18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Zbysław

2020-12-17, 12:35
Jakie to jest pok***ione kto slucha? takiej ,,muzyki"
nie mam słów na takich

Kriski

2020-12-17, 12:36
@up
A Ty co, fan Martyniuka?

T3RMINATOR

2020-12-17, 12:40
Myślałem że podstawą metalu jest złoto, srebro, brąz, mosiądz, miedź, aluminium, ołów i żelazo.

0_rafiks_0

2020-12-17, 12:42
Zbysław napisał/a:

Jakie to jest pok***ione kto slucha? takiej ,,muzyki"



Pytanie, jak ktos ma naj***ne, ze takie cos tu wrzuca? To musi byc mistrz intelektu :D

sa...........el

2020-12-17, 12:45
Zbysław napisał/a:

Jakie to jest pok***ione kto slucha? takiej ,,muzyki"
nie mam słów na takich



To tak jak z ludźmi z buszu, nie rozumieją ognia i patrzą z rozdziawionymi japami. Widać wiele lat radia i vivy zrobiło niezłych troglodytów z większości społeczeństwa w PL, byle bit na 4, zwrotka refren i są zadowoleni, jakiś dodatek to dla nich kosmos i nie ogarniają, głuche tępaki. Nic dziwnego, że mamy takich celebrytów jakich mamy, a w tv króluje gówno.

mygyry

2020-12-17, 13:05
Zbysław napisał/a:

Jakie to jest pok***ione kto slucha? takiej ,,muzyki"
nie mam słów na takich



Kto k***a wstawia pytajnik w środku zdania?

petru23

2020-12-17, 13:06
Muzyka płynie z instrumentów a nie z komputera, miksera i głośników...

Asuritta

2020-12-17, 13:06
Zbysław napisał/a:

ozdziawionymi japami. Widać wiele lat radia i vivy zrobiło niezłych troglodytów z większości społeczeństwa w PL, byle bit na 4, zwrotka refren i są zadowoleni, jakiś dodatek to dla nich kosmos i nie ogarniają, głuche tępaki. Nic dziwnego, że mamy takich celebrytów jakich mamy, a w tv króluje gówno.



żałosny człeczku wracaj do hiphopa gdzie nawet nie śpiewają recytują rymowanki o dupceniu jaraniu sraniu pod blokami po ukradzioną muzykę jakiś prawdziwych twórców .... zajaraj sobie czy przer*chaj kolegę w dresie i nie pisz głupot ;)

Idź idź sobie być p*zdą gdzie indziej sio sio

Greg29

2020-12-17, 13:32
Dlaczego ona nie wypie**ala z tego auta

lechu92

2020-12-17, 13:42
Fajnie to wyszło :)

outsidethebox86

2020-12-17, 14:09
Asuritta napisał/a:

żałosny człeczku wracaj do hiphopa gdzie nawet nie śpiewają recytują rymowanki o dupceniu jaraniu sraniu pod blokami po ukradzioną muzykę jakiś prawdziwych twórców .... zajaraj sobie czy przer*chaj kolegę w dresie i nie pisz głupot
Idź idź sobie być p*zdą gdzie indziej sio sio



Posłuchaj Sokoła i nie generalizuj. Prawda jest taka, że w każdym rodzaju muzyki są artyści i są pseudo artyści. Smutne jest to, że w tv, necie i radiu promuje się tych drugich.

LB...........BZ

2020-12-17, 14:43
Ale zajebisty thrash metal :D Gościu miał dobry pomysł :-o

Justynka99

2020-12-17, 15:05
outsidethebox86 napisał/a:

Posłuchaj Sokoła i nie generalizuj. Prawda jest taka, że w każdym rodzaju muzyki są artyści i są pseudo artyści. Smutne jest to, że w tv, necie i radiu promuje się tych drugich.



A to też generalizacja. Jasne, te największe przeboje są zwykle po prostu prostą melodyjką, ale to nie znaczy, że wśród kawałków tych najpopularniejszych wykonawców nie znajdzie się naprawdę dobrych kawałków. Przykładowo Podsiadło - te jego największe hity to żenada na trzech prostych dźwiękach, ale ma też mniej znane, pokazujące, że jest naprawdę świetnym wokalistą (np. "Elektryczny")

Po prostu na gównie, które nawet Zbysław zrozumie zarabia się lepiej.