18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podnoszenie sztangi

CrazyEdek • 2021-01-06, 14:47
Wycisnęła nawet.


T3RMINATOR

2021-01-06, 21:57
Dopalacz nic nie dał, przynajmniej wzdęcia się pozbyła

Takafura

2021-01-06, 22:05
Rozjebie napisał/a:

Ja się śmieję i nie zamierzam oglądać zapasów. Lubię sporty walki, ale jeśli ktoś zostaje zapaśnikiem, to na bank jest pedałem, który chce zarabiać obmacywaniem spoconych facetów


Syn zaliczył 4 lata intensywnych treningów i startów w zapasach, niesamowite jak wysiłek, systematyczność i trener który wychował także olimpijczyków ( Michalik, Banak) ukształtowało mi dzieciaka. Znam to środowisko, kibicowałem innym dzieciakom przy okazji startów syna i krótko mówiąc pie**olisz głupoty dla paru piw.

SpookyYuuki

2021-01-06, 22:05
Ahhhh... poszło w pięty ostro.

An...........ur

2021-01-06, 22:22
Takafura napisał/a:

Syn zaliczył 4 lata intensywnych treningów i startów w zapasach, niesamowite jak wysiłek, systematyczność i trener który wychował także olimpijczyków ( Michalik, Banak) ukształtowało mi dzieciaka. Znam to środowisko, kibicowałem innym dzieciakom przy okazji startów syna i krótko mówiąc pie**olisz głupoty dla paru piw.



Nie dla paru piw, pie**oli z zazdrości, ma świadomość, że ktoś kto sie napie**ala dla pasji wpie**oliłby mu szybciej niż sasin wyj***ł 70 milionów. Na ulicy walka trwa góra 10 sekund, albo trafisz ty apbo Ciebie trafia, znawcą nie jestem ale cwiczyłem 2 lata box, mega fajna sprawa chociaż wpie**ol bym dostał pewnie od Twojego syna . Pedałów nie spotkałem - kolega z Intermetu wie lepiej.

:mrgreen:

Takafura

2021-01-06, 23:26
Andżej_Rozpur napisał/a:

(...) cwiczyłem 2 lata box, mega fajna sprawa chociaż wpie**ol bym dostał pewnie od Twojego syna . Pedałów nie spotkałem - kolega z Intermetu wie lepiej.


Gdybyś dał się sprowadzić do parteru to by Cię unieruchomił i nie wiedział co dalej. Na stojąco byś go obił albo znokautował ;)

Pozdr !

chmiel88

2021-01-07, 10:27
poleciało z błotem

UnBlue

2021-01-07, 11:38
Japie**ole tam już poszło na mokro

aitec

2021-01-07, 12:38
fejk, to już nie pierwszy filmik wstawiony z tym samym pierdnięciem

Rozjebie

2021-01-07, 16:58
Takafura napisał/a:

Syn zaliczył 4 lata intensywnych treningów i startów w zapasach, niesamowite jak wysiłek, systematyczność i trener który wychował także olimpijczyków ( Michalik, Banak) ukształtowało mi dzieciaka. Znam to środowisko, kibicowałem innym dzieciakom przy okazji startów syna i krótko mówiąc pie**olisz głupoty dla paru piw.



Gratuluje, masz syna geja :P

Andżej_Rozpur napisał/a:

Nie dla paru piw, pie**oli z zazdrości, ma świadomość, że ktoś kto sie napie**ala dla pasji wpie**oliłby mu szybciej niż sasin wyj***ł 70 milionów.



No mam świadomość, Sherlockiem chyba nie trzeba być, żeby to wiedzieć, debilu, nie? :D
Na świecie są tysiące pedałów trenujących zapasy, którzy by mi wpie**olili, co nie wyklucza tego co twierdze

An...........ur

2021-01-07, 20:25
Rozjebie napisał/a:

No mam świadomość, Sherlockiem chyba nie trzeba być, żeby to wiedzieć, debilu, nie? :D
Na świecie są tysiące pedałów trenujących zapasy, którzy by mi wpie**olili, co nie wyklucza tego co twierdze



Debil to zamiast condoma założył kiche z kaszanki i tak na świat przyszedłeś ty, kozak w necie p*zda w świecie.
Na szczescie zycie weryfikuje takich obsrańców.

Rozjebie

2021-01-07, 20:42
Andżej_Rozpur napisał/a:

Na szczescie zycie weryfikuje takich obsrańców.



Jesteś jedna z tych ciot gadających o "karmie"? :D Nie ma czegoś takiego, gamoniu
A obsraniec to twój stary r*chający cię codziennie w ryj

An...........ur

2021-01-07, 20:56
Rozjebie napisał/a:

Jesteś jedna z tych ciot gadających o "karmie"? Nie ma czegoś takiego, gamoniu
A obsraniec to twój stary r*chający cię codziennie w ryj



Czytając Twoje żałosne wypociny na poziomie niedorozwiniętej małpy z niedowładem lewego płata czołowego ewidentnie widać, że ktoś z otoczenia za mocno Cię kochał - w pupe.

Jesteś typowym nikim, czyli ch*jowa praca, ch*jowa partnerka, ch*jowe życie więc wszystko jest ch*jowe, a ja Ci powiem tak, fajnie że syn tego ziomka coś cwiczy, ch*j że zapasy - przynajmniej nie sie siedzi w telefonie jak ty i nie marzy o zyciu, ktorego nigdy nie bedzie mial.

Przypuszczam że tarcze na przód od mojego auta są więcej warte niż Twoj roczny dochód z Karyną i użebrane 500 plus.

Spieprzaj dziadu

:-D

Rozjebie

2021-01-07, 23:40
Andżej_Rozpur napisał/a:

Czytając Twoje żałosne wypociny na poziomie niedorozwiniętej małpy z niedowładem lewego płata czołowego ewidentnie widać, że ktoś z otoczenia za mocno Cię kochał - w pupe.
Jesteś typowym nikim, czyli ch*jowa praca, ch*jowa partnerka, ch*jowe życie więc wszystko jest ch*jowe, a ja Ci powiem tak, fajnie że syn tego ziomka coś cwiczy, ch*j że zapasy - przynajmniej nie sie siedzi w telefonie jak ty i nie marzy o zyciu, ktorego nigdy nie bedzie mial.
Przypuszczam że tarcze na przód od mojego auta są więcej warte niż Twoj roczny dochód z Karyną i użebrane 500 plus.
Spieprzaj dziadu



Gościu, nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz :D Nawet z tym telefonem nie masz racji, bo siedzę z lapkiem xD
Trzymaj się cieplutko

Sm_Jaca

2021-01-08, 08:08
Takim pierdem może skórę z wacka ściągać