18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podano do stołu

phrontch • 2020-04-14, 23:19
Afrykańska matka rozdziela dzieciom prowiant




outsidethebox86

2020-04-14, 23:27
Może to jest dla kogoś śmieszne, ale tam przynajmniej nic się nie marnuje, mają mało, to się dzielą i nic nie idzie w kosz. Ile razy wywalalam jedzenie, bo się domownikom przejadło... Aż wstyd.

DanJ93

2020-04-14, 23:34
Nooo niby bieda, a dom z marmury czy innego kamienia

niemamskarpet.

2020-04-15, 00:35
outsidethebox86 napisał/a:

Może to jest dla kogoś śmieszne, ale tam przynajmniej nic się nie marnuje, mają mało, to się dzielą i nic nie idzie w kosz. Ile razy wywalalam jedzenie, bo się domownikom przejadło... Aż wstyd.



dzisiaj jak wywalałem kupę jedzenia ze świąt pomyślałem o tym samym

outsidethebox86

2020-04-15, 00:39
niemamskarpet. napisał/a:

dzisiaj jak wywalałem kupę jedzenia ze świąt pomyślałem o tym samym



Bo tak szczerze to za dużo w tyłkach mamy i od tego nadmiaru coraz mniej małych rzeczy nas cieszy.

silwerbalk

2020-04-15, 00:46
outsidethebox86 napisał/a:

Bo tak szczerze to za dużo w tyłkach mamy i od tego nadmiaru coraz mniej małych rzeczy nas cieszy.



Widzicie i tu jest k***a abstrakcja dzisiejszych czasów czyli mamy nadmiar żarcia wręcz (co jest fenomenem na miare ludzkości) a jednocześnie są kraje gdzie panuje głód który kosi ludzi. taki jemen czy liberia gdzie ludzie zabijają się za worek przenicy....w tym samym czasie mój pies gardzi szynką bo ma za dobrze w dupie..

:lol:

outsidethebox86

2020-04-15, 00:54
silwerbalk napisał/a:

Widzicie i tu jest k***a abstrakcja dzisiejszych czasów czyli mamy nadmiar żarcia wręcz (co jest fenomenem na miare ludzkości) a jednocześnie są kraje gdzie panuje głód który kosi ludzi. taki jemen czy liberia gdzie ludzie zabijają się za worek przenicy....w tym samym czasie mój pies gardzi szynką bo ma za dobrze w dupie..



Jedni umierają z głodu, inni z przejedzenia. Przypuszczam, że mielibyśmy inny stosunek do jedzenia, gdybyśmy musieli włożyć wysiłek w jego pozyskanie (np. uprawiając ziemie bądź hodując zwierzęta samodzielnie) i gdyby było ono ilościowo ograniczone, a nie po prostu iść do marketu i wziąć z półki ile się chce, a jak się przeje to do kosza, bo i tak można kupić.

petru23

2020-04-15, 01:04
Akurat to jest tragiczne.
Piwo

pnaj

2020-04-15, 01:26
W Afryce mnożą się jak szarańcza i będzie zawsze głód. Zawsze dobiją populacją do limitu dostępnej żywności, której sami nie chcą wytwarzać.
Zobaczymy kiedy uchodźcy dobiją do limitu europejskiego socjalu i też będzie syf.

xvodka81x

2020-04-15, 04:59
To to ch*j
Jak jeszcze mnie na świecie nie było to mój starszy brat jak chciał od babci jakiegoś miętusa albo coś takiego, to prosił babcię. Aże babcia zawsze żuła jakąś landrynkę czy cukierka to k***a wyciągała z buzi i mu dawała i on to jadł xD

brylant1412

2020-04-15, 06:11
mały z wałkiem przynajmniej jest kreatywny fuche sobie załatwił u szamana

banana12462541

2020-04-15, 06:18
outsidethebox86 napisał/a:

Może to jest dla kogoś śmieszne, ale tam przynajmniej nic się nie marnuje, mają mało, to się dzielą i nic nie idzie w kosz. Ile razy wywalalam jedzenie, bo się domownikom przejadło... Aż wstyd.



Ale pie**olenie. Mam przestać jeść bo inny ma mniej? Milem szczęście, że się urodziłem w Europie. Moja wina?

radek1600

2020-04-15, 06:26
outsidethebox86 napisał/a:

Jedni umierają z głodu, inni z przejedzenia. Przypuszczam, że mielibyśmy inny stosunek do jedzenia, gdybyśmy musieli włożyć wysiłek w jego pozyskanie (np. uprawiając ziemie bądź hodując zwierzęta samodzielnie) i gdyby było ono ilościowo ograniczone, a nie po prostu iść do marketu i wziąć z półki ile się chce, a jak się przeje to do kosza, bo i tak można kupić.



Większość ludzi wkłada wysiłek w pozyskaniu jedzenia wykonując pracę/zawód, niekoniecznie związaną z produkcją żywności, takie rzeczy o jakich Ty mówisz wprowadzali m.in. Mao Zedong w skrócie każdy miał uprawiać ziemię i miał ograniczone ilości tej żywności. Więc skończ tu głosić komunistyczno/lewackie poglądy i wracaj do kuchni !