18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podryw

Sin_69 • 2012-11-28, 12:09
Śmierć ostatniego dżentelmena czy weryfikacja do obecnych czasów?



Aż dziwne, że nie było /jak się mylę to kosz/.

Kawagawa

2012-11-28, 12:35
Aż się boję wersji dla kobiet ;)

Sin_69

2012-11-28, 13:07
Kawagawa napisał/a:

Aż się boję wersji dla kobiet ;)



-poznałam fajnego chłopaka
-a ja kupiłam sobie śliczne buty
-o jakie...?

(30 minut później)

-Zjemy coś?
- ale lekiego, bo....
(kolejne 30 minut później)

- a właśnie, zapomniałam, poznałam fajnego chłopaka
- ty, patrz jaka śliczna sukienka
- grubo bym w niej wyglądała...

Nikczemny_Płód

2012-11-28, 15:31
Prędzej czy poźniej każdy co ma choć odrobinie romantyka w sobie dostanie po dupie i się wyleczy z bzdetów.

To niie te czasy, z białym jednorożcem i z księciem z róża w du... ustach.

BongMan

2012-11-28, 17:24
Żebyś wiedział... Miałem tak z byłą, poznaną zresztą tutaj, na sadisticu :D Na początku trzymałem dystans, to sama się do mnie pchała. Codziennie z rana smsy, słodzenie, spotkania, ch*je muje dzikie węże i ogólnie cała moja. A potem jak mimowolnie się nakręciłem i zacząłem być dla niej miły, to zmiana o 180 stopni, przestała się starać, zaczęła olewać. No cóż poradzić, w świecie zdominowanym przez takie kobiety nie można być romantykiem :D

Butter

2012-11-28, 17:26
sprawdźcie resztę, naprawdę fajny humor penpen.jogger. pl


ma...........81

2012-11-28, 17:37
Wszedłem na profim BongMana i popsułem sobie wyobrażenie o nim. Myślałem, że ma z 50 lat.

contowsky

2012-11-28, 17:55
w końcu coś co da się przeczytać :D piwko

Plecionkarz

2012-11-28, 18:00
Kobiety uwielbiają sk***ieli bo ktoś kto nie musi się z nikim liczyć na pewno jest silny i wpływowy. Jak ktoś się przymila, jest gotowy zrobić wszystko a dostaje w zamian gówno np. wspólny spacer to jest odbierany jako ktoś kto nie ma nic do zaoferowania, facet gorszej kategorii. Taki goguś może chodzić z dziewczyną rok i ani razu jej nie widzieć nago, jeszcze będzie to tłumaczył tym, że ją tak strasznie szanuje jako osobę, że nie śmie jej wyr*chać. A takiemu facetowi który ma ją w dupie, nie zależy mu na seksie z nią będzie się sama pchała do wyra i spełni wszystkie jego zachcianki. Raz ją wyr*cha i straci zainteresowanie to będzie nie spała nocami tylko kombinowała co zrobić żeby znowu chciał z nią to zrobić. Dużo jest takich dziewczyn które zadawały się z ciapami i po wielu miesiącach do niczego z nimi nie doszło, wyglądało na to, że nie potrzebują r*chania a wystarczyło, że poznały innego i pruły się jak prześcieradło. Najśmieszniejsze jest to jak takie fagasy potem żalą się, że są takimi idealnymi facetami a kobiety wolą jakichś ch*jów a nie ich.

Uechtacz

2012-11-28, 18:05
@BongMan: z góry przepraszam, jeśli to zbyt osobiste pytanie, ale nie mogę się powstrzymać.
Swoją byłą poznałeś na głównej, czy w dziale Hard?

