18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zom551

2021-10-22, 18:20
Większość komentarzy napisane przez dzieci

Kosmodysk

2021-10-22, 20:20
Tak się kończy 3,5t całkowitej i 400kg ładowności z paką na styropian.

Antek01

2021-10-22, 21:54
Kosmodysk napisał/a:

Tak się kończy 3,5t całkowitej i 400kg ładowności z paką na styropian.



A u mnie w robocie się kierowcy na busach wk***iają, że przeładowani jeżdżą, a tak na prawdę to dla ich bezpieczeństwa.

Jarokwakin

2021-10-22, 22:05
Jechał na pusto, więc mógł ściągnąć plandekę i by żył.

pAwko7

2021-10-23, 07:02
blokershk napisał/a:

Moje rejony dosłownie 5 km od miejsca zamieszkania



Zajebiście byku. Zazdrościmy

Tuco

2021-10-23, 08:57
W USA jak wieje to są alerty dla kierowców z lekką paką. Nie pamiętam dokładnie jak to prawo funkcjonuje, ale zdaje mi się, że to polega na tym, że jazda w takich warunkach jest na własne ryzyko i nie uwzględnia żadnego ubezpieczenia (ani zdrowotnego dla kierowcy, ani majątkowego dla właściciela pojazdu).

...I to "dzwońcie", bo ja nie mam zielonego pojęcia jak to się k***a robi.

Śmieszne ludzie, hehe.

eLzar

2021-10-23, 12:29
Mnie intryguje pewna rzecz.
Który zdrowy umysłowo kierowca wsiada do auta które ma wydłużoną do góry naczepę przez "janusza interesu transportowego" .. ?
te IVECO jest 3.5T i widać gołym okiem na 00:23 sec , że przedłużenie się rozj***ło które było dosztukowane. To raz
Dwa to, że takie "płachty" działają jak latawiec i jak widzi, że go ściąga i przechyla się to zwalnia i zatrzymuje się bo zagraża to własnemu życiu oraz osobom postronnym .

Mam nadzieję, że właściciel firmy poniesie konsekwencję za spowodowanie śmierci pracownika oraz dopuszczenie auta do użytkowania.


Maras0803

2021-10-23, 17:06
wojtekpwse napisał/a:

k***a jaki fart, że nikogo ze sobą nie pociągnął. Sorry ale każdy normalny drajwer dawno by ogarnął temat i zwolnił albo odbił kierownicą, nie wiem cokolwiek a tak to jeeedzie szofer nie patrzy ch*j tam że zaraz się wyjebie. I pasów też chyba nie miał zapiętych skoro do połowy się wychylił podczas swojego życiowego pokazu.



To jak nie wiesz to po ch*ja się odzywasz? Gdzie k***a miał odbić, do rowu? Jesteś głupszy od tego kierowcy, ale niestety ty jeszcze nam tlen marnujesz.

medyklujleczywchuj

2021-10-23, 22:52
blokershk napisał/a:

Moje rejony dosłownie 5 km od miejsca zamieszkania



ja bym sie nie przyznawal ze mieszkam w tej ch*jni typu rusko czy inne jaroszow

Disi81

2021-10-24, 02:13
eLzar napisał/a:

Mnie intryguje pewna rzecz.
Który zdrowy umysłowo kierowca wsiada do auta które ma wydłużoną do góry naczepę przez "janusza interesu transportowego" .. ?
te IVECO jest 3.5T i widać gołym okiem na 00:23 sec , że przedłużenie się rozj***ło które było dosztukowane. To raz
Dwa to, że takie "płachty" działają jak latawiec i jak widzi, że go ściąga i przechyla się to zwalnia i zatrzymuje się bo zagraża to własnemu życiu oraz osobom postronnym .
Mam nadzieję, że właściciel firmy poniesie konsekwencję za spowodowanie śmierci pracownika oraz dopuszczenie auta do użytkowania.



Że co się rozj***ło? Rama oryginał i nie widać żeby coś jej dolegało. A że stelaż się posypał to niestety nikt nie robi klatki rajdowej pod plandekę. Faktem jest że gdyby miał wzmocniona ścianę przednią pod plandeką może kabina nie uległa by takim uszkodzeniom. Czasami wozi się gabaryt a nie ciężary więc jest rożna zabudowa przestrzeni ładunkowej.

achimos1985

2021-10-24, 14:05
Podobno dalej dzwonią... :mrgreen: :mrgreen: ;-)