18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podśmiechujki z kacapów...

~McSadol • 2022-10-08, 22:14
dla humoru ..


~tedwaha

2022-10-08, 22:20





Halman

2022-10-08, 22:35
zaczyna mnie juz nudzić ta wojna a to oznacza tylko jedno....

Gitrix

2022-10-08, 22:56
Trochę za wcześnie wrzuca bieg.

Sayoko

2022-10-09, 02:45
No i upance przyklejały sobie już atom na kijów brawo wy...

Lexter

2022-10-09, 05:31
Halman napisał/a:

zaczyna mnie juz nudzić ta wojna a to oznacza tylko jedno....



Oznacza tylko to, że gówno Nas to obchodzi

zlosnik

2022-10-09, 06:11
Jak czytałem o 1920 roku i sytuacji w PL w tamtych latach to zawsze mnie zastanawiało czy to prawda, że w PL było tyle ruskich kurew, które sabotowały Polskie Państwo i nasze wojsko. Dzisiaj npo tym ile ruska k***a ma zwolenników nie mam wątpliwości, że to wszystko prawda i niestety ma powtórkę.

Cipczan

2022-10-09, 08:22
Sayoko napisał/a:

No i upance przyklejały sobie już atom na kijów brawo wy...





Lexter napisał/a:

Oznacza tylko to, że gówno Nas to obchodzi



Sadol to dobra zabawa, doj***ć można komuś i jest śmiesznie. Czasem ktoś dojebie mi i biorę to klatę z uśmiechem. Jednak brak wyobraźni i wiedzy historycznej na poziomie średnio rozwiniętej ameby mnie przeraża. Mam nadzieję, że jesteście pedałami i ta linia genetyczna nie przetrwa.

Antoni79

2022-10-09, 09:13
Przyszło mi do głowy, że te gazociągi to też mogła być robota ukropów.

zlosnik napisał/a:

Jak czytałem o 1920 roku i sytuacji w PL w tamtych latach to zawsze mnie zastanawiało czy to prawda, że w PL było tyle ruskich kurew, które sabotowały Polskie Państwo i nasze wojsko. Dzisiaj npo tym ile ruska k***a ma zwolenników nie mam wątpliwości, że to wszystko prawda i niestety ma powtórkę.



Było mnóstwo czerwonych. Więc lepiej, że rządził nami ten niemiecki agent.

Adrian92

2022-10-09, 09:47
Nie wiem kto za tym stoi ale ewidentnie widać, że robili to jacyś amatorzy patrząc na tak małe zniszczenia tego mostu. Jak to ukraincy to mogli się bardziej postarać, nawet dobrze mostu nie potrafią rozj***ć.

Antoni79

2022-10-09, 09:52
Adrian92 napisał/a:

Nie wiem kto za tym stoi ale ewidentnie widać, że robili to jacyś amatorzy patrząc na tak małe zniszczenia tego mostu. Jak to ukraincy to mogli się bardziej postarać, nawet dobrze mostu nie potrafią rozj***ć.



Za dużo amerykańskich filmów się naoglądałeś. Tam rzuci zapałką, czy strzeli z rewolweru i wysadza tamę, czy pół miasta. Tutaj dobrą robotę ktoś zrobił, zwłaszcza że na terenie ruskich. Teraz pięć razy każdy pomyśli, zanim wlezie na ten most. I o to też chodzi-o strach. Żeby ruskie k***y nigdzie nie czuli się bezpiecznie. Żeby każda onuca wiedziała, że w Paryżu, Berlinie, czy Moskwie może zarobić kulkę.

Adrian92

2022-10-09, 10:24
Antoni79 napisał/a:

Za dużo amerykańskich filmów się naoglądałeś. Tam rzuci zapałką, czy strzeli z rewolweru i wysadza tamę, czy pół miasta. Tutaj dobrą robotę ktoś zrobił, zwłaszcza że na terenie ruskich. Teraz pięć razy każdy pomyśli, zanim wlezie na ten most. I o to też chodzi-o strach. Żeby ruskie k***y nigdzie nie czuli się bezpiecznie. Żeby każda onuca wiedziała, że w Paryżu, Berlinie, czy Moskwie może zarobić kulkę.



Bla bla bla, słabo to rozj***li i tyle :)

piorun343

2022-10-09, 10:33
Może wróci rozum wszystkim miłośnikom ukrów jak zabraknie gazu i prądu a paliwa będą po 19,90pln???

daniel1040

2022-10-09, 10:55
Most już działa (przynajmniej część kolejowa) więc upa-ścierwu nawet to nie wyszło