18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pod wpływem alkoholu z 8-letnim dzieckiem uciekał policji

killer788 • 2021-02-21, 18:42
(17.02) podczas patrolowania małej wsi w pobliżu Rzeczenicy (pow. człuchowski) policjanci zauważyli, jak ciągnikiem rolniczym z przyczepą przez wieś jedzie znany im mężczyzna, który nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. Funkcjonariusze dali kierowcy sygnał do zatrzymania, jednak on go zignorował i zaczął uciekać.



Policjanci natychmiast pojechali za nim dając mu ciągle znaki dźwiękowe i błyskowe do zatrzymania. Na drodze, którą jechali nie było możliwości wyprzedzenia go i policjanci jechali za nim przez około dwa kilometry, po czym mężczyzna skręcił do swojego domu i zatrzymał ciągnik. Mundurowi natychmiast sprawdzili trzeźwość kierowcy, okazało się, że ma w organizmie prawie pól promila alkoholu, dodatkowo ciągnik i przyczepa nie są zarejestrowane i nie posiadają obowiązkowego ubezpieczenia, a kierowca nie ma uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Największym jednak zaskoczeniem dla policjantów okazała się 8-letnia dziewczynka, która siedziała i podróżowała w przyczepie (zdjęcie poniżej).





Funkcjonariusze sporządzili odpowiednią dokumentację, która trafi teraz do sądu. Za przestępstwo, jakim jest niezatrzymanie się do kontroli, grozi teraz 70-letniemu mężczyźnie kara do 5 lat pozbawienia wolności, odpowie on również za kierowanie pod wpływem alkoholu oraz za narażanie dziecka na niebezpieczeństwo. Dodatkowo będzie musiał zapłacić karę za brak obowiązkowego ubezpieczenia OC.

Ki..........._K

2021-02-21, 18:43
no i co teraz kupi konia a sprzeda ciągnik i będzie mógł dalej jeździć z taką samą prędkością

Halman

2021-02-21, 18:44
nie uciekał tylko dowiózł dziecko do domu... :krejzi:

CrazyEdek

2021-02-21, 18:49
Halman napisał/a:

nie uciekał tylko dowiózł dziecko do domu...



ch*jmanie jak mogłeś

:roll:

DzidaZawodnik

2021-02-21, 18:51
Nawet na wsi siędo ludzi przypie**alają? j***ni pedofile najchętniej by chcieli dzieci rodizcom odbierać i swoim lewackim kumplom im dawać za przysługę, aż im się znudzą i wymiana jak u swingersów.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-02-21, 18:56
Beka by była, jakby i ten im sp***olił... przed emeryturą :mrgreen:

ququa

2021-02-21, 18:58
" podczas patrolowania"'


ta jasne ...jakis uprzejmy strzelił z ucha i psiarnia przyjechała

tak to jest jak sie ma zawistnych sasiadów, bo nie chce mi sie uwierzyć w to patrolowanie


DzidaZawodnik

2021-02-21, 19:04
ququa napisał/a:

" podczas patrolowania"'
ta jasne ...jakis uprzejmy strzelił z ucha i psiarnia przyjechała
tak to jest jak sie ma zawistnych sasiadów, bo nie chce mi sie uwierzyć w to patrolowanie



Pewnie ten so teraz z tego aferę w necie robi.

Spidzio199

2021-02-21, 19:09
Ja pie**olę - pół dzieciństwa jeździłem na przyczepie, prowadziłem Ursusa C-30 czy C-60, co zimę był kulig 20 dzieciaków na sznurku za traktorem, kapało się w jeziorze bez opieki, wrzucało pociski znalezione na poligonie do ognia i jakoś k***a wszyscy przeżyli do dziś...

A teraz k***a wiadomość dnia - jechał 15km/h po polnej drodze i o mało dzieciaka nie zabił - czy ich wszystkich poj***ło???

Adrianbogdan

2021-02-21, 19:18
Całe dzieciństwo tak jeździłem, nawet dziś. 35 lat naj***ny na polu. Bez przesady

zielonydarian

2021-02-21, 19:42
Do westpola tam jeździłem he he ale jego nie widziałem

aaaaaaaaaaaaaa

2021-02-21, 20:07
Adrianbogdan napisał/a:

35 lat naj***ny na polu. Bez przesady



Na polu wolno...

nerwusadas

2021-02-21, 20:25
Człuchowska policja coś o tym wiem

KaprysLosu

2021-02-21, 20:45
w wiadomościach nawet pokazywali jaką drogą uciekał... zwykła polna droga, w sumie to nawet nie wiem czy coś takiego podlega przepisom ruchu drogowego. W każdym razie udało się ująć kolejnego demona prędkości, który pewno jest wyprzedzany przez rowerzystów... pijanego tak, że przeciętny Polak nazwałby go abstynentem. Brak ubezpieczenia.... ciekawe z kim on miałby się niby zderzyć, a nawet jak już, to z jakimś sąsiadem... A no i jeszcze w bestialski sposób przewożącego dziecko.... gdzie pewnie sprawiło jej to radochę. I potem się dziwić, że mediów nikt poważnie nie traktuje, jak takie sensacje wyciągają.

DzidaZawodnik

2021-02-21, 21:00
Spidzio199 napisał/a:

Ja pie**olę - pół dzieciństwa jeździłem na przyczepie, prowadziłem Ursusa C-30 czy C-60, co zimę był kulig 20 dzieciaków na sznurku za traktorem, kapało się w jeziorze bez opieki, wrzucało pociski znalezione na poligonie do ognia i jakoś k***a wszyscy przeżyli do dziś...
A teraz k***a wiadomość dnia - jechał 15km/h po polnej drodze i o mało dzieciaka nie zabił - czy ich wszystkich poj***ło???



Przyjechała jakaś życiowa p*zda z miasta na wieś i nasyła psy na sąsiadów, bo mu śmierdzi z obory i ni emoze patrzeć na PGRowską zabudowę.