topic

Podróż autobusem

krajsik • 2019-12-31, 08:37
30 Grudnia 2019, Norylsk Rosja


Halman

2019-12-31, 08:42
kacapskie hartowanie ducha i ciała...

Tobor

2019-12-31, 09:25
Kierowca zapomniałe klimy włączyć. Też tak kiedyś miałam :mrgreen:

Skoczek48

2019-12-31, 10:12
brylant1412 napisał/a:

jak jest zima to jest zimno



"Miś" Klasyk filmowy :D

prfx

2019-12-31, 10:27
aż mi się piękne czasy przypomniały i dojazdy do szkoły autobusem marki "ikarus" :)

homorek

2019-12-31, 10:44
Klima mrozi jak wściekła.

mesjans

2019-12-31, 10:55
Przyzwyczaili się do ostrych mrozów a -15 to przy otwartych oknach jadą.

saves

2019-12-31, 11:11
W Norylsku kobiety są tak twarde, że w autobusach nawet kierowcy ustępują im miejsca.

mrnorris

2019-12-31, 11:49
"Może pan zamknąć okno? Aneta już kaszle..."

wilkoala

2019-12-31, 11:58
brylant1412 napisał/a:

jak jest zima to jest zimno



"jak jest zima to MUSI być zimno"
Nie to że się dopierdzielam, ale za kaleczenie klasyka życzę ci żeby "trąba twojego słonia trafiła w kaktusy".

gieno1

2019-12-31, 12:32
Ruscy słyszeli o oknach ale nikt im nie powiedział jak sie otworzy to można zamknąć

TrzymajcieMieLudzie

2019-12-31, 13:02
Pogoda w środku taka sama jak na zewnątrz, ale przynajmniej iść nie muszą :D