18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Podryw na ukrainie

Ra...........hi • 2017-03-09, 09:30
Ukraiński podryw:
- Cześć śliczna, masz ochotę bliżej się poznać?
- Mam chłopaka.
- Mam w domu prąd i ogrzewanie.
- Irina jestem.

:amused:

leonfun

2017-03-09, 09:50
Poprawniej:

Ukraiński podryw:
- Cześć śliczna, masz ochotę bliżej się poznać?
- Mam chłopaka.
- Mam w domu prąd, gaz, wodę i ogrzewanie.
- Irina jestem.

Bywałem w Ukrainie i tam nawet wody w nocy nie było w kranie, ogrzewanie w bloku też jakoś szału nie robiło a gaz to wiadomo Rosja przykręca od czasu do czasu.

Sin_69

2017-03-09, 10:28
buhahahahahhahah..... :ok***a: ....to będzie zajebisty dzień.....
Moja dziewczyna to Irena i jest częściowo Ukrainką...jak jej to pokażę o będę się śmiał do rana.... :zielonakula:

Tafariel

2017-03-09, 12:42
Albo inny dialog:
- Cześć śliczna, masz ochotę bliżej się poznać?
-Paszczu - 50, piczu - 100, żopa - 150

:amused:

KillerLaugh

2017-03-09, 14:39
Sin_69 napisał/a:

Moja dziewczyna to Irena i jest częściowo Ukrainką...jak jej to pokażę o będę się śmiał do rana....


Ty lepie zjedz zimnioka, bo masz halucynacje z niedożywienia.

pi...........ja

2017-03-09, 14:45
Wystarczyłoby powiedzieć mam zachodnią walutę.

Polak1988

2017-03-09, 18:10
leonfun napisał/a:

Poprawniej:

Ukraiński podryw:
- Cześć śliczna, masz ochotę bliżej się poznać?
- Mam chłopaka.
- Mam w domu prąd, gaz, wodę i ogrzewanie.
- Irina jestem.

Bywałem w Ukrainie i tam nawet wody w nocy nie było w kranie, ogrzewanie w bloku też jakoś szału nie robiło a gaz to wiadomo Rosja przykręca od czasu do czasu.



Też się zdziwiłem,kiedy wracamy z imprezy a tam koleżanki matka czekała na nas z bańkami z wodą :) i mówi,że jak chce się srać albo umyć to trzeba używać wody z tych oto baniek.

Kolejna ciekawostka: Na ukrainie,jak się już wysracie i podetrzecie dupsko(o ile ktoś tam podciera) to papier wyrzucacie do śmietnika,a nie spuszczacie go w klozecie jak cywilizowane kraje.Podobno rury w ich domach/blokach są mniejszej średnicy i jak porządnego kloca się utopi i jeszcze papieru dołoży to się zatyka:)

Niedawno byłem w barze(w Polsce) przy granicy,gdzie zatrzymują się ukraińcy i na drzwiach toalety było napisane cyrylicą,że jak podetrą dupsko to papier do muszli się wrzuca a nie do śmietnika :)

Jakieś 10 lat temu,w mojej klasie była wymiana uczniowska Polacy mieli jechać na ukraine a ukraince do nas i do koleżki przyjechała jakaś tania czy swietłana i myła się płynem do kapieli,bo u nich tego nie ma.Tutaj w sumie nie ma co się śmiać,bo wiadomo,są ludzie biedni i z nich nie należy się śmiać.Śmieję się jedynie z ich zacofania bo nawet,jeżeli ktoś jest biedny i nie ma ajfona to wie co to ajfon,jak ktoś nie używa płynu do kąpieli to jednak wie co to jest płyn do kąpieli.

Ogólnie rzecz biorąc,to ukraine co straszne zacofańce są.Jadac tam czujesz się jak w Polsce w latach 90.

ogólnie sp***olony naród,nierobów,partaczy,przekrętasów i oszustów,jedynie niektóre ukrainki są spoko,szczególnie taka z Lublina,która opie**oliła mi mistrzowską pałe.

natking

2017-03-09, 18:45
@Polak1988, dorośnij k***a, bo wieje od ciebie biedą umysłową.

Dżizas_kurde

2017-03-09, 18:47
Cytat:


Ogólnie rzecz biorąc,to ukraine co straszne zacofańce są.Jadac tam czujesz się jak w Polsce w latach 90.


Byłeś tam że pie**olisz takie farmazony ?
ch*ja się znasz....


W rzeczywistości jak się przekracza granicę polsko ukraińska czy to w szegini czy w krakowcu.... to od razu rozpościera się przed nami pejzaż jak z czterech pancernych czy samych swoich...
przedwojenna polska wieś.... o tak bym to opisał...

Prawa zero..
Kultury zero..
Jedziesz sobie drogą.... szczere pole.... dziura na dziurze... jeb ni z dupy ni z pietruchy próg zwalniający...
Celnik : tradycja.
Żołnierz - tradycja.
DPS (ichniejsza drogówka) - tradycja....
Jedyne kible normalne to spotkałem tylko przy granicy i tylko na markowych stacjach....
Reszta to porcelanowa dziura w ziemi i woda w butelce obok...

To svołocz..... a nie naród.
Spędziłem w tej dziczy ładnych parę lat na różnych "delegacjach"
Nie polecam...... to jest k***a nie naród tylko jakieś j***ne plemię.... grupa etniczna.... ale na pewno nie naród.

Polak1988

2017-03-09, 19:00
Dżizas_kurde,
Sam się ch*ja znasz dzbanie,Polska z lat 90 tyczyło się do miast,a nie wsi.Trochę ukrainy zwiedziłem i opisywania wsi nawet nie ma sensu,bo jak sam piszesz to dziury,bez utwardzonych dróg.

natking,

A co źle napisałem Panie dorosły?I nie obrażaj mnie cwe*u,bo bym cię zjadł i wysrał internetowy napinaczu.

natking

2017-03-09, 21:28
Polak1988 napisał/a:

natking,

A co źle napisałem Panie dorosły?I nie obrażaj mnie cwe*u,bo bym cię zjadł i wysrał internetowy napinaczu.



Napinasz to się ty. Oceniasz ludzi na podstawie ich zasobności portfela i stanu, w jakim przyszło im żyć. Ewidentnie nigdy nie doświadczyłeś trudów życia, bo zachowujesz się jakbyś miał wszystko podane na tacy. Ponadto nie rozumiesz powodów różnych zachowań, wynikających przede wszystkim z historii wyzysku tego kraju przez Rosję. W związku z tym i w odróżnieniu od ciebie mam prawo cię obrażać. Gardzę tobą i ludźmi twojego pokroju.

kogut117

2017-03-09, 22:01
Podsumowując tekst i komentarze. Bieda umyslowa. Niech tylko granic nie otwierają bo nas zaleja.