~Imperator

2012-11-28, 19:43
Plecionkarz napisał/a:

Kobiety uwielbiają sk***ieli bo ktoś kto nie musi się z nikim liczyć na pewno jest silny i wpływowy. Jak ktoś się przymila, jest gotowy zrobić wszystko a dostaje w zamian gówno np. wspólny spacer to jest odbierany jako ktoś kto nie ma nic do zaoferowania, facet gorszej kategorii. Taki goguś może chodzić z dziewczyną rok i ani razu jej nie widzieć nago, jeszcze będzie to tłumaczył tym, że ją tak strasznie szanuje jako osobę, że nie śmie jej wyr*chać. A takiemu facetowi który ma ją w dupie, nie zależy mu na seksie z nią będzie się sama pchała do wyra i spełni wszystkie jego zachcianki. Raz ją wyr*cha i straci zainteresowanie to będzie nie spała nocami tylko kombinowała co zrobić żeby znowu chciał z nią to zrobić. Dużo jest takich dziewczyn które zadawały się z ciapami i po wielu miesiącach do niczego z nimi nie doszło, wyglądało na to, że nie potrzebują r*chania a wystarczyło, że poznały innego i pruły się jak prześcieradło. Najśmieszniejsze jest to jak takie fagasy potem żalą się, że są takimi idealnymi facetami a kobiety wolą jakichś ch*jów a nie ich.



Popieram w 100% :)

Nikczemny_Płód

2012-11-28, 19:57
I znów zacznie się lament biednych chłopców których skrzywdziły zle kobiety :roll:

Krótka piłka, ide na mecz Legii, na żyletę i krzyczę Polonia - dostane wpie**ol, ale sam się prosiłem i sam sobie winny będę.

Jak ktoś zrobi z siebie romantycznego miłego chłopca to jest to identyczna sytuacja i dostanie za swoje. Wystarczy nauczyć się wyciągac wnioski i sluchać rozumu oraz rozsądku a nie "serca" i ch*ja.

Światłocień

2012-11-28, 21:01
Znawcy życia z Was, że ja jebę. Prawdziwi samce alfa. Brakuje Wam jeszcze tylko prochowców, fajek bez filtra i szram na pyskach :D

Chociaż fakt - kobiety ciągnie do sukinsynów.

thoms0n

2012-11-28, 21:19
"Jodłowanie w starym kanionie" :D
Aż się zalogowałem, by zajebistości tego tekstu hołd oddać.

di...........os

2012-11-28, 22:29
Plecionkarz napisał/a:

Kobiety uwielbiają sk***ieli bo ktoś kto nie musi się z nikim liczyć na pewno jest silny i wpływowy. Jak ktoś się przymila, jest gotowy zrobić wszystko a dostaje w zamian gówno np. wspólny spacer to jest odbierany jako ktoś kto nie ma nic do zaoferowania, facet gorszej kategorii. Taki goguś może chodzić z dziewczyną rok i ani razu jej nie widzieć nago, jeszcze będzie to tłumaczył tym, że ją tak strasznie szanuje jako osobę, że nie śmie jej wyr*chać. A takiemu facetowi który ma ją w dupie, nie zależy mu na seksie z nią będzie się sama pchała do wyra i spełni wszystkie jego zachcianki. Raz ją wyr*cha i straci zainteresowanie to będzie nie spała nocami tylko kombinowała co zrobić żeby znowu chciał z nią to zrobić. Dużo jest takich dziewczyn które zadawały się z ciapami i po wielu miesiącach do niczego z nimi nie doszło, wyglądało na to, że nie potrzebują r*chania a wystarczyło, że poznały innego i pruły się jak prześcieradło. Najśmieszniejsze jest to jak takie fagasy potem żalą się, że są takimi idealnymi facetami a kobiety wolą jakichś ch*jów a nie ich.




Jeśli i wyznajesz prawdę uczuć z rezerwatów przyrody... Ba! Jeśli chowałeś się na filmach dokumentalnych, czy tam w ZOO, to możesz mieć takie wrażenie. Gdy zmienisz jednak wreszcie narzędzia niezbędne do zaspokojenia twych namiętności - z chusteczki, na rozmowę - dojdziesz być może do wniosków, że taniec godowy nie jest tym samym u dzikich zwierzów i u ludzi