18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podejrzana o zdradę

~Sunday • 2019-02-27, 12:44


Podejrzenie całkiem uzasadnione :amused:

andrzejrobert75

2019-02-27, 12:58
może pan w dresie przypadkiem zasnąl na chodniku.

poligon6

2019-02-27, 13:02
Pracowałem kiedys w firmie gdzie jak koles sie puscił na zakladowej imprezie i zdradził żone to szef go wylał i powiedział.

"Jak zdradziłes żone, która niby kochasz i zrobiłeś ja w ch*ja, to mnie tez zrobisz w ch*ja, zwłaszcza że nic nas nie łaczy"

Miał sporo racji, sam tez gardze podobnym typem ludzi.

nowynick

2019-02-27, 13:42
Pytanie czy ten co z nim poszła do łóżka w ogóle wiedział, że panna ma kolesia. Nie wiem czy sam zleciał czy wk***iony partner pomógł, ale jeśli to drugie to wyleciała niewłaściwa osoba....

Sa...........hi

2019-02-27, 14:19
andrzejrobert75 napisał/a:

może pan w dresie przypadkiem zasnąl na chodniku.


Na moje oko ten pan po prostu bawił się w "Hardkora" wspinając się po kablu od internetu, ale spadł z wrażenia po tym jak w jednym z okien zobaczył przebierającą się panią bez biustonosza, wystraszona pani (wciąż półnaga) otworzyła okno żeby wyjrzeć czy przeżył, niestety pech chciał że w akurat w tym momencie do mieszkania wszedł jej mąż...

Sonal

2019-02-27, 15:37
Taki filmik to Wam tez mogę zaraz nagrać. Kolega się na dole położy.. scenariusz fake-a godny Oscara.

Recydywista

2019-02-27, 16:02
@UP
wszystko zajebiscie cacy , gdybys tylko k***a mial kolegow

bigoslaw_lyzka_von_wood

2019-02-27, 18:27
poligon6 napisał/a:

Pracowałem kiedys w firmie gdzie jak koles sie puscił na zakladowej imprezie i zdradził żone to szef go wylał i powiedział.
"Jak zdradziłes żone, która niby kochasz i zrobiłeś ja w ch*ja, to mnie tez zrobisz w ch*ja, zwłaszcza że nic nas nie łaczy"
Miał sporo racji, sam tez gardze podobnym typem ludzi.



Możesz się mnie nawet brzydzić, ale to ja r*cham Twoją stara :)

banerr

2019-02-27, 19:14
Ja tam lubię r*chać żonę.


























Cudzą żonę.

krykoz

2019-02-27, 20:45
Sonal napisał/a:

Taki filmik to Wam tez mogę zaraz nagrać. Kolega się na dole położy.. scenariusz fake-a godny Oscara.



Ale skąd weźmiesz kolegę i dziewczynę?

bb...........55

2019-02-27, 21:05
poligon6 napisał/a:

Pracowałem kiedys w firmie gdzie jak koles sie puscił na zakladowej imprezie i zdradził żone to szef go wylał i powiedział.

"Jak zdradziłes żone, która niby kochasz i zrobiłeś ja w ch*ja, to mnie tez zrobisz w ch*ja, zwłaszcza że nic nas nie łaczy"

Miał sporo racji, sam tez gardze podobnym typem ludzi.



Gdzie się mieszka i pracuje, tam się ch*jem nie wojuje

cavern69

2019-02-27, 21:16
Nie pożądaj żony bliźniego swego,
nadaremnie.

Nikczemny_Płód

2019-02-27, 22:53
poligon6 napisał/a:

Pracowałem kiedys w firmie gdzie jak koles sie puscił na zakladowej imprezie i zdradził żone to szef go wylał i powiedział.
"Jak zdradziłes żone, która niby kochasz i zrobiłeś ja w ch*ja, to mnie tez zrobisz w ch*ja, zwłaszcza że nic nas nie łaczy"
Miał sporo racji, sam tez gardze podobnym typem ludzi.



A co jeżeli szef by mu nie placił za pracę? To miał prawo go zrobić w ch*ja.

Tak samo żona, może nie dawała dupy to miał prawo ją zdradzić


;-)

deal is deal

edek.bajzel

2019-02-27, 23:31
super, teraz p*zda pójdzie siedzieć na conajmnij dziesięć lat

Rejti

2019-02-27, 23:39
poligon6 napisał/a:

Pracowałem kiedys w firmie gdzie jak koles sie puscił na zakladowej imprezie i zdradził żone to szef go wylał i powiedział.
"Jak zdradziłes żone, która niby kochasz i zrobiłeś ja w ch*ja, to mnie tez zrobisz w ch*ja, zwłaszcza że nic nas nie łaczy"
Miał sporo racji, sam tez gardze podobnym typem ludzi.



A tak naprawdę, to ch*ja mu do tego było. Mam nadzieję że zapłacił w sądzie srogie odszkodowanie za to zwolnienie. :kawa: