18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podczas burzy gradowej

Flodzia • 2023-03-24, 13:04

Wszyscy się zmieścimy :-D

smc

2023-03-24, 14:16
Szacun dla gołębia za odwagę.

Ja staram się unikać ludzi.

SkoPio1

2023-03-24, 14:29
Debilizm - chronić szczury (nawet te latające).

MikeVarg

2023-03-24, 14:55
Ja tam wolę nawet gołębie niż ludzi

Sztruks

2023-03-24, 16:12
Trzeba pomagać naszym małym braciom ❤️

Pa...........el

2023-03-24, 18:16
k***a ale gówno.

Też mam piękna historię z gołębiami. Jak te latające szczury założą u ciebie na balkonie gniazdo to kaplica. Możesz klaskać, biegać, płoszyć, wyrzucić gniazdo, chwila nieuwagi a te brudne k***y i tak wrócą i je odbudują. Wymyśliłem sprytny plan. Kupiłem petardę taką hukowa pocieraną, nie k***a nie achtung nie chcę sobie kafelek na balkonie rozj***ć. Myślę, ostateczne przepłoszenie parki jebaków. Potarłem, położyłem, JEB. I faktycznie jeden sp***olił i już nigdy nie wrócił. Drugi niechcący zszedł na zawał, postanowiłem wyprawić go w ostni lot z balkonu i tyle. I to jest piękna historia a nie to gówno. Where sadistic?

Juzwa

2023-03-24, 19:53
@up Achtunga trzeba gołębiowi wepchać do środka gołębia. Kafelki całe i gołąb już nie przeszkadza.

Izlex

2023-03-24, 21:37
PapcioChmiel napisał/a:

k***a ale gówno.
Też mam piękna historię z gołębiami. Jak te latające szczury założą u ciebie na balkonie gniazdo to kaplica. Możesz klaskać, biegać, płoszyć, wyrzucić gniazdo, chwila nieuwagi a te brudne k***y i tak wrócą i je odbudują. Wymyśliłem sprytny plan. Kupiłem petardę taką hukowa pocieraną, nie k***a nie achtung nie chcę sobie kafelek na balkonie rozj***ć. Myślę, ostateczne przepłoszenie parki jebaków. Potarłem, położyłem, JEB. I faktycznie jeden sp***olił i już nigdy nie wrócił. Drugi niechcący zszedł na zawał, postanowiłem wyprawić go w ostni lot z balkonu i tyle. I to jest piękna historia a nie to gówno. Where sadistic?


A na koniec tej pięknej historii wujek z drugiego pokoju klaskał Ci brawo jajami w oczekiwaniu na kolejną rudke nagich zapasow

Pa...........el

2023-03-24, 22:30
Izlex napisał/a:

A na koniec tej pięknej historii wujek z drugiego pokoju klaskał Ci brawo jajami w oczekiwaniu na kolejną rudke nagich zapasow



No tak właśnie było. Zawsze to lepsze niż banda simpów spermiarzy którym na widok lodzia odbiera zdrowy zmysł sadola. Co ty o mnie wiesz? Równie dobrze mogę być body pozytywnym ulańcem z włosami na plecach. Ps. historia autentyk, nie zmyślam.

trytodie

2023-03-25, 22:09
To nie gołąb to synogarlica