18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podpalenie pijanego mężczyzny

RzezniaZmasarnia • 2019-08-22, 11:11
Oblali, podpalili, poszli.



St...........on

2019-08-22, 18:30
no i takie filmiki bez kontekstu mnie wk***iaja. Wrzucasz filmik to k***a wysil się i chociaż skopiuj tekst ze źródła, nawet po angielsku ,z resztą sobie poradzimy, a tak k***a tylko prowokujesz żeby przekopywać neta w poszukiwaniu opisu do klipu.

ktociewalil

2019-08-22, 19:41
Loda_szmato gwałciciele, pedofile i inne sk***ysynstwo tego pokroju to nie ludzie...Podpalenie, torturowanie, bicie takiego gowna to jak najbardziej ludzki czyn.CZLOWIEK podpalajacy gwalciciela jest duuuuuuzo lepszy od tego gowna...

sens_

2019-08-22, 20:37
loda_szmato napisał/a:

Nawet jeśli jakimś cudem, Twoja z dupy spekulacja, okazałyby się prawdą, to czy człowiek podpalający innego żywcem, jest niby lepszy od gwałciciela?



Odpowiedź brzmi: Tak.

loda_szmato

2019-08-22, 20:43
ktociewalil napisał/a:

Loda_szmato gwałciciele, pedofile i inne sk***ysynstwo tego pokroju to nie ludzie...Podpalenie, torturowanie, bicie takiego gowna to jak najbardziej ludzki czyn.CZLOWIEK podpalajacy gwalciciela jest duuuuuuzo lepszy od tego gowna...



mhmm. Śmieszny jesteś.
A już najbardziej bawią mnie ludzie, którzy z celi, odsiadując wyrok za np podwójne morderstwo, drą japę, ze zajebią pedofila, którego właśnie przywieźli do zakładu :D

Kiedyś tego nie rozumiałem, ale z czasem dotarło do mnie. Że przecież taka jest natura.
Wszyscy chcą się poczuć bezpiecznie i zjednoczyć na wspólnym wrogu. Bo wtedy nikt się do nich nie dopie**oli. Wiec szukają ofiary. A gdzie znaleźć łatwiejszą niż kolesia krzywdzącego dzieci?

Szkoda, ze czarnych zamiast do pudła, przenosi się do innych parafii, albo na wieczne wczasy.

Btw. Jaką miarą zmierzyłeś i oceniłeś wartość ludzkiego życia i uszczerbek na zdrowiu psychicznym ofiary gwałtu, skorelowałeś fakty, a następnie wyciągnąłeś wniosek, że człowiek palący innego żywcem, jest lepszy niż gwałciciel?

DanJ93

2019-08-22, 21:18
Nie żeby coś, ale gość miał chyba w sobie więcej alkoholu niż ta benzyna(?) którą go polali, że nawet nie stamtąd nie ruszył

Rozjebie

2019-08-22, 21:26
loda_szmato napisał/a:

mhmm. Śmieszny jesteś.
A już najbardziej bawią mnie ludzie, którzy z celi, odsiadując wyrok za np podwójne morderstwo, drą japę, ze zajebią pedofila, którego właśnie przywieźli do zakładu
Kiedyś tego nie rozumiałem, ale z czasem dotarło do mnie. Że przecież taka jest natura.
Wszyscy chcą się poczuć bezpiecznie i zjednoczyć na wspólnym wrogu. Bo wtedy nikt się do nich nie dopie**oli. Wiec szukają ofiary. A gdzie znaleźć łatwiejszą niż kolesia krzywdzącego dzieci?
Szkoda, ze czarnych zamiast do pudła, przenosi się do innych parafii, albo na wieczne wczasy.
Btw. Jaką miarą zmierzyłeś i oceniłeś wartość ludzkiego życia i uszczerbek na zdrowiu psychicznym ofiary gwałtu, skorelowałeś fakty, a następnie wyciągnąłeś wniosek, że człowiek palący innego żywcem, jest lepszy niż gwałciciel?



Zasadnicza różnica jest taka, ze podpalenie innego człowieka budzi w innych żal/ smutek, natomiast zgwałcenie dziecka oprócz żalu/ smutku budzi obrzydzenie i chęć rozj***nia pedofila.
Taka jest natura mężczyzn - jeśli zabijesz równego sobie, to to nie budzi odrazy tak jak męczenie bezbronnych dzieci, kobiet czy zwierząt

ktociewalil

2019-08-22, 21:34
loda_szmato napisał/a:

mhmm. Śmieszny jesteś.
A już najbardziej bawią mnie ludzie, którzy z celi, odsiadując wyrok za np podwójne morderstwo, drą japę, ze zajebią pedofila, którego właśnie przywieźli do zakładu
Kiedyś tego nie rozumiałem, ale z czasem dotarło do mnie. Że przecież taka jest natura.
Wszyscy chcą się poczuć bezpiecznie i zjednoczyć na wspólnym wrogu. Bo wtedy nikt się do nich nie dopie**oli. Wiec szukają ofiary. A gdzie znaleźć łatwiejszą niż kolesia krzywdzącego dzieci?
Szkoda, ze czarnych zamiast do pudła, przenosi się do innych parafii, albo na wieczne wczasy.
Btw. Jaką miarą zmierzyłeś i oceniłeś wartość ludzkiego życia i uszczerbek na zdrowiu psychicznym ofiary gwałtu, skorelowałeś fakty, a następnie wyciągnąłeś wniosek, że człowiek palący innego żywcem, jest lepszy niż gwałciciel?



