18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Podduszony piesek

Jesse.Pinkman • 2021-12-03, 22:06
Wiedział jak sobie poradzić w tej sytuacji, chyba było ćwiczone wcześniej coś.

Sanczer001

2021-12-03, 22:15
Dzięki , na przyszłości.

Jerzy_Owsik

2021-12-03, 22:24
k***a musiał mu ten ch*j na kaczych łapach przerwać tą wspaniałą walkę z kundlem tfu

plastic

2021-12-03, 22:27
z psem można tak zrobić... gorzej z jakimś pitbullem, amstafem, czy dogiem - który już w ogóle nie ma szyi, i oczy cofnięte do środka czaski tak, że mu nie wydłubiesz nawet jak będzie spał.

dziadek sprzedał mi kiedyś "sposób na każdego psa" - wystarczy złapać go mocno za żuchwę i nie będzie mógł gryźć, bo górna szczęka jest nieruchoma ;)

nigdy nie próbowałem w ten sposób, ale mojego dziadka wszystkie jamniki w mieście nienawidziły jak listonosza.

mygyry

2021-12-03, 22:41
Powinien wyciągnąć na koniec gnata i odj***ć całe towarzystwo, właściciela bydlaka w pierwszej kolejności

mar077

2021-12-03, 22:59
Fejk. Normalnie by go porozrywał jak kukłę

Xumme

2021-12-03, 23:15
Ale klasa! zajebiste! Szacun dla goscia za opanowanie!

NataliaW

2021-12-03, 23:15
plastic napisał/a:

z psem można tak zrobić... gorzej z jakimś pitbullem, amstafem, czy dogiem - który już w ogóle nie ma szyi, i oczy cofnięte do środka czaski tak, że mu nie wydłubiesz nawet jak będzie spał.
dziadek sprzedał mi kiedyś "sposób na każdego psa" - wystarczy złapać go mocno za żuchwę i nie będzie mógł gryźć, bo górna szczęka jest nieruchoma
nigdy nie próbowałem w ten sposób, ale mojego dziadka wszystkie jamniki w mieście nienawidziły jak listonosza.



Jak psa za żuchwę złapać? To to samo co cię upie**oli i nie puszcza
W Polsce większość dzikich psów została odstrzelona przez myśliwych, jeszcze kilka lat temu, legalnie mogli strzelać do walesajacych sie poza terenem zabudowanym. Lewacka logika to zmieniła.

Xumme

2021-12-03, 23:17
plastic napisał/a:

z psem można tak zrobić... gorzej z jakimś pitbullem, amstafem, czy dogiem - który już w ogóle nie ma szyi, i oczy cofnięte do środka czaski tak, że mu nie wydłubiesz nawet jak będzie spał.
dziadek sprzedał mi kiedyś "sposób na każdego psa" - wystarczy złapać go mocno za żuchwę i nie będzie mógł gryźć, bo górna szczęka jest nieruchoma
nigdy nie próbowałem w ten sposób, ale mojego dziadka wszystkie jamniki w mieście nienawidziły jak listonosza.



To wsadz ręke do pyska.. powodzenia..
A od dogów to sie odpie**ol! Miałem swojego 9 lat i nie znam fajniejszego i bardziej rodzinnego psa. I dopóki nikt go nie wk***iał zza płotu to serio był potulny.
Pozatym to psy, które mają normalną budowe czaszki, więc nie czaje czemu wrzucasz je do jednego worka z tym gównem genetycznie modyfikowanym jakim sa amstaffy i pitbulle..

loro22

2021-12-03, 23:51
Kozak gościu :shock: :shock:

Berhid

2021-12-03, 23:51
plastic napisał/a:

z psem można tak zrobić... gorzej z jakimś pitbullem, amstafem, czy dogiem - który już w ogóle nie ma szyi, i oczy cofnięte do środka czaski tak, że mu nie wydłubiesz nawet jak będzie spał.
dziadek sprzedał mi kiedyś "sposób na każdego psa" - wystarczy złapać go mocno za żuchwę i nie będzie mógł gryźć, bo górna szczęka jest nieruchoma
nigdy nie próbowałem w ten sposób, ale mojego dziadka wszystkie jamniki w mieście nienawidziły jak listonosza.



To jest mega sposób, użyłem go kiedyś na znajomej rottweilerze. Wielki jak koń, odwaliło mu po tym jak go przestałem głaskać i rzucił się na mnie ( niestabilny pies, jak jak jego właścicielka ) Fakt wbił mi kieł w dłoń, dość głęboko zanim go złapałem, ale później był bezsilny. Jedynie co robił to chciał zabrać łeb i chciał drapać łapami. Ale z siłą wykręciłem mu żuchwę i położył się na plecy. Uspokoił się i poszedł do drugiego pokoju.
Można ucierpieć, ale to dobry sposób.

KonioBijca

2021-12-04, 00:04
plastic napisał/a:

z psem można tak zrobić... gorzej z jakimś pitbullem, amstafem, czy dogiem - który już w ogóle nie ma szyi, i oczy cofnięte do środka czaski tak, że mu nie wydłubiesz nawet jak będzie spał.



Co do pitbulla, amstaffa, czy innego gówna tego typu, jeśli kogoś upie**oli i nie puszcza, to jedynym rozwiązaniem jest wpie**olić mu kose w żebra, dlatego warto mieć przy sobie zawsze jakiś ostry kieszonkowy nożyk pod ręką, szczególnie, jeśli np. u twojego sąsiada z ulicy po podwórku biega wielkie, grożne psie gówno, a brama jest często otwarta...

jawox

2021-12-04, 00:21
j***ć kundle, wszystkie bez wyjątku, od froterek po ałabaje.

Mzimu

2021-12-04, 00:36
jawox napisał/a:

Jamniki są w porządku, każdą rurę przepchną.



Jamniki są w porządku, każdą rurę przepchną.

Pitok

2021-12-04, 01:54
No i to jest coś co zawsze mnie zastanawiało, dlaczego ludzie są tacy pasywni. Mi pierwsze co przychodzi na myśl to wydłubanie oczu drugą ręką. Cokolwiek byle tylko zadać na tyle bólu i obrażeń, aby mieć szanse z tego wyjść.