ich udziałem drastycznie spadła poniżej poziomu w czasach pokoju gdzie traktowani byli jak święte krowy. Bo każdy ze sto razy by się upewnił że nic nie jedzie zanim by wlazł na jezdnię.

Jestem rocznik 73 i jak dla mnie bezwzględne pierwszeństwo pieszych to absurd w którym mniejszość dyryguje większością .
Gdy byłem dzieckiem to samochodów było mało bo była bieda a pieszych chodnikami chodziły całe tłumy. I wtedy tłum pieszych musiał przepuszczać jaśniepana samochodziarza.
Teraz jest odwrotnie dostatek i po kilka aut w każdej rodzinie pieszych mało na chodnikach w porównaniu z latami 70 a sznury aut stojących w korkach kopcące spalinami długie i teraz paradoksalnie ludzie w autach których jest większość muszą przepuszczać nielicznych pieszych niezależnie od tego ile ton ładunku mają do wyhamowania. Rządy mniejszości :-)

Następnym absurdem jest pogwałcenie powszechnej troski o ekologię gdzie ja jako świadomy pieszy nie mogę dać autu przejechać bez potrzeby robienia stopu na mój widok
Dla mnie jako pieszego przepuścić auto albo przeczekać na wysepce to żadna fatyga gdyż często dostrzegam dogodną przerwę tuż za falą aut aby spokojnie sobie przejść w sekundę po tym jak oni sobie pojadą ale nic z tego raptem pisk opon i stają wszyscy na mój widok udaremniając mój gest uprzejmości.
Pomimo że celowo stałem w oddaleniu od krawędzi jezdni aby gest mój był odczytany jako przyzwolenie na przejechanie bez hamowania.
No i teraz grupa samochodów musi rozpędzać się na nowo kopcąc spalinami aby po kilkuset metrach na widok następnego pieszego znów hamowanie do zera.

dżonyłojlker

2021-08-27, 22:28
OpenStreetMaps, przykre jest to, że musisz się tak rozpisywać i tłumaczyć rzeczy, które dla każdego normalnego człowieka są oczywistością. Jeszcze bardziej przykre jest to, że do tych zj***nych łbów i tak nic nie dotrze.

Michelangelo_skurwysyny

2021-08-27, 23:38
OpenStreetMaps napisał/a:

Kierowcy parę lat odsiadki za to co zrobił.



Bez wątpienia.
Cała reszta to pie*dolenie jaśnie pana w bryce.
Jeżdżę samochodem więcej niż chodzę. Z racji wykonywanego zawodu widuję efekty beztroskiego pop*erdalania bryką na zasadzie: z drogi śledzie, bo pan jedzie.
Zawsze zwalniam przed przejściem dla pieszych. Kiedy widzę, że ktoś się zbliża do przejściaq, to zatrzymuję brykę. Dla mnie to niewiele wysiłku. Żadna strata czasu i honoru. To tylko odrobina wyobraźni i empatii. Nie sraj tu ekologicznymi argumentami, bo są one niczym w porównaniu do potencjalnych skutków potrącenia pieszego. Jakbyś jednak zacął srać, to uprzedzam, że jako biolog i tak mam cię w pi*dzie.

OpenStreetMaps

2021-08-27, 23:57
Michelangelo_sk***ysyny napisał/a:

Bez wątpienia.
Cała reszta to pie*dolenie jaśnie pana w bryce.
...uprzedzam, że jako biolog i tak mam cię w pi*dzie.

Jeśli z p*zdą to nie może być biolog tylko biolożka . Cała przyjemność po mojej stronie .

Adrian92

2021-08-28, 01:38
Jeden wchodzi na pasy i czuje sie jak nieśmiertelny, drugi na kółkiem widzi z daleka, że jakiś idiota wchodzi na pasy i ni ch*ja, nie zwolni, leci dalej :) Nie ma ch*ja, to musi być albo Rosja albo Chiny xD

Marcin360360

2021-08-28, 02:12
Jakim trzeba być debilem by wejść na przejście dla pieszych nie sprawdzając czy jedzie samochód? Gdy kierowca się pomyl/zagapi/straci przytomność to praktycznie nie mu się nie stanie. Ale jeśli pieszy się zagapi zostaje kaleką lub zaginie. Uczcie swoje dzieci ze przejście dla pieszych to nie jest magiczne miejsce jak flaga lgbt dla pedofila tylko część drogi która wskazuje kierowcy miejsce w którym pieszy moze przejście przez drogę.

Zasysacz

2021-08-28, 02:21
Foty zdechłego i rozjechanego piesia ktoś mógł by wkleić :)

BigLebovsky

2021-08-28, 07:58
Ty luju, jak można psa nazwać "pchlarz". Giń gnoju.

John-Flopp

2021-08-28, 08:17
"Gość z pchlarzem za jednym razem"* Nie ma za co.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-08-28, 08:23
h*j idzie po przejściu i nawet się nie spojrzy w lewo, bo ma pierwszeństwo. Co może pójść nie tak??