18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podryw

BongMan • 2015-07-15, 20:12
– Siema. Jest piątkowy wieczór. Chodź wyjdziemy na miasto, poznamy jakieś babeczki?
– Niestety w naszym wypadku to niemożliwe.
– Że niby co? Ja nic nie poderwę?!
– Nie o to chodzi. Mieszkamy w Bytomiu.

Kriski

2015-07-15, 20:21
"Zainwestuj" w golfa markIII ewentualnie jakiegoś bmw lub audi a4 i większość małolat z Bobrka Ci ulegnie.

marciv

2015-07-15, 20:23
Oddział poprawiający już nadciąga :

Cytat:

– Siema. Jest piątkowy wieczór. Chodź wyjdziemy na miasto, poznamy jakieś babeczki?
– Niestety w naszym wypadku to niemożliwe.
– Że niby co? Ja nic nie poderwę?!
– Nie o to chodzi. Mieszkamy w Sosnowcu.



Nie trzeba dziękować

n3grom

2015-07-15, 20:31
bongus chyba wj***no w Bytomiu dostal ze sie go tak ostatnio czepil

BongMan

2015-07-15, 20:32
marciv napisał/a:

Skąd: Oberschlesien


:facepalm:
- Jak nazywa się niemiec, którego nie chcą w niemczech i Polak, którego nie chcą w Polsce, w jednej osobie?
spoiler

Szczam_na_Zakrystii

2015-07-15, 20:40
BongMan napisał/a:


:facepalm:
- Jak nazywa się niemiec, którego nie chcą w niemczech i Polak, którego nie chcą w Polsce, w jednej osobie?

spoiler



Hanys!
Nazywaj to gówno tak jak się powinno!

marciv

2015-07-15, 21:36
@UP i @UP ciule gupie - Oberschleizen - GórnoŚlązok :D

Mmanius

2015-07-15, 21:52
Szajba_Man napisał/a:



Hanys!
Nazywaj to gówno tak jak się powinno!


Szajba_Man,Bong_Man,niby dwa różne nicki ale końcówka się zgadza i te komentarze,coś mi tu śmierdzi.....podejrzewam ze razem spędzacie czas jeden bong wymyśla kawały a druga szajba je komentuje.Chyba ze się mylę, no nie wiem ale będziemy to obserwować

BongMan

2015-07-15, 22:34
marciv, wiem, k***a :facepalm:
Tylko to żałosne, że Polak na ziemi polskiej odcina się od Polski, nazywa polski region językiem niemieckim i mówi ch*jowym zlepkiem języka polskiego z niemieckim, który nazywa gwarą, a do tego czuje się lepszy od normalnych Polaków.

mazin

2015-07-15, 23:12
pie**olenie. Znam zajebistą laskę z Bytomia. Szkoda, że jest po sześćdziesiątce.

nemo1123

2015-07-15, 23:15
bongman, cały czas myślałem, że ty z sosnowca :shock:

Meph1k

2015-07-16, 06:14
BongMan, ten kawał Ci akurat słabo wyszedł.
I też pie**olisz. Studiuję w Gliwicach, więc siłą rzeczy mam paru Ślązaków w grupie. Zupełnie normalni ludzie. I jak mówią gwarą to w zasadzie tylko jak sobie robią jaja albo coś :P

BongMan

2015-07-16, 17:34
@up
No ja studiowałem w Katowicach, też znam wielu Ślązaków, też są normalni i mówią, a nie godojo. Ale i tak nadal jest dużo sp***olin umysłowych, które negują i obrażają na każdym kroku resztę Polski, nawet wśród ludzi spoza Śląska "godojo" swoją gównomową i oczekują, że każdy ich zrozumie, nienawidzą każdego kto nie jest "ich", a w kontaktach towarzyskich i zawodowych z - jak to oni określają ludzi spoza Śląska - gorolami, są wredni, chamscy i robią na każdym kroku na złość.

marciv

2015-07-16, 18:45
Ale kto zaczął ta gównoburza ? Kto się doczepił do mojego pochodzenia ? Czy gdzieś gwarą tu pisze, czy gdzieś odcinam się lub wywyższam ? Czuję się i ślązakiem z dziada pradziada i polakiem więc nie nakręcaj się tak ;) zluzuj majty :)

Sephiroth

2015-07-16, 23:16
To teraz Bytomiowi się dostaję? Ja nie śledzę na bieżąco - miastom Polski się dostaje od północy na południe i ze wschodu na zachód. Sosnowiec, Radom, Łódź, Świebodzin - i nie rozumiem niestety żartu, ale chyba wiele nie tracę.