18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

podpis

LICH0 • 2013-07-09, 00:10
Witam czy może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego administracja wyłączyła mi podpis bez słowa wyjaśnienia?

evilmatt

2013-07-12, 00:30
Libertinus, A jak zrobić żeby mieć taki fajny obrazek w podpisie :krejzi:

Robajson

2013-07-12, 14:00
Libertinus napisał/a:

Witam czy może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego administracja wyłączyła mi podpis bez słowa wyjaśnienia?



Ponieważ obrazek był za duży.

is...........ay

2013-08-08, 11:51
Właśnie miałem pisać zażalenie, bo też mi zablokowali podpis. Wcześniej nie zwróciłem nawet uwagi na maksymalne wymiary obrazka. A miałem 789x61. Dzięki, ~tip.top. Dobrze, że obyło się bez warna. :lol:
Obrazka raczej nie zmieszczę w 250px, więc go usunąłem z podpisu. Proszę o odblokowanie.
~marna napisał/a:

jeju :krejzi: a ja tak lubię lawendę!

Hehe, właśnie o tym był mój baner. :krejzi: Swoją drogą, ograniczenie wysokości obrazka jest zrozumiałe. Zbyt długi podpis zmniejsza przejrzystość forum. Ale czemu dopuszczalna szerokość to tylko 250px? :-/

~tip.top

2013-08-08, 12:32
isitsaturday napisał/a:

Dzięki, ~tip.top. Dobrze, że obyło się bez warna.


Ale o co Ci chodzi? Sądzisz że to ja Ci zablokowałem podpis?

is...........ay

2013-08-08, 12:36
@up: Nie. Podziękowałem za wyjaśnienie kwestii.
BTW, z początku myślałem, że to Marna zablokowała, bo nie lubi być cytowana w podpisach czy coś... :roll:

~Faper Noster

2013-08-08, 12:41
isitsaturday napisał/a:

Ale czemu dopuszczalna szerokość to tylko 250px?


Zapis ten ma na celu umożliwienie Użytkownikom linkowania do własnej strony www nienachalnym obrazkiem w podpisie.
Wcześniej wstawianie obrazków w podpis było wyłączone

is...........ay

2013-08-08, 12:48
@up: Czyli dotyczy tylko obrazków odsyłających do innych stron; jeżeli obrazki nie zawierają adresów url to mogą być szersze? W takim razie blokadę miałem z powodu tego jednego piksela i jak go odetnę to mogę dalej używać tego obrazka w podpisie? Z resztą nie ważne, nie mąćmy już. Mam lepszy pomysł na podpis. :krejzi:

~Faper Noster

2013-08-08, 13:37
isitsaturday napisał/a:

Czyli dotyczy tylko obrazków odsyłających do innych stron; jeżeli obrazki nie zawierają adresów url to mogą być szersze?

Dotyczy to wszystkich obrazków. Jeśli zmieni się Regulamin, być może znajdą się w nim osobne zapisy regulujące rozmiary obrazków zwykłych i tych będących linkiem.

Ru...........tQ

2013-08-08, 17:21
Twój podpis został zablokowany przeze mnie, ze względu na to, że obrazek miał rozmiar 789px × 61px + do tego tekst na 4 linijki.
Cytat:


six billion clones – one kind.
six billion clones – one mastermind.
six billion clones. Want more?
six billion clones, ONLY ONE CORE!



Zmniejsz obrazek chociaż o połowę i czcionkę na mniejszą by nie było to za duże. ;)

is...........ay

2013-08-08, 20:20
Tekst i tak miałem zmienić. Zmieniam go co jakiś czas, zdarza się krótszy, zdarza dłuższy, ale obrazek po zmiejszeniu już tak zajebiście nie wygląda. :emo:
Mam nowy podpis.
Cytat:

Moderatorzy kazali mi zmienić ten głupi podpis, więc to zrobiłem. :hitler:

Ten już chyba nie jest za długi? :trollencjusz: