18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

LICH0

2013-11-10, 19:01
k***a znudzą Wam się w końcu te pie**olnięte "pranki"?

pr...........ry

2013-11-10, 19:09
nie miał bym serca wyj***ć ją z auta;/ gość jest albo bez serca albo bez fiuta no chyba że jest pedałem.:]

Smutas

2013-11-10, 19:12
Ale co ona złego zrobiła? Miała dać dupy gołodupcowi? Tak waszym córkom doradzicie?

In...........eo

2013-11-10, 19:22
Szmata szmatą, ale jak by do mnie podbiła laska w ferrari i spytała się czy chcę się przejechać do bym też nie odmówił, skolei jak by przychejała polonezem i fajna była z ryja to też nie. Jak by jakakolwiek podeszła to bym nie odmówił. k***a idę znaleść sobię dziewczynę. Nara.

pr...........ry

2013-11-10, 19:28
Smutas napisał/a:

Ale co ona złego zrobiła? Miała dać dupy gołodupcowi? Tak waszym córkom doradzicie?


ktoś jej coś doradał? to wyższ szkoła jazdy Smutny nie przewieziesz nie zrozumiesz nie por*chasz:]

RockyWood

2013-11-10, 19:29
@up

nie zapomnij wziąć ferrari :)

pr...........ry

2013-11-10, 19:32
RockyWood napisał/a:

@up

nie zapomnij wziąć ferrari :)


na moje szczęscie Polskie Kobitki nie są aż tak wybredne
jak się postarasz to na rower górski wyrwiesz

cancerous

2013-11-10, 19:38
przemekzary napisał/a:

nie miał bym serca wyj***ć ją z auta;/ gość jest albo bez serca albo bez fiuta no chyba że jest pedałem.:]



albo nie wciska ch*ja w byle co

pr...........ry

2013-11-10, 19:46

rigsuit

2013-11-10, 19:51
Takie kurestwo, leci na hajs i tyle, co poradzić :P

karinawaw

2013-11-10, 20:05
Głupia blondyna, przecież nie od dziś wiadomo ,że im lepsza bryka tym mniejszy penis. Ja bym brała tego pierwszego ;)

W ogóle tacy pewni siebie pozerzy mnie strasznie wk***iają. Miałam znajomego który się woził jakimś trupem. Od kiedy sobie kupił Opla Tigre ze składanym dachem, sra wyżej niż dupę ma. Nie ma juz czasu dla starych znajomych. Bardziej od pozerów wk***iają mnie te tępe raszple które lecą na bogatych a potem płaczą ,że oni ich zostawiają. Przecież to oczywiste ,że jemu zależy tylko na zamoczeniu. Miłości się nie szuka przez pieniądze. Tępe cipska.

kwasiej

2013-11-10, 20:09
Ona nie jest szmatą tylko samicą która próbuje zapewnić sobie przyszłość(nawet o tym nie wiedząc). Kiedyś kobiety wolały mężczyzn umięśnionych, którzy są w stanie ją obronić przed niebezpieczeństwami. Czasy są dzisiaj inne. Kobiety same mogą się obronić (broń, gaz pieprzowy), gorzej już z kasą, a ludzi z kasą coraz mniej. Nie ma co się dziwić że, dziewczyny tak się zachowują. Nie ma co udawać, że najważniejszy jest charakter. Jak widze zajebistą laske na ulicy to się oglądam nawet jak by miała zj***ny charakter. to nie działa w drugą strone.

PODSUMOWUJĄC

HAJS JEST WAŻNY dla kobiet, i nie ma co zaprzeczać.

kwiatusheck

2013-11-10, 20:15
Hmm. A moze po prostu ten pierwszy nie byl w jej typie? Wszyscy gadacie o szmatach, ale auto jest zawsze dodatkowym atutem. Rownie dobrze mozna wpakowac hamburgera do fiata 125p i modela do ferrari, i nazwac laske szmata, bo wybrala modela. Lepiej by bylo, jakby on przejechal sie dwa razy, po jednym razie w innym aucie.

Zarammoth

2013-11-10, 20:30
Dla kobiet ważne są pieniądze, dla mężczyzny wygląd. Ta zasada obowiązuje 90% ludzi, a większość udaje, że tak nie jest. Prawo natury. Więc tylko biedaki się bulwersują i nazywają kobiety obelżywie, bo nie chcą ich za charakter - prawda jest taka, że ci co mają pieniądze mają lepszy charakter niż biedny Czesiek spod sklepu.