18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podusia

~Angel • 2020-02-28, 21:40
Wg źródła to odbicie na poduszce mężczyzny który po śmierci żony i namowach rodziny aby zgodził się na umieszczenie w domu opieki popełnił samobójstwo.



Cytat:

This is the pillowcase of an elderly man who killed himself. His wife recently passed away and his family was talking about putting him in a nursing home. He didn’t want to go. Note the outline of his head and ear. You can even see the watch he was wearing on his arm at the time of death.


Lobo24

2020-02-28, 21:56
Zdjęcie żony.


Byku35

2020-02-28, 22:14
Całun brazylijsky

trwa do tego bendom się rodziną modlić

kubol

2020-02-28, 22:18
Zdążyl przed smiercia (choc raczej po) jebnąć autoportret.

McQurwa

2020-02-28, 22:49
Epitafium oryginał

Presty

2020-02-28, 23:40
Romantyczne w ch*j

Pułkownik

2020-02-29, 02:12
Całun m... Afroamerykański

Oponka

2020-02-29, 07:34
prawdziwe to jak mój ch*j. po strzale cała krew wypłynęła mordą? (co z raną wylotową z takiej odległości?) czemu ręka wciąż została na poduszce i tak dobrze się odcisnęła? (czym musiałaby być przyciśnięta by zostawić taki ślad? co z siłą odrzutu po strzale? nawet pistolet gazowy jakąś ma) czemu ta krew jest konsystencji gęstej galarety? czemu poduszka nie wciągnęła jej całą swoją powierzchnią? i najważniejsze: k***a co to za dom opieki, gdzie każą pensjonariuszom spać na wykładzinie?

jak jest tu jakiś "szpec" to ja poproszę o wyjaśnienie sprawy. na odpowiedź poczekam w kuchni

gerbrfyls

2020-02-29, 08:20
Oponka napisał/a:

prawdziwe to jak mój ch*j. po strzale cała krew wypłynęła mordą? (co z raną wylotową z takiej odległości?) czemu ręka wciąż została na poduszce i tak dobrze się odcisnęła? (czym musiałaby być przyciśnięta by zostawić taki ślad? co z siłą odrzutu po strzale? nawet pistolet gazowy jakąś ma) czemu ta krew jest konsystencji gęstej galarety? czemu poduszka nie wciągnęła jej całą swoją powierzchnią? i najważniejsze: k***a co to za dom opieki, gdzie każą pensjonariuszom spać na wykładzinie?
jak jest tu jakiś "szpec" to ja poproszę o wyjaśnienie sprawy. na odpowiedź poczekam w kuchni



Tak, zdecydowana większość wypłynęła mordą, ale spora część także i otworem wylotowym. Na skrajnie lewej części poduszki jest plama krwi bezpośrednio po wystrzale. Z racji tego, że krew jest cieczą, grawitacyjnie uciekała w najniższe położone punkty, dlatego jest odbicie głowy, reszta natomiast uciekała w kierunku tułowia. Wbrew temu co pokazuje hollywood odrzut broni tak nie działa. W pistoletach odrzut jest generalnie niewielki. Niestety po zdjęciu nie powiem czy to było 9mm czy może .22lr , ale oba mogą być równie skuteczne w takiej sytuacji, a z racji tego, że ręka nie była zawieszona w powietrzu, tylko leżała na poduszce, to gdy stracił jakiekolwiek panowanie to nie miała gdzie opaść i została tam gdzie była w momencie strzału. Kiedy pocisk już świdruje twój mózg, może on jeszcze nie wysłać informacji do ręki "aha już jest p*zda, możesz puścić", a zazwyczaj odcięcie jest już dopiero po tym jak pocisk już opuścił ciało. Mocne odciśnięcie może wynikać zarówno z siły grawitacji jak i stężenia pośmiertnego (bardziej jeśli chodzi o rękę). Zanim znaleźli ciało krew po prostu stężała, dlatego ma konsystencję galarety. Nawet w opisie jest napisane, ze rodzina chciała go umieścić w domu opieki, czyli jeszcze nie było to faktem dokonanym. Gość odebrał sobie życie we własnym domu i zrobił to na podłodze ze względów praktycznych, żeby nie uświnić łóżka.

buszujacy

2020-02-29, 10:27
maUpem widzem w tym poduszq

Frykas87

2020-03-01, 17:42
całun murzyński :)