18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Podwójne standardy

~Velture • 2018-01-16, 04:23
Jak baba bije faceta to wszyscy mają wyj***ne bo to takie śmieszne i zabawne ale jak facet tylko zareaguje to nagle wszyscy oburzeni :roll:

Jedyna rozsądna w całym towarzystwie to kobieta... blondynka... :shock:


Wiewór

2018-01-16, 07:37
Skąd w ludziach to przeświadczenie, że mężczyzna ma znosić bicie przez kobietę i nie ma prawa jej wyj***ć prawego prostego darka w obronie.

yahometr

2018-01-16, 08:58
Wk***ił mnie ten filmik, co za buraki z tych gości.

Gdzio90

2018-01-16, 10:28
myslalem ze ją złamie na kolanie i dostanie klapsów w dupe.

janlew

2018-01-16, 13:01
"Dość dyktatury kobiet!!!" Joanna Schleswig-Holstein

Tafariel

2018-01-16, 13:28
Ilu rycerzy nagle się k***a obudzilo :homer: Jak babsko wyciąga łapy to niech się liczy z konsekwencjami.

DzidaZawodnik

2018-01-16, 16:33
Amerykanie już od kilku pokoleń mają wyprane te swoje ptasie móżdżki.

głest

2018-01-16, 16:52
DzidaZawodnik napisał/a:

Amerykanie już od kilku pokoleń mają wyprane te swoje ptasie móżdżki.



To od nadmiaru spożywanego drobiu w Święto Dziękczynienia...


Aldous

2018-01-16, 17:43
Efekt nierozprawiczenia. Rzucili się bo instynktownie każdy z nich ma nadzieję że jak się wykaże to zar*cha. A tak naprawdę to każdy ma już ch*ja ale w swojej dupie, tego typu laski nie są głupie i wiedzą jak manipulować takimi siurkami. Gardzę i jednymi i drugimi.

Mu...........23

2018-01-16, 18:16
j***ne, lewackie podludzkie k***y.

kasara

2018-01-16, 18:27
Wraz z momentem wciągnięcia łap i pięści na faceta kobieta pozbawia się immunitetu "damy". Za słabo szmacie oddał.


allmaciejd

2018-01-16, 18:55
j***ni hipokryci i pseudodżentelmeni! Utarło się k***a, że dziewczyna jest nietykalna, chore nauki wpie**alane jak buła z pasztetem od najmłodszych lat, że dziewczynki nawet kwiatkiem nie wolno... k***estwo sie rozbestwiło, bo wj***ły sobie w tępę łby, że mają jakiś pie**olony immunitet, z drugiej strony wyrywają się sprzed garów i probują manifectować, jakieś równości, jakieś k***a prawa... Prawda jest taka, że ch*ja nam dorastają, są słabe, tępę i może jedynie dzięki Bogu silne psychicznie, ale to bardziej przez głupote, bo k***a nie dociera do nich co się mówi i nie biorą tego do siebie. Prawda jest taka, że śmieciara, która podnosi na faceta rękę, nie jest już kobietą i powinna normalnie wpie**ol dostać, co ona se k***a myśli... Jak tych gonzalezow wyj***ć tak samo, bohaterzy w dupe j***ni! KONIEC!

Kosa92

2018-01-16, 19:01
Abraxus napisał/a:

Skąd w ludziach to przeświadczenie, że mężczyzna ma znosić bicie przez kobietę i nie ma prawa jej wyj***ć prawego prostego darka w obronie.



Walka z taką babą to patowa sytuacja, jak walka z seniorem. Pomijając punkt widzenia osób trzecich, to to czy jej najebiesz czy też dasz się stłuc Tobie umniejsza.
(chyba że jesteś sebą lub cześkiem - wtedy możesz na tym tylko zyskać)

Na chłodno analizując sytuację wolałbym sprowadzić ją do parteru i unieruchomić ....pawulonikiem

parolpl

2018-01-16, 20:32
Czy tylko ja widziałam, że ci wkoło czekali, aż te babki zaczną się nawalać?