18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podwójna egzekucja w krainie Da Silvów

fantastico • 2017-12-07, 09:45
Dwóch zamaskowanych gagatków wyskoczyło z samochodu do dwóch idących jegomościów skutkiem czego były dwa ciała leżące na ziemi po zamordowaniu ich strzelaniem, co uczyniło im śmierć przez ich zabicie.


Hose88

2017-12-07, 10:53
A od siebie tylko dodam, że dwóch sztywnych, to byli złodzieje, którzy podpadli tym, że skroili nie tą dzierlatkę na Faweli co trzeba i tak zakończyli karierę. Fantastico jak dobrze pogrzebie w kieszeniach (albo YNC), to napewno znajdzie jeszcze dwa filmy z akcji po.

fantastico

2017-12-07, 11:17
Hose88 napisał/a:

A od siebie tylko dodam, że dwóch sztywnych, to byli złodzieje, którzy podpadli tym, że skroili nie tą dzierlatkę na Faweli co trzeba i tak zakończyli karierę. Fantastico jak dobrze pogrzebie w kieszeniach (albo YNC), to napewno znajdzie jeszcze dwa filmy z akcji po.



Mam film po, ale tutaj nie pójdzie, a na harda za słabe ;)

The_Generat

2017-12-07, 12:21
a to czasem nie policjanci byli ? koleś ewidentnie podciągnął koszulkę na wezwanie i nie spodziewał się kulki bo raczej od razu zaczęli by sp***alać

Hose88

2017-12-07, 17:51
The_Generat napisał/a:

a to czasem nie policjanci byli ? koleś ewidentnie podciągnął koszulkę na wezwanie i nie spodziewał się kulki bo raczej od razu zaczęli by sp***alać



Jakby zaczęli od razu sp***alać, to kulkę z miejsca by zarobili, to Brazylia, a nie francuski kalifat, gdzie się głaszczą ku*asami... Niespodziewali się, że to znajomi skrojonej wcześniej Panny, to byli potulni i woleli dać się skroić, niż gryźć piach. Podałem Ci nawet stronę, gdzie możesz zweryfikować to i oraz znaleźć dwa pozostałe filmy (YNC).

Mmanius

2017-12-07, 17:54
Poprosze o strone tez bysmy chcieli zobaczyc te filmy.

The_Generat

2017-12-07, 17:57
jakby zaczęli sp***alać od razu to nie tak łatwo z pistoletu trafić i może mieliby cień szansy, nie wiem jakie masz doświadczenia w głaskaniu się z kumplami ku*asami (zakładam, że dogłębne) ale żeby tego przez przypadek nie oglądać nie klikam na dziwne linki

Hose88

2017-12-07, 18:05
The_Generat napisał/a:

jakby zaczęli sp***alać od razu to nie tak łatwo z pistoletu trafić i może mieliby cień szansy, nie wiem jakie masz doświadczenia w głaskaniu się z kumplami ku*asami (zakładam, że dogłębne) ale żeby tego przez przypadek nie oglądać nie klikam na dziwne linki



Jak masz parkinsona, to i stojąc przy stodole w nią nie trafisz. Broń znasz i widziałeś w CoD, więc nie ucz ojca dzieci robić, paznokciu. A co do głaskania się ku*asami, to napisałem, że robią tak w kalifacie, a Twoje domowe zabawy z wujkami gówno mnie interesują. Dziwny to jesteś Ty, bo Ci człowiek próbuje wytłumaczyć, a Ty się sadzisz. Zluzuj portki.

Al...........rt

2017-12-07, 18:34
@bastolinii Jeden nie bo buty spadły, ale ten drugi to może.

Noemi1998

2017-12-07, 20:13
Od jakiegos czasu modne stalo sie dokonywanie zabojstw idealnie w oku kamery, czy to przemyslowej czy to przy domowej, tak jakby celowo morderca czekal az ofiara znajdzie sie w jej polu widzenia ! oczywiscie sa to dowody zbrodni, ale w Brazylii przeciez mozna sie kolegom pochwalic .

The_Generat

2017-12-07, 22:17
Hose88 napisał/a:



Jak masz parkinsona, to i stojąc przy stodole w nią nie trafisz. Broń znasz i widziałeś w CoD, więc nie ucz ojca dzieci robić, paznokciu. A co do głaskania się ku*asami, to napisałem, że robią tak w kalifacie, a Twoje domowe zabawy z wujkami gówno mnie interesują. Dziwny to jesteś Ty, bo Ci człowiek próbuje wytłumaczyć, a Ty się sadzisz. Zluzuj portki.




Łódź... k***aaa

jakby mi człowiek tłumaczył to spoko...

Ponmic

2017-12-07, 23:08
jeden klapek mu spadł więc ma 50% szans na przezycie

Hose88

2017-12-07, 23:34
The_Generat napisał/a:




Łódź... k***aaa

jakby mi człowiek tłumaczył to spoko...



Zmień login na The_Bil i skończ do mnie pisać, idź być głupim gdzie indziej.

The_Generat

2017-12-07, 23:36
Hose88 napisał/a:



Zmień login na The_Bil i skończ do mnie pisać, idź być głupim gdzie indziej.




uuu teksty z pudelka... co za twardziel