18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Podróż ciężarówką

CrazyEdek • 2021-02-19, 21:31
Murzyn skill 200.


dżonyłojlker

2021-02-19, 23:14
Znawca_Cipek napisał/a:

Ale Alan to nie...Nie chce, zeby Go przezywali Anal :/



To nazwij go Lana, będzie nowocześnie, postępowo, poprawnie politycznie, a jak przeczytasz od tyłu to i tak wyjdzie anal, więc wszyscy będą zadowoleni :roll:

banerr

2021-02-19, 23:19
Znawca_Cipek napisał/a:

Murzyn dobry, ale ja mam lepsze. Zostalem dzis ojcem Jakies propozycje, na pierwszy tydzien hodowania Malego Sadola?



Daj mu na imię po staropolsku: Mścich*j lub Swędziwór.

ra...........91

2021-02-19, 23:33
Tak właśnie wygląda Katapulta finansowana i opracowana przez rząd Zimbabwe.

St...........on

2021-02-19, 23:46
Znawca_Cipek napisał/a:

Murzyn dobry, ale ja mam lepsze. Zostalem dzis ojcem Jakies propozycje, na pierwszy tydzien hodowania Malego Sadola?



Gratulacje. Wspieraj żonę/dziewczynę. Mój bombel 3 miesiąc kończy i już charakterek poazuje po mnie, moja ma przej***ne :amused:

dżonyłojlker

2021-02-20, 00:00
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Mój bombel 3 miesiąc kończy i już charakterek poazuje po mnie, moja ma przej***ne



To faktycznie przej***ne. Żonka niech już szybko szuka śliskiego kocyka, nie można dopuścić, żeby z gówniaka wyrósł drugi taki dzięcioł.

outsidethebox86

2021-02-20, 00:38
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Gratulacje. Wspieraj żonę/dziewczynę. Mój bombel 3 miesiąc kończy i już charakterek poazuje po mnie, moja ma przej***ne



Chwalisz się dzieckiem czy epatujesz swoją pseudo zajebistoscią?

Duck_Lord

2021-02-20, 03:01
Znawca_Cipek napisał/a:

Murzyn dobry, ale ja mam lepsze. Zostalem dzis ojcem Jakies propozycje, na pierwszy tydzien hodowania Malego Sadola?



powieś go na sznurze w salonie i poczekaj aż przyjdzie żona

kulawiec

2021-02-20, 05:05
Znawca_Cipek napisał/a:

Murzyn dobry, ale ja mam lepsze. Zostalem dzis ojcem Jakies propozycje, na pierwszy tydzien hodowania Malego Sadola?



Najlepiej kup mu motor.

karoloju23

2021-02-20, 06:53
ok, ok wszystko dobrze nazwij syna Sadolastian, jak ksionc Ci puszci oczko na chrzcie, bedziesz wiedzial ze to dobra decyzja heh ale troche odbiegnem ot tematu heh czemu skill200 dla mudżina? to nierzetelny przydzial skillowy, nalezy zmienic na 199, bo mugin nic nie zaj***ł, musi pocwiczyc na 200... i tak powiem bo mnie boli!! wielka mi strasz miejska

NataliaW

2021-02-20, 08:09
Kiedyś znajomemu , Nysa (takie auto stare) się zagotowała i zadymiło spod maski. Zaczął zwalniać i zjeżdżać do prawej, żona pyta co się stało, a to taki zgrywus był i mówi do niej udając przerażonego "wyskakuj! zaraz wybuchnie".
No i ona wyskoczyła, ale jechali już powoli więc tylko się pobrudziła i poobdzierala.

SupremeLeader

2021-02-20, 12:30
Znawca_Cipek napisał/a:

Murzyn dobry, ale ja mam lepsze. Zostalem dzis ojcem Jakies propozycje, na pierwszy tydzien hodowania Malego Sadola?



Nie ma sprawy, wychowasz jak swoje.

St...........on

2021-02-20, 20:42
PietiaGoras napisał/a:

To faktycznie przej***ne. Żonka niech już szybko szuka śliskiego kocyka, nie można dopuścić, żeby z gówniaka wyrósł drugi taki dzięcioł.



Nie zesraj sie tam stulejarzu , nie mam żony tylko dziewczynę bo nie mieszkam w zaściankowej Polllin :amused:

outsidethebox86 napisał/a:

Chwalisz się dzieckiem czy epatujesz swoją pseudo zajebistoscią?



Dzielę sie doświadczeniem z innym świeżym ojcem , aty stulejarzu czym się pochwalisz? rozmiarami piwnicy? :amused: takie zaczepki to k***a w przedszkolu uskuteczniałem ofiaro przemysłu gumowego.

outsidethebox86

2021-02-21, 08:38
SteinarBjorgvinsson napisał/a:

Nie zesraj sie tam stulejarzu , nie mam żony tylko dziewczynę bo nie mieszkam w zaściankowej Polllin
Dzielę sie doświadczeniem z innym świeżym ojcem , aty stulejarzu czym się pochwalisz? rozmiarami piwnicy? takie zaczepki to k***a w przedszkolu uskuteczniałem ofiaro przemysłu gumowego.



Jestem kobietą ignorancie, więc daleko mi do stulejarza i to nie zaczepka, tylko pytanie gdybyś nie zauważył. Jak łatwo można cię sprowokować kilkoma słowami, widzę, że reagujesz też jak w przedszkolu, tańcz kukiełko, tańcz.

Idź lepiej pomóż żonie przy dzieciaku, jak ma tak przej***ne, zamiast siedzieć na sadolu.

Hrabia Drapula

2021-02-21, 22:38
Znawca_Cipek napisał/a:

Murzyn dobry, ale ja mam lepsze. Zostalem dzis ojcem Jakies propozycje, na pierwszy tydzien hodowania Malego Sadola?



rady, w poniedziałek wniosek o 500+, a na pierwszy tydzień zaszyć się i chlać puki możesz, unikaj żony, dziecka i teściów , żyj póki możesz ;)

InSanek

2021-02-22, 01:09
takie wyj***nie pewnie uratowały mu zycie, chociaż długo nie poskacze po drzewach...