18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podmywanie zatartego knura

Wiewór • 2019-04-19, 12:47
Amerykański film instruktażowy pt. "jak podmyć wieprza".
Zalecam na czczo przed jedzeniem.


dżonyłojlker

2019-04-19, 22:35
blade87 napisał/a:

To, ignorancie!



Pierwszy raz takie gówno na oczy widzę.
I nie ignorancie, bo w ryj dać mogę dać :karate:

piotrekt1976

2019-04-19, 22:57
Facet z problemami psychicznymi trafil na " mamusie" tzw feedersa/, ogolnie to jedna z ciezszych odmian sp***olenia wsrod fetyszystow ktorzy potrafia kogos doprowadzic do smierci przez zapasienie. Faceet jakby nie byl karmiony zarciem w kolosalnych ilosciach +20 tys kcal dziennie patrzac na jego mase samoistnie by schudl, ktos bardzo sie staral zeby jednak nie schuddl i dalej nabieral " ciałka". kazdy kto przylozyl reke zeby doprowadzic do takiego stanu tego czlowieka powinien stanac przed sadem... Swoja droga jak mozna byc taka k***a zeby wiedzac jakie beda skutki dalej ladowac zarcie w bezbronnego czlowieka. TOjuz k***a nawet nie jest zabawne tylko tragiczne. Ogolnie wiekszosc ludzi z duza nadwaga ma bardzo niska samooocene i jesli slysza ze KOCHAM CIE JAKIm JESTES, JEDZ JEDZ Bo KCHAM TWOJE OLBRZYMIE CIALKO to jedza... jest wiele analiz fedeersow i ich ofiar i zawsze konkluzja jest jedna. Ci co karmia maja iezle nasrane w lbie, bo sami bedac w wiekszosci bardzo szczuplymi i dbajacymi o siebie osobami wplywajac na psychike ludzi slabych niszcza im zycie i bardzo wydatnie im je skracaja. Malo tego Ci ludzie uwazaja ze KOCHAJA TO COS PRZYPOMINAJACE CZLOWIEKA ktore bez nich nie moze funkcjonowac bo dieki temu wiedza ze maja PELNA kkontrole nad dana osoba.... sp***OLENIE LEVEL +150...

Manowarrior

2019-04-19, 22:59
k***a właśnie jadłem i musze iść po dokładkę bo apetytu nabrałem

Catchcart

2019-04-19, 23:11
Na harda z tym szajsem

mr-dupa

2019-04-19, 23:28
To jest paradoks:
Ważysz 120kg to już lampka powinna sie zapalić, że jest juz niebezpiecznie.
Ale co tam dobije do 200kg:)
Ktoś mu te żarcie podaje przecież...

Musashi_Miyamoto

2019-04-19, 23:49
Pewnie wypracował sobie jakąś dobrą bajerę i umie kontrolować wszystkich w celu organizowania sobie jedzenia... Albo sprawa prosta jak drut... On ma jakąś wysoką rentę lub emeryturę lub spadek... A oni zapie**alaja koło niego by im coś skapneło...

Seavitia

2019-04-19, 23:50
~Jaczuro napisał/a:


Ale po ch*j się wziąć za siebie skoro kasa z socjalu leci, rachunki popłacone z kasy podatników, z chaty nie wyrzucą bo niby k***a jak? dźwigiem? TV na ścianę powieszą, pada do ręki dadzą, 8 pizz dziennie i 10l coli dostarczą prosto pod świński ryj, dupę umyją jak zacznie w oczy szczypać. A i znajdzie się fetyszystka albo dz**ka za 50$ która z radością pobawi się w szambonura i obciągnie zagrzybiałego kabana.



W tym stanie spasienia to tylko tv mu zostaje. Chyba, że jakaś gra z joystickiem. Na pada paluchy za grube - wciskalby wszystkie na raz. Zreszta przy samym odpalaniu gry może być za dużo zachodu dla takiego osobnika.

Co do mycia - szczypać w oczy będzie przy takim stale. Ciało, na któym opera się stale ciężar, do którego organizm nie jest przystosowany, bedzie niszczało. Stałe zapalenie skóry, odleżyny, pod każdą fałdą i w każdym zgięciu, gdzie ciało się dotyka - sany zapalne i grzyb. A wszystkiemu z osobna towarzyszy "piękny" zapaszek
Ba, nawet nie trzeba być spasionym wieprzem, żeby niektóre srody komuś się przytrafiły - mim mycia sie 2x dziennie, bo na każdym (prawie) ciele znajdzie się iejsce gdzie skóre stale styka się ze skórą, a wentylacja jest do bani. U facetów problem taki może się pojawić między moszną, a penisem - chociaz prącie da się "przełożyć" w inną pozycję. Kobiety mają pod tym względem gorzej, bo newralgiczny obszar to przestrzeń pod cyckami. Im większe cycki, tym większy problem - wystarczy się spocić, a po 2 -3h już pojawia się kwaskowaty smród i odparzenia, a raczej rzadko ywa okazja do mycia się po każdym spoceniu się. (staniki, czy antyperspiranty mało dają - ale to też zależy od danej osoby).

Jeśli chodzi o to, że znajdzie się fetyszystka-szambonurek - jakby na to nie patrzeć - funkcjonalność penisa zależy w bardzo dużym stopniu od ogólnej kondycji. Żeby doszło do wzwodu potrzebna est odpowiednio przyspieszona praca serca, ktore dopompuje krew do prącia. Gdy serce ma do obsłużenia kilkakrotnie więcej niż stanowi jego maksymalną możliwość - to zaopatrzenie ku*asa w dodatkową porcję krwi jest ostatnią rzeczą jaką by zrobiło (z dużym prawdopodobieństwem - dosłownie)

aaaaaaaaaaaaaa

2019-04-20, 05:37
pianista napisał/a:

Do wora i wór do morza. Nie do jeziora, za małe.



Żeby zalało Holandię????

polakwrocek

2019-04-20, 09:40
Wiecie że jakby przestać takiemu tucznikowi jedzenie... tylko wodę, i może troszkę vitamin (jak C)
To tego tłuszczy bez jedzenia żyła by tak pewnie z rok.. albo 2 ?

Hussar

2019-04-20, 10:21
Mogę oglądać dział hard przywiązany do krzesła, odcięte głowy, pedałów itd. Ale tego nigdy nie włączę xD

Ca...........on

2019-04-20, 11:40
Wiecie co, problem często nie jest po stronie wypasacza, tylko takiego chorobliwego atencjusza, który robi wszystko, byleby na niego zwrócić uwagę. Potrafi uzależnić takiego rodzica od czynności karmienia.

kill67

2019-04-21, 00:26
ma ktoś link do całości?

MatlusAS

2019-04-21, 12:31
Po obejrzeniu tego po raz dziesiątym, jednoznacznie mogę stwierdzić że prawdziwa miłość istnieje

Fansadola

2019-04-27, 13:18
Co to są za strupy niech ktoś mi odpowie

Lu...........91

2022-02-05, 19:11
Cytat:

Podmywanie zatartego knura



Myślałem, że chodzi o pewnego niedoszłego prezydenta Białegostoku.