18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

podstawowe ćwiczenia budujące siłę poradniki kalistenika

ssworkout • 2015-05-24, 12:26
Poradniki mojego autorstwa w których pokazuję jak nauczyć się różnych elementów na drążku. zaczynając od podstaw typu: podstawowe ćwiczenia budujące siłę, taboret,różnego rodzaju kręcenia na drążku , kończąc na trudniejszych: front lever , back lever...

19 innych poradników można znaleźć pod tym linkiem ;-) :
https://www.youtube.com/playlist?list=PLLTUR0ckSy-8udlrMUv2WstgsvBA0h_QO

żeby nie spamować wstawiam jeden poradnik do nauki Ludzkiej Flagi - Human Flag Tutorial - więcej poradników w linku wyżej
Flaga jest bardzo popularnym elementem statycznym , do którego wykonania potrzeba mocnych mięśni całego ciała

w tutorialu:
* ćwiczenia wzmacniające
* rodzaje chwytów we fladze
* progresja do flagi
* pomocne wskazówki



Zapraszam do obejrzenia i nauki!

siła!

KrisCFC

2015-05-24, 13:18
ch*j tam, że chcesz zaistnieć w necie. Łap piwko, może część sadoli zacznie coś ćwiczyć... :D

RockyWood

2015-05-24, 14:15
pochwal się jeszcze w jakim wieku zacząłeś ćwiczyć i jak intensywnie ;)

Rudy1234

2015-05-24, 16:09
ch*jowo bo trzeba wyjść z domu.

ssworkout

2015-05-24, 19:56
Cytat:

pochwal się jeszcze w jakim wieku zacząłeś ćwiczyć i jak intensywnie ;)



jeszcze 3 miechy i wybije 2 lata odkąd zacząłem ćwiczyć street workout / kalistenikę , ćwiczę 5/6 dni w tygodniu od czasu do czasu z dłuższymi przerwami ma regenerację ;)

pierwszy filmik nagrałem po 8 miesiącach ćwiczeń


kolejny filmik dokładnie po 12 miesiącach ćwiczeń
https://www.youtube.com/watch?v=fU849jNl5Wg

Cytat:

ch*jowo bo trzeba wyjść z domu.



własnie nie koniecznie trzeba z domu wychodzić żeby poćwiczyć :D , drążek rozporowy w futrynie do podciągnięć , 2 krzesła do dipów i podłoga do pompek :) tyle wystarczy... :-D

yogi

2015-05-24, 20:33
0:45

Powiedz, co przeskrobałeś? Pały pilnują Cię bacznie... :)

ayawaya

2015-05-24, 20:38
Coś ostatnio więcej tematów o SW, najs. We wrześniu też mi pyknie 2 lata od kiedy zacząłem swoją przemianę narazie jeszcze figur nie robię, ale mam zamiar do września wyrzeźbić się a później zacznę atakować levery, może czystego technicznego muscle upa, no i flagę. Fajny tutorial na pewno mi sie przyda, podrukowałem sobie tutoriale pod figury z Madbarz pewnie wiesz o czym mówię, ale tamte rutynki pod figury są troche nieadekwatne albo za trudne jak na początek a tu elegancka progresja pokazana łap suba i piwo ;) .

Gr00baz

2015-05-24, 21:00
Porobiłbym takie coś, ale jestem pie**olonym grubasem niestety.

kokos_123

2015-05-24, 21:48
JA flagi nie zrobię, potrzymaj mi piwo...

Kubashenko

2015-05-24, 22:16
Dostałeś suba ode mnie na youtubie. Nie sp***ol tego ;)

Megastolec

2015-05-24, 22:37
Może dla sadolów zrobisz poradnik jak ćwiczyć w domu? Stary ja już dzisiaj zaczynam trening z twoimi poradnikami! Pozdro!

ssworkout

2015-05-25, 17:00
@yogi
heh chyba coś w tym jest bo na każdym treningu się kręcą w rejonie placu :mrgreen:

@ayawaya
Dokładnie temat SW w końcu ruszył w PL! , Myślę że po prawie 2 letnim stażu z SW ,z dobrą bazą/siłą bez większego problemu będą Ci wchodziły levery, flagi, muscle up-y, kwestia czasu ;) , rutynki z nadbarz są dobre bo budują wytrzymałość/siłę ale własnie poziomy czasami nie są odpowiednio dopasowane do figury która jest celem rutynki ale na grupowe treningi super sprawa!, dzięki! ;-)

@Kubashenko
dzięki! :mrgreen:

@Megastolec
da się zrobić!, super!, dzięki! , Pozdro ;)

Megastolec

2015-05-25, 19:35
Czekam na materiały! Pozdrawiam