Tak jak napisal Coordinator, zabij/zgwalc/ zniszcz zycie komus rownemu sobie,komus kto moze sie obronic.Dlaczego nie slychac ze jakis pedryl zgwalcil hmmm zawodnika mma?Bo takie scierwa poluja i zeruja na slabszych istotach, na kims kto nie jest w stanie sie obronic.Dlatego uwazam ze zabicie, spalenie, torturowanie takiego scierwa jest w porzadku.Ciekawe jalby Ci ktos siostre zgwalcil, pewnie bys chcial zeby szedl na ochronke do wiezienia i zeby nikt go nie mogl ruszyc.Jakimi wartosciami ty sie w zyciu kierujesz?moze sam jestes jednym z tych pedrylow...

loda_szmato

2019-08-22, 22:06
Ok, rozumiem, wasz punkt widzenia, a teraz wy popatrzcie na to z troche innej strony.

Niektórzy podniecają się patrzac na cycki, innych fetyszem, sa stopy, inni lubią sranie do japy, albo jak im murzyn reke po łokiec w dupe wsadza (jest na hardzie). I taka podnieta u wiekszosci z nas nie jest naszym wyborem, po prostu cos nas kreci albo nie.

Problemem jest to, ze fetysz, czy tam czynnik erogenny jednych, jest krzywda innych...
Ale ja nie o tym tak do konca, chodzi mi o to, ze to mozna i trzeba leczyć, ale czasami tacy ludzie nie dzialają do konca swiadomie. W przeciwienstwie do osob ktore swiadomie podpalaja kogos innego, za jego preferencje seksualne.

Wiec jak tu porownywac zasadność czynu? Dlaczego zatem mamy zabójstwa w afekcie i morderstwa z premedytacja?

Kiedys ogladalem dokument o pedofilach w stanach, ktorzy sami sobie jaja obcinali (bo prawo zabranialo zabiegu), zeby nie czuc pociagu w ogole. Nie chcieli byc tacy jacy są.

kosioraldo

2019-08-22, 22:20
Up.. chłopie pomyliles portal

loda_szmato

2019-08-22, 22:36
kosioraldo napisał/a:

Up.. chłopie pomyliles portal



Chłopów to macie u siebie na wsi.

I nie, nie pomyliłem. Ale dzięki za troskę :)

Seksiaczek

2019-08-22, 23:59
loda_szmato napisał/a:

Ok, rozumiem, wasz punkt widzenia, a teraz wy popatrzcie na to z troche innej strony.
Niektórzy podniecają się patrzac na cycki, innych fetyszem, sa stopy, inni lubią sranie do japy, albo jak im murzyn reke po łokiec w dupe wsadza (jest na hardzie). I taka podnieta u wiekszosci z nas nie jest naszym wyborem, po prostu cos nas kreci albo nie.
Problemem jest to, ze fetysz, czy tam czynnik erogenny jednych, jest krzywda innych...
Ale ja nie o tym tak do konca, chodzi mi o to, ze to mozna i trzeba leczyć, ale czasami tacy ludzie nie dzialają do konca swiadomie. W przeciwienstwie do osob ktore swiadomie podpalaja kogos innego, za jego preferencje seksualne.
Wiec jak tu porownywac zasadność czynu? Dlaczego zatem mamy zabójstwa w afekcie i morderstwa z premedytacja?
Kiedys ogladalem dokument o pedofilach w stanach, ktorzy sami sobie jaja obcinali (bo prawo zabranialo zabiegu), zeby nie czuc pociagu w ogole. Nie chcieli byc tacy jacy są.



Prawda jest taka,że samosądy dobre są na zadupiach Afryki,czy innej k***y. W państwie cywilizowanym od wymierzenia kary jest rząd,a nie głupie społeczeństwo.Szczególnie w przypadku zbrodni seksualnych,kiedy samo nazwanie gościa pedofilem,czy gwałcicielem bez dowodów sprawia,że ma z miejsca przesrane.

Ja...........ro

2019-08-23, 00:38
o, oblewja mnie benzyna. wstane i sprawdze czy na pewno. tak, to na pewno benzyna. usiade i poczekqm, co moze gorszego sie stac?

Preatorius

2019-08-23, 02:01
~Velture napisał/a:

Co za k***y.



A może zasłużył?

Ca...........on

2019-08-23, 03:11
Pozwolę sobie rozwiać moralne wątpliwości przedmówców.

Gdyby to był pedofil, taka śmierć byłaby marnowaniem dobrego pedofila, który świetnie sprawdziłby się jako tester średniowiecznych metod utylizacji winnych :]

jadowita20

2019-08-23, 08:31
loda_szmato napisał/a:

Nawet jeśli jakimś cudem, Twoja z dupy spekulacja, okazałyby się prawdą, to czy człowiek podpalający innego żywcem, jest niby lepszy od gwałciciela?

ty zj***ny jesteś czy udajesz tylko?